Banyoda, mutfakta, yatak odasında ya da holde kullanılan çok amaçlı dolaplar belirli bir düzen oluşturmak için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Yaşam kalitesini yükselten dolaplar ile gereksinim duyduğunuz her tür malzemeyi yerleştirebilir ve işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Türkiye'nin önde gelen demonte mobilya üreticilerinden biri olan Adore markası modern dokunuşlarla tasarladığı kullanışlı ürünleri ile tanınıyor. Hem kaliteli hem de her bütçeye uygun hesaplı mobilya modelleri ile marka zengin bir ürün yelpazesine sahip bulunuyor. Adore çok amaçlı dolap modelleri de sizlere aradığınız konfor ve düzeni kurmanızda yardımcı oluyor.

Adore Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Her türlü ev gerecini rahatlıkla saklayabileceğiniz dolap modelleri arasında ihtiyacınıza yönelik olarak çekmeceli, çekmecesiz, kapaklı ya da açık raflı modellerden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Havlu, sabun, şampuan gibi banyo malzemelerinizi, çarşaf, nevresim, masa örtüsü gibi ev tekstili ürünlerinizi, her tür mutfak alet ve araçlarınızı, ayakkabılarınızı, giysilerinizi, kısacası kullandığınız tüm eşyalarınızı saklayabileceğiniz uygun bir modelle evinizde bir düzene kavuşabileceğiniz gibi dekoratif olarak da bir şıklık elde edebilirsiniz. Yine isterseniz ofisinizde kullanarak dosyalarınızın, kırtasiye malzemelerinizin ve diğer ofis gereçlerinizin muhafazasını sağlayabilirsiniz.

Günümüz koşullarında her türlü durum için kullanılması gereken onlarca araç gereç ev içinde yer kaplıyor. Sık kullanılmayan bu eşyaların evde yer kaplamaması ve tozlanıp kirlenmemesi için Adore çok amaçlı dolap modelleri uygun seçeneklerden biri haline geliyor. Her türden eşya için uygun raf sayısı, raf genişliği ve yüksekliği, yeterli çekmeceleri veya uygun iç hacme sahip olan dolaplar dağınıklık ve kirliliği ortadan kaldırıyor. Kullanmak istediğiniz alana göre uzun, kısa, dar, geniş, tek veya çift kapaklı gibi çeşitli alternatifleri bulunan dolaplar aynı zamanda zevkinize de hitap ediyor.

Dolapların getireceği düzenle yaşam alanlarınızda her şey yerli yerinde oluyor ve temizliğe ayrılan süre azalıyor. Adore çok amaçlı dolap modelleri ile aradığınız malzemeyi hemen bulabilir ve vakit kaybetmeden işinize koyulabilirsiniz.

Adore Çok Amaçlı Dolap Fiyatları

Kolay kurulumu ve fonksiyonel dolap modelleriyle yaşam alanlarınızda düzene ve ferahlığa yer açabilirsiniz. Hareket alanınızı daraltmadan eşyalarınızı düzgünce tasnif ederek yerleştirebilirsiniz. Adore çok amaçlı dolap fiyatları oldukça uygun seçeneklerle tüketiciye sunuluyor. Çok amaçlı dolaplar size kullanışlı saklama alanları yaratıyor. Düzen ve temizliğin yaşamınızda getireceği kolaylıklara ulaşabilmenizin en kolay yolu bu dolaplardan birine sahip olmaktan geçiyor. Eşyalarınızı uygun saklama alanına kavuştukları için uzun süre muhafaza edebilir ve böylelikle sakladığınız eşyaları gereksinim duyduğunuzda rahatlıkla erişebileceğiniz bir yerde bulabilirsiniz.

Özellikle mevsim geçişlerinde ev düzenlemesi oldukça zor bir hal alıyor. Yazlıkların ve kışlıkların ayrılması, ayakkabılar arasında botlar ve çizmelerin, sandaletler ve terliklerle yer değiştirmesi gibi durumlar evlerde düzen açısından sıkıntılar yaratıyor. Seçeceğiniz uygun bir dolap bu düzeni oluşturmanız için gereken saklama alanına sahip olmanızı sağlarken bütçenizle de barışık kalmanıza yardımcı oluyor.

Mutfak gereçleriniz için de bu dolapların sağlayacağı düzenden faydalanabilirsiniz. Erzak, tencere, tava, tabak, çanak, bardak ve kupalarınız için ya da elektrikli mutfak aletlerinizi yerleştirmek amacıyla Adore çok amaçlı dolap kullanabilir, yetersiz bulduğunuz mutfak dolaplarınıza ek olarak bu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Dolaplar çok amaçlı yapıları ve modern tasarıma sahip zarif görünümleri ile istediğiniz zaman kullanım alanını rahatlıkla değiştirebileceğiniz mobilyalar arasında bulunuyor. Odalarınızda değişiklik yaptığınızda ya da taşınmak durumunda kaldığınızda dolapların bu fonksiyonel ve dekoratif tasarımları sayesinde evinizi ya da çalışma alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Adore Çok Amaçlı Dolap

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Adore
  2. Hepsiburada Home
  3. Carla Home
  4. Sanal Mobilya
  5. Derya Dekor
  6. Dmodül
  7. Mobusta
  8. modilayn
  9. Pegai
  10. BMdekor
  11. Endizayn
  12. Ellnaz
  13. Minar
  14. Byorhan
  15. Evbingo
  16. boo
  17. Abre
  18. Kalender Dekor
  19. Decorotika
  20. Dessenti
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Adore
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/60005008
BAŞA DÖN