Zift,Böcek,Reçine

Temizlik sıklıkla yapmak zorunda olduğumuz bir aktivite olarak günlük hayatımızda yer alıyor. Araç temizliği de aracınızı kullanırken keyfinizin kaçmaması için yapılması gereken bir iş olarak sırada bekliyor. Aracınızı kirleten zift, böcek, reçine uzun yollarda veya şehir trafiğinde çamurluk altlarında, kapı altlarında, camlarında, ön kaportasında lekeler oluşturuyor. Temizlenmesi gereken böcek, sinek, asfalt zifti gibi lekeler çok yapışkan olduğundan yüzeye yapışıp aracınızdaki boyanın çatlamasına sebep oluyor. Özellikle aracınızda çıkmayan lekeler kötü görüntü oluşturuyor ve size sıkıntı veriyorsa yapmanız gereken temizlikte size yardımcı olacak ürünleri belirmek. Ağaç altında kalan araçlarda reçineler, böcek izleri ve asfalt ziftinin aracınıza verdiği zararı sıfıra indirmek istiyorsanız zift, böcek, reçine temizleyici özel ürünlere başvurmak sizin için çözüm olacak.
Hepsiburada.com ürün çeşitliliğiyle araç temizliğinde kesinlikle çözüm getiren ürünler sunuyor. Aracınızn boyasına ve yüzeyine zarar vermeyecek bileşimleriyle bu ürünler sizi zift, böcek, reçine lekelerinden kurtarmak için üretiliyor. Aracınızın boyasını besleyerek parlak görünmesine yardımcı olacak sıvı ürünlere ek olarak temizleme mendili ve sünger gibi malzemeler temizlik işleriniz için kesin çözümler getiriyor.
Sonax Böcek Temizleyici, Mafra Reçine Çözücü, Nigrin Böcek Katran Temizleyici, Plenty Zift Temzileyici, Stac Italy Zift Böcek Reçine Temizleyici İlaç, Dreamcar Kalwax Böcek Temizleme Spreyi, MasterCare Zift Katran Böcek Temizleyici, ArmorAll Oto Şampuanı Zift Böcek Sökücü gibi birçok ürün çeşidiyle araç temizliğinizde zift, böcek, reçine gibi problemleri ortadan tamamen kaldıran seçenekler, sizler için hepsiburada.com’da yer alıyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zift Böcek ve Reçine Temizlik Ürünleri

162 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 162 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035762