Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Vonroc
VONROC Lazerli Radyal Gönye Testere - 2000W - 216mm - 40 Diş

VONROC Lazerli Radyal Gönye Testere - 2000W - 216mm - 40 Diş

Vonroc
2.896,71 TL
( / adet)
%
hepsi
burada
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003110/13003112
VONROC Lazerli Radyal Gönye Testere - 2000W - 216mm - 40 Diş

VONROC Lazerli Radyal Gönye Testere - 2000W - 216mm 40 Diş

 

Ürün Açıklaması
Bu VONROC MS501AC radyal gönye testeresi, dakikada 4700 devir hızı ve 2000W'den gerçek bir güç merkezidir! 12 kilo ağırlığı, kulpu ve özel taşıma modu sayesinde makinenin taşınması kolaydır. Bir gönye testere içinde aradığınız tüm önemli özelliklere sahip mükemmel bir gönye testere. Sağlamlık ve hassasiyetle bol kesme gücüne sahiptir.

 

 

Bu radyal gönye testere ne için uygundur?
Bu VONROC MS501AC radyal gönye testeresi ile parke, yumuşak ağaç, sunta ve suntada kolayca kesebilir ve gönye kesebilirsiniz. Örneğin, laminatı ve parkeyi boyutuna göre kesin. Bu gönye testere, örneğin bir çatı veya kulübe inşa ederken, kalın kirişleri kesmek için de çok uygundur.

 

Temel faydaları:
- Lazer ile donatılmış; kesimin tam olarak nerede olacağını görebilirsiniz. Bu, hassas ve doğru bir şekilde kesmenize yardımcı olur.
- LED çalışma aydınlatması; daha az ışık koşullarında bile, iş parçanızın iyi bir görüntüsü.
- Ayarlanabilir masa ara parçaları; ayarlanabilir masa ara parçalarının en büyük avantajı, uzun iş parçalarını güvenli ve düzgün bir şekilde boyutlandırmak için de kesebilmenizdir. Büyük kesme kapasitesi sayesinde 65 x 340 mm'ye kadar ahşabı kesebilirsiniz. Bu kapasite, ekstra uzun çekme işlevselliği ile elde edilir. Çift yataklı kılavuzlu kollar sayesinde geniş tahtaları kolayca ve doğru bir şekilde görebilirsiniz.
- Kesme açılarının hızlı ve kolay ayarlanması; Görmek istediğiniz tüm açılar ek alet kullanmadan istediğiniz miktarda ayarlanabilir. Ancak testere masasındaki önceden ayarlanmış gönye açılarını da kullanabilirsiniz. Bununla 0 °, 15 °, 22,5 °, 30 ° ve 45 ° açıları hızlı ve doğru bir şekilde ayarlanabilir. Testere bıçakları, mil kilidi sayesinde kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir.
- Tahtalar işaretleme olmadan bile, aynı uzunluk ve derinliğe kadar kesin; Dahili uzunluk durdurucu sayesinde, tahtaları aynı uzunlukta kolayca kesebilirsiniz ve derinlik ayarı, iş parçalarını aynı derinlikte kesmenizi sağlar. Örneğin, ahşap bağlantı için bir çentik yapmak istiyorsanız kullanışlı. Birlikte verilen 216mm, 40 dişli testere bıçağı sayesinde, istediğiniz işe hemen başlayabilirsiniz! Bu testere bıçağı hızlı ve hassas kesim arasında optimumdur.
- Doğru ve sağlam ikisi bir; zaman zaman, tahta sonra tahta ve kiriş sonra kiriş, her zaman aynı mükemmel kesmesi. Aletlerinize güvenmek istiyorsunuz. Bu testere ile yapabilirsiniz. Sağlam alüminyum yapı, dayanıklılığı ve doğruluğu garanti eder.
-Her şeyden önce güvenlik; elektrikli motor freni ekstra güvenlik sağlar. Açma / kapama düğmesi bırakıldığında, testere bıçağı hızla durur. Mevcut koruyucu kapağa ek olarak, güvenliğinizi garanti altına almak için ekstra bir yardımdır. Parça baskı ayağı destek için sol ve sağ tarafa yerleştirilebilir. Bu nedenle iş parçası her zaman düzgün ve güvenli bir şekilde sabitlenir. Standart olarak bir toz torbası verilir, ancak testereyi (inşaat) elektrikli süpürgeye bağlamak da mümkündür. Bu, kesme hattınızı daha iyi görmenizi, daha az dağınıklığı ve daha güvenli bir çalışma ortamını sağlar.

 

 

Maksimum kesme kapasitesi:
-Gönye 0 ° - Komut 0 °: 65 x 340 mm
-Gönye 0 ° - Eğim 45 °: 38 x 340 mm
-Gönye 45 ° - Eğim 0 °: 65 x 240 mm
-Gönye 45 ° - Eğim 45 °: 38 x 240 mm

 

Ambalajda neler var? (MS501AC, tam renkli baskısız kahverengi bir karton kutuda gelir)
-1x MS501AC Gönye Testere
-1x Testere bıçağı TCT / HW, 40 diş (Ø 216 x 30 x 2.8 / 1.6mm) (Makineye monte)
-1x Toz toplama torbası
-1x Allen anahtarı (testere bıçağını değiştirmek için)
-2x Masa uzatması (makineye monte edilmiş)
-1x Çalışma kelepçesi

 

 

VONROC
En uygun fiyata en kaliteli elektrikli el aletleri? VONROC, ürünlerini doğrudan fabrikadan müşteriye tedarik eden Hollandalı bir elektrikli el aleti şirketidir. Bu, gereksiz nakliye, paketleme ve aracılık maliyetlerini önler. "VONROC: Geleceğini inşa et!"


Okyanus Temizleme Projesi ( The Ocean Cleanup)
Ocean Cleanup tarafından geliştirilen sistemin hedefi ise Pasifik çöp girdabıyla başa çıkmak. Pasifik Okyanusunda yaşanan atık sorunu adına büyük bir plastik temizleme başlatılacak. Yapım aşamasında beş yıl süren Ocean Cleanup, ayda yaklaşık beş ton okyanus plastiğini toplayabilen yaklaşık 2.000 metrelik bir uzun şamandıra ile çözmeyi planlıyor. Gezegenimizi seviyoruz ve çevreyi çok önemsiyoruz. Bu yüzden daha iyi bir çevreye katkıda bulunuyoruz! VONROC, kendi ambalajını ayarlamakla, çevreye katkıda bulunuyor. Ayrıca VONROC bu projeyi her yeni VONROC üyeyle 1 euro bağışta bulunarak Okyanus Temizleme Projesine destek cikiyor.

 

 

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000UO4MR
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön