Temizlik sıklıkla yapmak zorunda olduğumuz bir aktivite olarak günlük hayatımızda yer alıyor. Araç temizliği de aracınızı kullanırken keyfinizin kaçmaması için yapılması gereken bir iş olarak sırada bekliyor. Aracınızı kirleten zift, böcek, reçine uzun yollarda veya şehir trafiğinde çamurluk altlarında, kapı altlarında, camlarında, ön kaportasında lekeler oluşturuyor. Temizlenmesi gereken böcek, sinek, asfalt zifti gibi lekeler çok yapışkan olduğundan yüzeye yapışıp aracınızdaki boyanın çatlamasına sebep oluyor. Özellikle aracınızda çıkmayan lekeler kötü görüntü oluşturuyor ve size sıkıntı veriyorsa yapmanız gereken temizlikte size yardımcı olacak ürünleri belirmek. Ağaç altında kalan araçlarda reçineler, böcek izleri ve asfalt ziftinin aracınıza verdiği zararı sıfıra indirmek istiyorsanız zift, böcek, reçine temizleyici özel ürünlere başvurmak sizin için çözüm olacak.
Hepsiburada.com ürün çeşitliliğiyle araç temizliğinde kesinlikle çözüm getiren ürünler sunuyor. Aracınızn boyasına ve yüzeyine zarar vermeyecek bileşimleriyle bu ürünler sizi zift, böcek, reçine lekelerinden kurtarmak için üretiliyor. Aracınızın boyasını besleyerek parlak görünmesine yardımcı olacak sıvı ürünlere ek olarak temizleme mendili ve sünger gibi malzemeler temizlik işleriniz için kesin çözümler getiriyor.
Sonax Böcek Temizleyici, Mafra Reçine Çözücü, Nigrin Böcek Katran Temizleyici, Plenty Zift Temzileyici, Stac Italy Zift Böcek Reçine Temizleyici İlaç, Dreamcar Kalwax Böcek Temizleme Spreyi, MasterCare Zift Katran Böcek Temizleyici, ArmorAll Oto Şampuanı Zift Böcek Sökücü gibi birçok ürün çeşidiyle araç temizliğinizde zift, böcek, reçine gibi problemleri ortadan tamamen kaldıran seçenekler, sizler için hepsiburada.com’da yer alıyor.

Zift Böcek ve Reçine Temizlik Ürünleri

65 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Modacar
  2. Nettedarikcisi
  3. Sonax
  4. Stac Italy
  5. Valet Pro
  6. 3D
  7. Autoglym
  8. Autokit
  9. BULLSONE
  10. Carwax
  11. Fiawax
  12. Flash Universal
  13. Liqui Moly
  14. Meguiars
  15. Michelin
  16. Nasiol
  17. Turtle Wax
  18. Willer
  19. Würth
  20. 3C
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035762
BAŞA DÖN