Yapay Çiçek Deposu Yapay Çiçek Fiyatları

Çiçekler bulundukları alana renk katan, oldukları alana canlılık veren harikulade bitkilerdir. Canlı çiçekler, koparıldıkları için maksimum 1 ay kadar hayatta kalabilirler. Toprağıyla beraber bakımı yapılan çiçeklerin yaşam süreleri daha fazladır ancak bu çiçeklerin de bir gün yaşamının sonlanacağı bilindik bir durumdur. Bulunduğu yeri yadırgaması, az veya çok su verilmesi, yeterli güneş almaması, fazla güneşe maruz kalması gibi çiçeklerin solmasına sebep olabilecek epey fazla faktör yer almaktadır. Bu tehlikenin oluşmaması için dekoratif eşyalar ve ev arasında seçebileceğiniz nice yapay çiçek deposu seçenekleri bulunmakta. Yapay çiçekler fazladan özen istemediğinden dolayı ve dekoratif bağlamda mükemmel neticelere sebep olduğundan dolayı, fazlasıyla tercih edilmektedir. Evin tüm bölümlerinde, balkonda, iş yerlerinizde, hatta aracınızın içerisinde kullanılabilir olan ürünlerdir. 

Evinizi, balkonunuzu ve bahçenizi değiştirmek, güzelleştirmek ve ayrı bir hava katmasını isterseniz eğer yapay çiçek deposu sardunya, yapay çiçek deposu palmiye, yapay çiçek deposu sarmaşık ve yapay çiçek deposu okaliptüs modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yapay çiçeklerin temizlenmesi kolay olduğu için birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Evi güneş almayan ve canlı çiçek büyütemeyen kişiler de çoğunlukla evlerinde yapay çiçekleri tercih etmektedir. Fazladan özen gerektirmeyen bu çiçeklerle bulunduğu ortamın daha cıvıl cıvıl olmasını sağlayabilirsiniz. Balkonda, bahçenizde, salonunuzda, iş yerinizde ya da dilediğiniz herhangi bir yerde kullanabildiğiniz bu çiçekler konulduğu alana fazlaca canlılık katacaktır. 

Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz yapay çiçek deposu bambu fazla bakım istemez ve evinizi renklendirir. Yapay çiçekler dekor için kullanıldığı gibi özel günlerde hediye etmek için de mükemmel bir tercih olabilir. Özellikle kadınlar gününde, anneler gününde ve sevgililer gününde hediye edilebilecek, yapay çiçek deposu papatya çiçeğinin hem demet halinde, hem de saksı içerisinde modelleri bulunmaktadır. Birbirinden güzel ve farklı renklerdeki yapay papatyalar özel günlerde, misafirliğe giderken, yeni işe başlayan sevdiğiniz bir insana hediye edebileceğiniz seçenekler arasında yer alabilir. Ayrıca bu zamanlarda hediye edebileceğiniz diğer alternatiflere hepsiburada yapay çiçek deposu modellerine göz atarak beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Armağan etmek için alınan ve bunun yanında ev dekoru hakkında müthiş bir tercih olabilecek yapay çiçekler arasında yapay çiçek deposu lale de iyi bir tercih olacaktır. Çoğunlukla demet halinde olan laleleri, armağan etmek konusunda epey fazla bölümde tercih edilebilir. Yapay çiçeklerin fiyatları da çiçeklerin çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan yapay çiçekler saksı veya demet halinde sunulmaktadır. Evinizde, bahçenizde, balkonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz yapay çiçeklerin fiyatları her bütçeye uygundur. Yapay çiçeklerin fiyatlarına hepsiburada yapay çiçek deposu çeşitlerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Bütçesi kısıtlı olan kişiler için ucuz yapay çiçek deposu ürünlerine göz atarak beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz. 

Yapay Çiçek Çeşitleri

Özellikle de gelin çiçeği olarak tercih edilen yapay çiçekler arasında yapay çiçek deposu şakayık çeşitlerini, yapay çiçek deposu lilyum çiçeklerini ve yapay çiçek deposu ortanca türlerini birbirinden güzel renkleriyle sizlere sunulmaktadır. En özel gününüzün olmazsa olmazları arasında olan gelin çiçeğinizi bu seçenekler arasından birini tercih ederek gününüze daha da bir renk katabilirsiniz. Üstelik çiçek solmayacağı için daha sonrasında evinizin bir köşesinde kullanabilirsiniz. Bu sayede baktıkça mutlu olabilirsiniz. Evde klasik olmaktan bunaldıysanız ve değişik bir hava katmak isterseniz yapay çiçek modellerinden edinerek evinize renk katabilirsiniz. Bu yapay çiçekler evinizin dışını ve içini değiştirmek için muhteşem bir seçenek olmaktadır. Epey beğenilen ve oldukça fazla seçilen çiçekler arasında saksı ile satışa sunulan papatyalar bulunmaktadır. Pembe, beyaz, mor, turuncu renkleri bulunan bu papatyaların saksısı farklı renktedir. Bu sayede papatyanın göz alıcı rengi, daha çok göz önünde olmaktadır. Bilhassa balkonda ya da rafların üstünde müthiş bir görüntü oluşturan bu çiçeğe sahip olanların epey çok pozitif geri dönüş sağlanmıştır. 

Evinize renk katacak, dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz bir diğer çeşit ise yapay çiçek deposu pampas seçeneğidir. Yapay pampas demet halinde ve vazo da satılmaktadır. Birden fazla renge sahip yapay pampası evinize farklı bir hava katmak için tercih edebilirsiniz. Gri, siyah ve ahşap renginde vazolarda bulunan pampaslar oldukça dikkat çekicidir. Özellikle salonunuzda, iş yeriniz de bulunduğunuz ortama şıklık katar. Ayrıca ev ve iş yerlerinin dekorunda kullanılan yapay çiçek deposu pamuk otu birbirinden canlı renkleriyle çok fazla tercih edilmektedir. Çiçeklerinizi koyabileceğiniz veya dekoratif olarak kullanabileceğiniz ürünler arasında yapay çiçek deposu vazo seçeneği de mevcuttur. Farklı yapılardaki vazolar, hem şık görünüme sahiptir hem de içerisine birden fazla çeşitte çiçek koyarak değerlendirebilirsiniz. Yapay çiçek sarmaşık bölümü de epey çok kullanıcısı bulunan bir bölümdür. Bu yapay sarmaşık ürünlerini tercih edenler, çoğunlukla balkonda dekoratif amaçlı kullanmakta. Balkonda duvarına ya da mermerinde dekoratif olarak tercih edilen bu sarmaşıklar, alana epey renkli ve başka bir hava katar. Bilhassa ahşap kısımlar ile tercih edilen sarmaşıklar, günümüzde epey meşhurdur. Yapay sarmaşıkların da epey çok alternatifi bulunmaktadır. Bunların arasında hepten yeşil iken, öbürü morluklar bulundurmaktadır. Tüm sarmaşık ürünlerini dilediğiniz modele dilediğiniz biçimde dolayabileceğiniz için her ortamı süsleyebilmenize olanak sağlanmıştır. Daha başka ve daha canlı bir balkonunuz olmasını istiyorsanız da orta çiçeğe sahip sarkan ürünlerini de seçmek olanaklıdır. Açık pembe, kırmızı ve beyaz renk alternatifleri ile fazlaca uygun bir yapay çiçek ürünüdür. 10 santimetre ene sahip ve 2 metre uzunluğunda olan yapay çiçek modelleri, boruları gizlemek için de son derece fazla kullanılmaktadır. Yapay çiçekleri bulunduğunuz her yerde kullanabilirsiniz. Solma yapmayacağı için uzun süreli kullanım sağlar. 

Yapay Çiçek Temizliği Nasıl Yapılır?

Yapay çiçeklerin yaşam süresi olmadığından dolayı temizlenmesi de son derece mühim bir konudur, bu sebeple de çok pratik bir iştir. Kumaştan yapılan yapay çiçekleri yıkamak olanaklı olduğundan dolayı yıkama işlemi tercih edilen bir yöntemdir. Yıkamanın yanında mikro fiber bir bezle tozlarını alarak da temizleyebilirsiniz. Limonlu su sıkıldıktan sonra yeniden mikro fiber bir bez yardımıyla temizlenip ve kurulanan yapay çiçekler temiz ve taze bir görünüşe sahip olacaktır. 

Yapay Çiçekleri Nasıl Değerlendirebilirsiniz?

Sahip olduğunuz yapay çiçeklere ve kullandığınız ortama göre değerlendireceğiniz yollar epeyce fazladır. Bu durumu örneklendirmek gerekirse yapay çiçek deposu sarmaşık balkonlara ayrı hava katabilir çünkü sarmaşıkları dilediğiniz gibi kullanarak balkonunuzun renklenmesini sağlayabilirsiniz. Bilhassa duvarı daha hoş kılan sarmaşıkların yanında yapay çiçek deposu sardunya gibi renkli çiçekler ile de balkonlar güzelleşebilir ve havası değiştirilebilir.

Yapay Çiçekleri Nasıl Parlatabilirsiniz?

Birçok yapay çiçeğin parlaklığı çok uzun zaman kaybolmaz, ancak kaybedildiği zaman, yapay çiçekleri temizlerseniz, parlaklığını tekrar kazanmış olacaktır. Mikro fiber bez, su ve limon suyuyla beraber temizleyebileceğiniz bu yapay çiçeklerin parlaması için ayriyeten cam sil kullanabilirsiniz. Cam sil ile sildikten sonra yapay çiçeği yaklaşık yarım saat güneşte bekletip cam silin kurumasını beklemelisiniz. Bunları yaptığınız zaman yapay çiçeğiniz daha parlak olacaktır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yapay Çiçek Deposu Yapay Çiçek Fiyatları

1042 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Tipi
Toplam 48 / 1042 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?