Park ve bahçe gibi alanlarda kullanışlılık yaratan ağaç öğütme makinaları aracılığıyla kopmuş ve çürümüş dal parçalarını kolayca ortadan kaldırıp daha bakımlı bir alan elde edebilirsiniz. Bahçıvanların ve park görevlilerinin yardımcısı olan ağaç öğütme makinaları aynı zamanda marangozluk, ahşap işleri gibi alanlarda da başarılı bir kullanım yaşatır. Keskin bıçaklardan oluşan öğütücü bölümü sayesinde yaş ya da kuru dal parçalarını başarıyla parçalara ayırmayı başaran makineler kısa sürede işlemlerini tamamlar. İnce ve kalın dallarda da etkili bir kullanım yaşatan modern makineler yakacak olarak kullanmak üzere büyük parçaları yakılmaya uygun halde parçalanmış şekilde alabilmenizi de sağlar. Yüksek kapasiteli çekiş gücünden dalların boyutlarına ve ağırlıklarına göre faydalanarak kusursuz bir öğütme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Artırıp azaltılabilen çekiş gücü performansı malzemelerin yoğunluğu doğrultusunda opsiyonel bir kullanım yaşatarak elektrikten tasarruf etmenizi de mümkün hale getirir. Takılıp çıkarılabilir yapıdaki pratik hunili modeller parçaları başarıyla geçirebilmeyi sağlar.

Modern Teknik Donanımlara Sahip Öğütücüler

Çöpe atılacak olan ağaç dallarını büyük parçalar halinde çöpe bırakmaktansa kamyonların rahatça depolayabileceği şekilde küçük parçalar halinde öğütmek temizlik işlemlerini de kolaylaştırır. Ağaç öğütme makinaları tekerlekli gövdeleriyle zemin üzerinde rahatça hareket ettirilebilir. Geniş depolama haznesiyle göz dolduran modeller tek seferde bahçedeki tüm ölü dallardan kurtulabilmek için idealdir. Sürme işlemini daha konforlu hale getiren tutma kulbunun ergonomik yapısı makinenizi yönlendirebilmenizi çok daha kolay hale getirir. Düşük desibelli çalışma desteğiyle beraber öğütme esnasında gürültü düzeyi de minimum seviyede tutulur ve konfor yaratılır. Yüksek motor gücü kapasitesi kesim işlemleri için gereken süreyi kısaltır. Farklı çaplara sahip bıçaklarıyla farklı kullanıcıların gereksinimlerine göre imal edilen modeller arasından ihtiyaçlarınız için en uygun ağaç öğütme makinelerini sipariş edebilirsiniz.

Kolay Kullanım Yaşatan Pratik Tasarım

Ağaç öğütme makinaları içlerini rahatça doldurabilmeniz için geniş hunileriyle size pratik bir destek yaratır. Ölü dalların çevreye yayılmasını engellemek ve tek seferde huniden geçirebilmek için konforlu tasarımın getirdiği rahat kullanımdan yararlanabilirsiniz. Toplama sepeti kısmının da son derece geniş şekilde üretildiği modeller öğütülmüş parçacıkların bir arada tutulmasını ve başka noktalara aktarılmasını çok daha kolaylaştırır. Çıkarılabilir alt sepet sayesinde öğütme işlemleri sonlandıktan sonra öğütülmüş ağaç parçacıklarını sorunsuz bir şekilde çöpe atabilirsiniz. Elektrik enerjisiyle çalışan dal kesme makineleri uzun kabloları aracılığıyla açık alanlarda prize ulaşmayı da kolaylaştırır. Dal parçalama makinelerinin üst kısmından içine doğru bırakabileceğiniz dallar kısa sürede minik parçalar halinde alt haznede birikir. İhtiyaçlarınıza uygun siparişler verebilmeniz için öğütme ve besleme kapasitesinin yanı sıra çap bilgilerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Teknik Olanakları Geliştiren Ürünler

Traktör arkasına bağlanabilen dal öğütme ve çapalama makineleriyle tarlanızdaki istenmeyen bitkilerden rahatça kurtulabilirsiniz. Birden fazla kesici bıçağa sahip modeller etkili bir performans sergileyerek yabani otları ve tarlaya zarar veren ölü dalları kısa sürede ortadan kaldırmanızı sağlar. Kayış kasnak teknolojisiyle etkili bir şekilde çalışan öğütücü modelleri kısa zaman içerisinde öğütme işlemlerini tamamlamayı başarır. Açık alanlarda geniş yapıları sayesinde işleri çok daha konforlu hale getirmeyi başaran dal öğütme makineleri tekerlekli tasarımlarıyla dilediğiniz noktaya yerleştirebileceğiniz yapıdadır. Benzinle çalışan ve yağ sensörü sayesinde yağ ihtiyacı olup olmadığını görebilmeyi sağlayan makineler dalları öğütüp toprakta gübreye görevi görecek şekilde yeniden tarlanızda kullanabilmenizi sağlar. Büyük dalların rotor kısmına yönlendirilmesiyle beraber bıçaklar görevlerini yerine getirerek etkili bir iş çıkarır. Giriş ve çıkış ağzının birbirlerine zıt konumu kaba dallarla öğütülmüş dalları kolayca ayırmayı sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ağaç Öğütme Makinaları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 46 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/454041