1976 yılında kurulan Yataş kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen ev tekstili ve yatak ürünleri üreticileri arasında yer almıştır.  Yataş oldukça geniş yorgan ve yastık koleksiyonuna sahiptir. Yastık koleksiyonunda yer alan, dayanıklılığı ile ön plana çıkan Dacron serisi ve iyileşme sürecinde size destek olan medikal serisi ile sizlere rahat ve kaliteli bir uyku deneyimi sunar.

Sağlıklı Konfor

Dacron yastıklar 95 dereceye kadar yüksek sıcaklıklarda deforme olmadan yıkanabilir. Bakteriler genellikle 60 derecede öldüğünden Dacron yastıklar her yıkamada mükemmel hijyen sağlar. Özellikle otel ve hastane gibi hassas temizliğin ön planda olduğu yerlerde kulanım için idealdir.

Formunu koruyan, baş ve boyun bölgesine mükemmel destek veren Dacron yastıklar farklı yükseklik seçenekleri ile sizlere sunulur. Kullanılan özel dolgu malzemesi sayesinde maksimum konfor sağlar. Dacron yastıklar vücut ısısını dengeler ve ideal uyku sıcaklığında dengeli bir uyku sağlar. Yaz aylarında sıcaklığa bağlı uyku bölünmelerini engeller. Hava alabilme özelliği ile nem barındırmaz. Dacron yastıklar anti-alerjik ve hijyenik yapısıyla yüksek konforlu, kaliteli bir uyku sunar.

Medikal Rahatlık

Visco, akıllı veya hafızalı sünger olarak da bilinen bir dolgu malzemesidir. Visco yastıklar vücudunuzun şeklini alarak sizlere daha rahat bir uyku sunar. Yataş Visco yastıklar açık hücreli bir yapıda olduğu için bakterilere karşı son derece dayanıklıdır. Küf, akar ve kötü kokuları barındırmaz. Mükemmel hijyen sağlayan Yataş Visco yastıklar zararlı CFC (cloro floro carbon)  maddesi içermez.

Yumuşak ve dayanıklı Yataş Visco yastıklar özellikle medikal konularda sizlerin sağlığına ve iyileşme sürecine katkı sağlar. Yatış pozisyonu ayarlanabilen Yataş Visco yastıklar reflü rahatsızlığı olan kişilerin kullanımı için özel olarak tasarlanır. Uyku konforunu artıran Visco yastıklar rahat nefes alınmasını sağlayarak horlamanın azalmasına yardımcı olur. Isıya duyarlı yapısı ile baş ve boyun bölgesinin şeklini alarak omurganın doğal S eğrisini korur ve vücuda uyum sağlar.

Poly&Cotton örme kumaş kullanılan Yataş Visco yastıklar basınç noktalarını azaltarak gece boyunca vücudu rahatlatır ve sabah dinç kalkmanıza yardımcı olur.

Yumuşak ve Huzurlu

Yataş’ın silikon elyaf yastıkları orta yoğunlukta bir dolguya sahip olduğundan yumuşak yastıkla uyumayı tercih edenler için uygundur. Silikon elyaf baş ve boyun bölgesine tam destek sağlar ve şeklini korur. Yumuşak ve hafif olan bu yastıklar 30 derecede yıkanabilir.

Doğal pamuk’tan üretilen Yataş yastıklar terlemeyi azaltır, sağlıklı ve rahat bir uyku sunar. Bahar ve yaz aylarında kullanım için idealdir. Yumuşak pamuk yastıkların yalnızca kılıfı 30 derecede yıkanabilir. Yastığın tamamına kuru temizleme yapılabilir.

Daha rahat bir uyku deneyimi yaşamanız için çalışan Yataş’ın, Anti-Stres özellikli yastıkları güne daha huzurlu ve zinde başlamanızı sağlar. Yastık kumaşının içindeki karbon teller gün boyu vücutta biriken statik elektriği alır.

Doğadan İlham Alan Konfor

Deve tüyü yastıklar doğadan ilham alan Yataş yastık ürünleri arasında yer alır. Bu yastıkların dolgu malzemesi develerin belli dönemlerde dökülen tüylerinin toplanmasıyla elde edilir. Nefes alabilen yapıda olan deve tüyü yastıklar terletmez ve bakteri barındırmaz. Soğuk gecelerde sıcak, sıcak gecelerde serin tutarak sizlere konforlu bir uyku sunar.

Doğal ve hijyenik bir ürün olan kaz tüyü yastıklar bünyesinde nem ve yağ tutmaz, toz barındırmaz. Gece boyunca vücut ısısını dengeler. Higroskopik özelliği sayesinde bakteri barındırmaz ve koku yapmaz. Doğal ve sağlıklı kaz tüyü yastıkların belli aralıklarla havalandırılması ve silkelenmesi önerilir.

Dolgu malzemesi olarak çevre dostu, organik ve doğal bambu kullanılan Yataş yastıklar hafif olup nefes alabilen niteliktedir. Bu özelliği sayesinde terletmez ve sıcak günlerde serinlik hissi verir. 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yataş Yastıklar

52 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yastık
Yastık
Silikon Yastıklar
Silikon Yastıklar
Yün Yastık
Yün Yastık
Ortopedik / Visco Yastık
Ortopedik / Visco Yastık
Pamuk Yastık
Pamuk Yastık
Kaz Tüyü Yastık
Kaz Tüyü Yastık
Elyaf Yastık
Elyaf Yastık
Bambu Yastık
Bambu Yastık
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 52 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?