Adore markası hem dekorasyonunuzun bir parçası olacak kadar şık hem de çok sayıda CD&DVD ve kitabı düzen içinde toparlayabilecek kadar kullanışlı kitaplıklar sunuyor. Adore kitaplık modelleri ve üniteleri uzun süre kullanılabilecek sağlam materyalden üretiliyor. Mobilya markası Adore müzik CD'leri, film DVD'leri ve kitaplar için tasarladığı üniteleri ile hem dekoratif hem de fonksiyonel ürün seçenekleri barındırıyor. Kitaplık ve CD&DVD ünitelerini tek tek alabilmek mümkün olduğu gibi klasikleşmiş bir tasarım anlayışıyla üretilen mobilyaları bir arada da kullanabilirsiniz. Adore kitaplıklar sadece düz, geometrik çizgilerden oluşmayan tasarımlarıyla sıra dışı bir tarzı evlerine taşımak isteyenler için de farklı modeller sunuyor.

Adore Kitaplık Modelleri

Adore marka kitaplıklar dayanıklılığı ve modern tasarımı bir arada sunuyor. Adore kitaplık ve CD&DVD üniteleri ergonomik boyutlara uygun ölçülerde ve kullanışlı iç tasarımlara sahip olacak şekilde üretiliyorlar. Farklı boyutlarda, renklerde ve tasarımlardaki Adore kitaplık modellerini ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Aynı zamanda CD&DVD üniteleri ile kitaplıkların bir arada bulunduğu, geniş koleksiyonlar ve kalabalık kütüphaneler için elverişli olan kitaplık takımlarını da modeller arasında bulabilirsiniz. Ürünlerin tamamında bulunan ithal bağlantı parçaları sağlam bir montajı olanaklı kılıyor. Ayrıca yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha ürünlerin dayanıklı olmasını sağlıyor. Ürünlerin hepsinde kullanılan geniş damla ayaklar zeminin zarar görmesini engelliyor.

Adore kitaplık modelleri ve CD&DVD ünitelerinde beyaz renkte parlak lake ya da lake parlaklığında doğal ahşap dokuya sahip tasarımlar sunuluyor. Ahşap dokuda olan ürün rengi rafların beyaz rengi ile uyum sağlayarak estetik bir görünüm oluşturuyor. Ürünlerin hepsinde raf sayıları ebatlara da bağlı olarak değişebiliyor. CD&DVD üniteleri 8 raftan oluşurken, kitaplıklar çok daha farklı sayıda raftan oluşabiliyor. Sadece raflardan oluşan ürünlerin yanı sıra kapaklı raflara da sahip olan ürünler mevcut bulunuyor. Kapaklı rafların bulunduğu ürünlerde krom kaplamalı metal kapak kulpları kullanılıyor. Kapaklı rafların bulunduğu kitaplıklar görece daha dağınık durabilecek ve kalabalık yaratabilecek eşyaların saklanabilmesi açısından estetik bir avantaj da sağlıyor.

İnce ve uzun tasarıma sahip üniteler sizin mekandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu açıdan Adore kitaplık modelleri küçük metrekareler için daha kullanışlı olabiliyor. Diğer yandan, büyük ebatlara sahip tasarımlar da çok sayıda rafa sahip olması bakımından daha geniş bir kullanım alanı sunuyor. Adore kitaplık modellerinin bazılarında bulunan hareketli raf sayesinde başka bir kullanım kolaylığı da tasarıma dahil edilmiş oluyor. Kaliteli ve modern tasarıma sahip ürünler basit bir kurulum aşaması ile kullanıma hazır hale geliyorlar.

Adore Kitaplık Fiyatları

Her bütçeye uygun olacak şekilde geniş bir yelpazeye sahip olan Adore kitaplık fiyatları 2 ya da 7 yıllık garanti sürelerini kullanıcıya sunuyor. Film ya da müzik koleksiyonlarınızın ve çok sayıda kitabınızın hem düzenli olması hem de dekoratif görünmesi için Adore kitaplık fiyatları her bütçeye hitap eden uygun aralıklarda yer alıyor. Hem evinizin dekorasyonuna hem de verimli bir şekilde kullanıma uygun, modern tasarıma sahip bir kitaplık bulabilmeniz için Adore kitaplık modelleri çeşitlilik de barındırıyor. Demonte haliyle 1 ila 4 koli arasında değişen kitaplık ve ünitelerin fiyatları, size teslim edildikten sonra, kurulumu rahatlıkla yapmanız için gereken bütün malzemeleri de kapsıyor.

Her zaman modern bir dekorasyonun parçası olarak evlerde bulunması gereken kitaplıklar için uygun fiyat ve kaliteyi tek potada eritmiş olan Adore markasının birbirinden farklı modelleri arasından size uygun bir kitaplığı seçebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Adore Kitaplık Modelleri

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Adore
  2. Hepsiburada Home
  3. Sanal Mobilya
  4. Minar
  5. Eyibil Mobilya
  6. Rafline
  7. Dekorister
  8. Nitelik
  9. boo
  10. Dessenti
  11. BMdekor
  12. Rafevi
  13. Puzzle Design
  14. Yurudesign
  15. Nur Mobilya
  16. Decorotika
  17. Endizayn
  18. Decortie
  19. Modüler Dekor
  20. Alpino
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Adore
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307/18021342
BAŞA DÖN