1975 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Yataş, kurulduğu günden beri hızla büyümeye devam ediyor. Kayseri ve Ankara'da toplam 5 adet fabrikası ile üretim yapan marka, ev dekorasyonu alanında kullanıcıları zengin bir koleksiyon ile buluşturuyor. Yurt içinde toplam 246 mağazasında satış yapan firmanın ürünleri arasında yatak, yatak başları, yastık, yorgan, ev tekstili, bebek ve çocuk ürünleri bulunuyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemeleri yepyeni teknolojiler ile işleyen markanın ürünleri, modern tasarımları ile de fark yaratıyor. Her yaş grubuna hitap eden ürünler, desen ve renk açısından bakıldığında zengin çeşitlilik sunuyor. Kişiler için özel ve konforlu alanlar yaratmayı hedefleyen markanın, sıcak bir atmosfer yaratan ürünleri, ihtiyaçlar doğrultusunda alım yapan kullanıcılar için farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Yataş Ev Dekorasyonu Ürünleri 

Yataklarından tanıdığımız Yataş markasının ürünleri sadece bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Yatak başı, baza, nevresim takımları, banyo ürünleri, yastık ve yorgan modelleri de bulunan firma, zengin bir koleksiyon ile kullanıcıları selamlıyor. Çocuk ve bebekler için de koleksiyonu bulunan firmanın sunduğu seçenekler arasında; nevresim takımları, yataklar, yastık ve yorganlar bulunuyor. Sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen, nefes alabilen ve steril ürünler öncelikli kaliteli bir uykuyu hedefliyor. Banyo grubunda bulunan havlu ve bornoz setleri ise dolgun ve hafif yapıları ile dikkat çekiyor. Tüm ürünleri yüksek nem emici olma özelliği taşıyan Yataş, pamuklu kumaşları daha çok tercih ediyor. 

Yataş Yatak ve Baza Grubu

Uykunun insan sağlığındaki önemi yadsınamayacağı gibi, kaliteli uykunun baş aktörlerinden birinin de yatak olduğu inkar edilemiyor. Bu gerçekten yola çıkan Yataş, tüm yataklarını, kişiye özel, geniş ve dinlendirici konfor alanı yaratmak üzere üretiyor. Yaş, boy, kilo, omurga tipi ve uyuma pozisyonuna kadar düşünülerek üretilen modeller, kişiye özel çözümler noktasında kullanıcıları memnun ediyor. Nefes alabilen, steril ve yenilikçi yay teknolojiler kullanan marka, kullanıcıların yatarken en rahat pozisyonda uyumasını hedefliyor. Baza seçenekleri de bulunan firma, çift ve tek kişilik bazaları sayesinde evlerde göze batmayan yeni depolama alanları yaratıyor. İhtiyacınıza uygun bir modeli bulmakta zorlanmayacağınız koleksiyon, fiyatları ile de bütçenize uygun seçenekler sunuyor.

Yataş Ev Tekstil Grubu

Çarpıcı ev tekstili koleksiyonu ile evlere yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen marka, tasarımlarına modern desenler ile hayat veriyor. Yetişkinler, çocuk ve bebekler için ayrı koleksiyonları bulunan markanın nevresim takımları tek ve çift kişilik olmak üzere ikiye ayrılıyor. Nemi emen kumaşları ile bütün bir gece rahat bir uyku uyumanızı hedefleyen nevresim takımları, çarşaf, yastık ve yorgan kılıflarından oluşuyor. Banyo grubunda havlu ve bornoz setleri üreten firma, kaliteli kumaşları ile olduğu kadar renk seçimleri ile de içinizi ısıtacak seçenekler sunuyor. Yastık ve yorgan modelleri ile ev tekstil grubunu tamamlayan firma, gece boyunca vücut ısınızı normal seviyede tutarak, üşümenizi ya da terlemenizi önlemek istiyor.

Yataş Ev Dekorasyon Fiyatları

Kalite, sağlamlık ve konforu ön plana çıkaran Yataş ürünleri, kişisel tercihlerinize uygun konfor alanı yaratabileceğiniz farklı alternatifler sunuyor. Her zevke olduğu kadar her bütçeye de hitap eden firmanın, ürünleri arasında tercih yapmanız gerekiyor. Ürünlerin fiyatları kaliteleri ve işlevleri ile bağlantılı olarak değişirken, sunduğu ayrıcalıkları göz ardı etmemek gerekiyor. İhtiyaçlarınızı tespit ederek başlayacağınız Yataş alışverişi size daha konforlu bir yaşam vadediyor. Evinizin her ferdi için bir ürün bulabileceğiniz Yataş ev dekorasyon ürünleri ile sevdiklerinizi mutlu etmeye hemen şimdi başlayabilir, uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yataş Ev Dekorasyon Ürünleri ve Modelleri

Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Ev Tekstili
Ev Tekstili
DSACategoryId/60002028/yatas