Akıllı ev teknolojileri yaşam alanınızı daha rahat, daha kullanışlı ve daha güvenli bir hale getiriyor. Yeni nesil LED lambalar ve akıllı ampüller, evinizin atmosferini doğrudan değiştiriyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan ve enerjiden tasarruf edebilmenize olanak tanıyan akıllı aydınlatma ürünleri, kaliteli bir aydınlatma sistemi kurabilmeniz için gerekli olan desteği sağlıyor. Ev aydınlatma sisteminin tek dokunuşla kontrol edilebilmesi, ışık seviyesinin manüel ya da otomatik olarak ayarlanabilmesi, farklı renk alternatiflerinin kullanılabilmesi ve önceden programlama yapılabilmesi gibi faydalı fonksiyonlar, yeni nesil aydınlatma ürünlerinin başlıca özellikleri içerisinde yer alıyor. Akıllı ev sistemleri ile de kolaylıkla entegre edilebilen akıllı lambalar, hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Akıllı Ampül Modelleri

Akıllı LED ampul, LED kapsül, izdüşümü öncelikli LED ışıklandırma mekanizmaları, bahçe aydınlatması ve tavan aydınlatma sistemleri gibi farklı alanlarda kullanılabilen çok sayıda ürün bulunuyor. Geleneksel aydınlatma veya panel tipi aydınlatma seçenekleri, kapalı ya da açık alanın genişliğine uygun olarak tercih edilebiliyor. Yeni nesil akıllı ampül modelleri, çoğunlukla yüksek tasarruf sağlayan LED aydınlatma teknolojileri ile geliyor. Akıllı lambalar beyaz ve sarı ışık imkânını aynı anda sunuyor. Geleneksel renk tonlarının yanı sıra mavi, yeşil, turkuaz, kırmızı, mor ve turuncu gibi sıcak renklerin binlerce tonunu tek bir lamba ile elde edilebilmek de mümkün oluyor. Fasılalı çalışma, ileri tarifli çalışma, uzun aralıklı ya da kısa aralıklı çalışma gibi kişiselleştirilebilir özellikleri bulunan ampuller ile aydınlatma opsiyonları çeşitlendirilebiliyor.

Programlanabilir özelliğe sahip ampuller, enerji kaynağına bağlanarak hızlıca kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Sabit konsol veya kablosuz ağ üzerinden yönetilebilen cihazlar, kullanıcılara farklı aydınlatma olanakları sunuyor. Müzik sistemleri ve görüntüleme birimleri ile senkronize olarak çalışan modeller, ortama uygun olarak çevreyi farklı renklerde aydınlatıyor. Bu özelliği üzerinde taşıyan lambalar; doğum günü, yıl dönümü, yılbaşı ve parti gibi çeşitli etkinliklerde sıklıkla tercih ediliyor. Film, video ve müziklere göre uygun renk alan ürünler, aynı zamanda etkileyici bir arka plan da oluşturuyor. Ortamın ışık seviyesi, kendi isteğinize göre zahmetsizce ayarlanabiliyor. Binlerce farklı renk tonunun hızlı bir şekilde değişmesi yaşadığınız ortamı eğlenceli hale getiriyor.

Akıllı Ampül Fiyatları

Şeffaf ışık, sert ışık, mum ışığı ya da homojen aydınlatma gibi farklı fonksiyonlara ve çok yönlü kullanım özelliklerine sahip olan ürünler, duruma uygun aydınlatma seçeneklerini pratik bir şekilde sağlıyor. Akıllı ev sistemlerine dâhil edilebilen veya doğrudan sabit bir kontrol ünitesine bağlı olan sistemler, siz evde yokken ev ışığını açıp kapatabilmenize olanak tanıyor. Tablet, akıllı cep telefonu ya da dizüstü bilgisayarınızdan akıllı aydınlatma sistemine erişerek evinizdeki lambaları kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Akıllı sensörler ile donatılan lambaları kullanım stilinize göre kişiselleştirebilirsiniz. El çırpma hareketi ya da ses ile komut vererek oda içindeki lambaları pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Adaptif fonksiyonları ve yeni nesil özellikleri ile öne çıkan akıllı ampüller, ev elektrik sistemine bağlanarak kullanılabiliyor. Hem elektrik hem de LI-ON batarya ve pille çalışabilen modern akıllı lambalar, geleneksel aydınlatma seçeneklerine yeni özellikler ekliyor. Gün doğumuna ve gün batımına göre kendini programlayabilen cihazlar, doğal bir şekilde uykuya dalmanıza ve kolayca uyanabilmenize destek oluyor. Avuç içinde rahatlıkla taşınabilen lamba modelleri, bağımsız aydınlatma ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir biçimde karşılıyor. Aydınlatma sistemlerinin teknik detaylarına ve fonksiyonlarına bağlı olarak akıllı lamba fiyatları da farklılaşıyor. Genel anlamda akıllı ampül fiyatları ise ürünün markası, modeli, türü, kalitesi, tasarımı, fonksiyonları ve özellikleri gibi çeşitli hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Akıllı Ampül

52 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips
  2. Wildlebend
  3. Schneider Electric
  4. Toptancı Kapında
  5. Tvet
  6. Anka
  7. Carda
  8. Pratik
  9. Watton
  10. Xiaomi
  11. Actto
  12. Buffer
  13. Cix
  14. Gunilamp
  15. Insteon
  16. Kama
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/13003202/80274085
BAŞA DÖN