Kişilerin yaşam alanını oluşturan ve günlük rutin içerisinde birçok faaliyetin gerçekleştirilmesinde yardımcı eleman olarak rol oynayan mobilyalar; ev, okul, ofis, dükkan gibi birçok mekanda, farklı bakış açıları ile tamamlanarak dizayn edilmiş şekilde karşınıza çıkar. Seçim ve satın alma aşamasında, kişilerin yaşam tarzlarındaki farklılığa paralel olacak şekilde, sepetlerine eklemek istedikleri ürün çeşitleri de oldukça farklılık gösterir. Kullanılan malzemenin kalitesi, yumuşaklık ve sertlik gibi konfor derecesini etkileyen unsurlar, kullanılacak mekana uygun olacak şekilde boyutlar, kullanışlı ve işlevsel olma özelliği, genel dizayn içerisinde bir bütünlük oluşturması ve kişinin tarzına uygun renk ve tasarıma sahip olması gibi özellikler, genel anlamda seçimleri oluşturan kriterler olarak sayılabilir. Bu bağlamda, hem sürekli olarak değişen moda hem de kişilerin ihtiyaçlarına uyum sağlaması amacıyla birbirinden farklı mobilya çeşitleri kullanıcıların hizmetine sunulur.

Gerek kullanılan malzemenin kalitesi gerekse kullanıcı bütçesi ve ekolojik açıdan dostvari yaklaşımlar sergilemesi sebebiyle Alfemo mobilya modelleri, kullanıcıların beğenisini toplayarak onların yaşam alanlarını süsleyen, daha modern bir hale getiren ve istenilen konforu yakalamanıza yardımcı olan, öncü bir marka olarak karşınıza çıkar. Siz de günlük faaliyetlerinizin hemen her noktasında ihtiyaç duyduğunuz mobilya çeşitlerine Alfemo’nun kullanıcılarına sunduğu geniş ürün yelpazesi içerisinden ulaşabilir; ofis, ev ve daha birçok mekanın dizaynını, alanında yetkin kişiler tarafından oluşturulmuş moder tasarımlar sayesinde oluşturabilirsiniz.

Zamansız Modeller ile Alfemo Şıklığını Yakalayın

Kullanılan malzemenin kalitesinin size sunduğu avantajlardan biri, satın aldığınız eşyaları uzun yıllar boyunca, ilk günkü yeniliği ile kullanabiliyor olmanızdır. Bu sayede, hem ekonomik bir kullanım elde etmek hem de sürekli temas ettiğiniz ürünlerin sağlık açısından risk barınırmadığından emin olmak oldukça kolaylaşır. Nostaljik esintilerin olduğu bir mekan yaratabilmek için genellikle eskitme tekniği kullanılan ürünler tercih edilir. Bunun yanı sıra, uzun süreli kullanımlar sonucunda bu nostaljik havaya ulaşmak da mümkün olabilir. Zevk ve tercihlerinizle uygun olacak şekilde daha klasik, modern veya spor tarzda mobilya modelleri de mevcuttur. Renk ve boyut anlamında ürün çeşitliliğinin oldukça geniş olması, hem aradığınız ürüne kolaylıkla erişmenizi hem de isteklerinizle birebir örtüşen modele sahip olabilmenizi mümkün kılar. Dar alanlı mekanlar için ergonomik çözümler sunan, katlanabilir veya klasik modellere nispeten daha işlevsel modeller tercih edilirken, geniş alanlı mekanlarda boyutça büyük ve daha klasik modeller tercih edilebilir.

Yatak odası takımlarından oturma gruplarına, yemek odası takımlarından salondaki sehpa, masa gibi eşyalara ve çalışma odalarından dükkan mobilyalarına kadar birçok ihtiyacı Alfemo sayesinde karşılamak, konforlu bir yaşam alanı oluşturabilir, hem aileniz ve sevdikleriniz hem de misafirleriniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Siz de sayfamız aracılığıyla birbirinden farklı model seçeneklerine erişim sağlayabilir, renk ve boyut seçeneklerini de göz önünde bulundurarak, hızlı, kolay ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Alfemo Mobilya Modelleri ile Tanışın

Her kullanıcı; zevk ve tercihlerine bağlı olacak şekilde, birbirinden farklı renk ve boyut seçenekleri arasından seçimini oluşturarak yaşam alanını dizayn eder. Bu aşamada, karar vermeyi etkileyen bir diğer faktör, mobilyanın alınacağı mekan ve bu mekan içinde dizayn edilecek odanın taşıdığı özelliklerdir. Her bir kriter için farklı işlev ve kullanım şekline sahip mobilya modeli mevcuttur. Salonlar için kullanıcıların ihtiyaç duyduğu mobilyalar genellikle oturma grupları, sehpa ve puf gibi çeşitler olurken, yatak odalarında ihtiyaç duyulan mobilyalar baza, başlık, yatak, komidin, makyaj masası gibi çeşitlerden oluşur. Koltuk modelleri, odanın genişliği, kullanıcı sayısı ve kullanıcının konfor beklentisiyle doğru orantılı olacak şekilde birçok seçeneğe sahiptir. Üçlü, ikili, tekli, l koltuk, deri, kumaş gibi özellikler bunlara örnek olarak gösterilebilir. Bunun yanı sıra, sadece ihtiyaç değil keyif amaçlı kullanımlar için ön plana çıkan puf ve sallanan koltuk çeşitleri de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini alır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olması, aşınma yıpranma gibi problemlere karşı dayanıklı olması, zamanla eskime hızının düşük olması gibi unsurlar, kullanıcıların satın alma aşamasında dikkat etmesi gereken kriterler olarak karşınıza çıkar. Yatak odası için seçilecek mobilyalarda ise renk ve tasarım özellikleri, oturma grubu ürünlerine kıyasla daha fazla ön plana çıkabilir.

Yine mekan olarak ev baz alındığında, yaşam alanını sadelikten kurtarmak ve kullanış bakımından daha işlevsel bir hale getirmek için kitaplık, sehpa, konsol, televizyon ünitesi gibi yardımcı mobilya çeşitlerinden yararlanmak yerinde bir tercih olur. Burada mobilyaların ahşap, parlak, cam, beyaz, siyah, renkli gibi özellikler göstermesi, tamamen kullanıcı beklentisi, isteği ve ortamın bütünlüğüne uyum sağlaması ile ilgilidir. Seçimlerinizi oluştururken bu farklılıkları daha kolay inceleyebilmek amacıyla filtreleme özelliğinden yararlanabilir, ürün listelerini size uygun olacak şekilde birbirinden farklı sıralama yöntemine tabii tutabilirsiniz. Böylelikle, mobilya seçimi için ayırdığınız süreyi daha verimli bir şekilde kullanabilir, seçim yapma hızınızı artırabilir ve kararsızlıklarınızı kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Alfemo’nun zengin desen ve renk çeşitliliği ile yaşam alanlarınızı renklendirebilir, sevdikleriniz ve çevrenizdekilerle geçireceğiniz birçok gün ve geceye birbirinden konforlu mobilyalarla eşlik etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Mekan Konforunu Alfemo’nun Yaratıcı Çözümleri ile Sağlayın

Gün geçtikçe karmaşık ve daha kompleks bir hal alan hayat düzeni içerisinde kişiler, yaşam alanlarında daha sade, minimalist ve yenilikçi özellikleriyle dikkat çeken mobilya tasarımlarına öncelik verir durumdadır. Kullanıcılarının bu istek ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek, geniş ürün yelpazesiyle uygun çözümler sunan Alfemo, yüksek konfor özellikli, günlük faaliyetlerin gerçekleştirilmesini kolaylaştırıcı mobilya çeşitleri ile hizmet sunmaya devam eder. Özellikle, şehir içinde yer alan dar alanlı ev ve ofis gibi mekanlar için tek bir ürün ile birden fazla işleve sahip olmak, kullanıcıların başlıca isteği haline gelir. Sade ve kullanışlı mobilya arayışında olan kullanıcılar için Alfemo, spor ve modern tasarıma sahip mobilya çeşitleri ile göze çarpar. Kolay silinebilir kumaşa sahip bu ürünler, yüksek olmayan sırt bölgeleri ile çağa ayak uydurarak modern bir görünüm yakalamaya yardımcı olurken, düz ve sade renk seçenekleri ile göz yormayan, estetik bir dizayn elde etmeye yardımcı olur. Genellikle, sık kullanılan alanlarda pratik çözüm sunması özelliği ile tercih edilen bu mobilyalara, yardımcı parçalar eşlik ederek daha konforlu ve işlevsel kullanımlar elde edilebilir. Örneğin, koltuklar ile tam uyum sağlayarak kenarlara birleştirilebilen sehpa modelleri, televizyon karşısında keyif yapmayı ve eşyalarınızı yanınızda bulundurmayı olanaklı hale getirir. Birçok renk seçeneğine sahip bu sehpalar, farklı boyut seçenekleri ile birbirinden farklı koltuk tiplerine uyum sağlayarak, beklentinizi tam anlamıyla karşılamayı hedefler. Hafif ve taşınabilir ergonomik yapısı itibariyle sabit parçaların yaşattığı zorlukların önüne geçilerek, birçok faaliyet zorlanmadan daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Spor mobilya çeşitleri arasında göze çarpan ve kullanıcıların sıklıkla tercihleri arasında bulundurduğu bir diğer model ise l koltuk seçenekleridir. Özellikle, dar alanlı salon ve oturma odalarında oldukça yüksek bir performans elde edilmesine olanak sağlayan bu ürünler, leke tutmayan kumaşlardan üretilerek, temizlik aşamasında da zahmetsiz bir kullanım sağlar. Dekorasyon anlamında da spor ve modern bir görünüm yakalanmasına yardımcı olan l koltuk modelleri, farklı renk ve şekle sahip puf koltuk çeşitleri ile de desteklenerek, dar alanlarda oldukça kullanışlı yaşam alanları oluşturulabilmesine yardımcı olur. Siz de birbirinden farklı renk, tasarım ve boyut seçenekleri ile Alfemo kalitesiyle hizmete sunulan mobilya modelleri arasından tercihlerinizi oluşturarak, satın alma işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Alfemo mobilya modelleriyle trend  bir görünüm elde ederken, spor şıklığını yakalayabilir, dar alanlarda üstün performans sergileyen seçenekler ile işlevsel çözümleri yaşam alanınıza dahil edebilirsiniz.

Doğa Dostu Mobilya Seçenekleri ile Geleceğinizi Koruyun

Çevrenizde gördüğünüz doğal yaşam alanları ve bu doğal alanlarda yaşayan canlılar, her geçen gün daha fazla risk ve tehlike ile karşı karşıya kalarak, yok olmaya yüz tutuyor. İnsanların bu tehlikelerin olıuşturulmasındaki payını azaltabilmek için Alfemo, doğa dostu malzemeler kullanarak üretimlerini gerçekleştirir ve kullanıcılarına çevre dostu olma bilinci içerisinde hizmetini sunar. Hem doğaya daha az zarar verebilmek hem de mobilyaların ömrünün uzun olmasını sağlamak amacıyla meşe gibi ağaçlar öncelikli ve sık olarak tercih edilir. Meşe dışında bambu malzemeden oluşturulmuş ürünler de kaliteli seçenekler olarak kullanıcıların karşısına çıkar ve yine ekonomik bir kullanım imkanı sunar. Dayanıklı yapısı ve sık periyotlar dahilinde bakım gerektirmiyor ve boyayı kolay tutuyor olması, bambu tercihini artıran özellikler arasında kolaylıkla sayılabilir.

Genellikle bahçe mobilyalarında kullanılan bu malzeme, farklı renk seçenekleri ile satışa sunulur. Neme karşı dayanıklı olması itibariyle kış bahçesi oluşturma fikirlerinde de konforlu bir kullanım imkanı sunar. Bunun yanı sıra, sallanan salıncak gibi şık bir görünüm elde etmek için kullanılan mobilyalarda da yine bambu kullanılabilir. Bambu, kesimi sonrasında birkaç ay içerisinde kendini tamamlayabilen, hızlı uzayan bir ağaç olması nedeniyle mobilya üretiminde çevre dostu olma bilincine sahip Alfemo tarafından da sıklıkla tercih edilir. Siz de gerek ev ve bahçelerinizde, gerekse ofis gibi farklı mekanlarda doğayı ve geleceğinizi koruyabilmek adına bu mobilya seçeneklerine öncelik verebilir, bunu yaparken estetik anlamda da farklı ve şık bir bakış açısını kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Uzun Ömürlü Alfemo Mobilya Modelleri

Yaşam alanlarında günlük faaliyetleri yürütme amacına yardımcı olarak kullanılan mobilyalar, bebeklikten yaşlılığa kadar tüm hayatınızda sizlere eşlik eder. Bebeklik çağlarında daha renkli ve desenli tasarımlar tercih edilerek hem hayal gücünün gelişmesine hem de daha canlı bir oda dizayn edilmesine katkıda bulunulabilir. Bu noktada, daha ekonomik kullanımlar için beşik seçimi aşamasında sonraki yıllarda yatak olarak kullanılabilecek modellerin tercihine yönelmek, doğru bir hareket olabilir. Ayrıca, gerekli destek bariyerleri ve yumuşak yapı özelliklerini barındırması da satın alma aşamasında mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Beşik veya yatak seçimine ek olarak, dolap ve şifonyer kullanımları da yaşam alanında gerekli olan konforu sağlamaya yardımcı olur. Düzenin üst düzeyde sağlanabilmesi amacıyla çoklu bölmeli dolap seçimi, hem karmaşıklığın önlenmesi hem de aranan eşyanın kolaylıkla bulunabilmesine olanak sağlar. Bunun yanı sıra, farklı renk ve desenlerden oluşturulmuş şifonyerler de hem farklı kategorilerdeki eşyaların muhafaza edilmesi hem de üst kısmına çocuğunuz ile ilgili farklı anlara ait fotoğrafları yerleştirebilmeniz için uygun bir çözüm yolu niteliği taşır. Yine çocuğunuzun hayal gücünü geliştirebilmek ve gelişimine katkıda bulunabilmek amacıyla küçük yaştaki bireyler için özel olarak tasarlanmış, gerekli güvenlik önlemleri dahilinde üretilmiş, kitaplık veya çalışma masası modellerinden de yararlanılabilir.

Yaş ilerledikçe, bebek odası mobilyalarının yerini çocuk odası takımları alır. Bu noktada, yine renkli tercihler yapabileceğiniz gibi düz ve spor tasarımlara sahip modeller de tercih edebilirsiniz. Yaşam alanına çalışma masası ve kitaplık gibi okul yaşamı için gerekli görülen mobilyaları ekleyebilir, yaş aralığına uygun yatak seçimleri yapabilirsiniz. Çocuğunuz için gerekli olabilecek mobilyalardan sonra kendiniz için de bir yatak odası veya oturma odası dizayn etmek iyi bir fikir olabilir. Bu aşamada zevk ve tercihlerinize uygun renk, tasarım ve desen seçenekleri arasından mükemmel bir uyum yakalayacak parçaları bir araya getirebilir, dilerseniz de takım olarak satılan mobilya gruplarından yararlanabilirsiniz. Tüm bu satın alma adımlarında Alfemo’nun toplum tarafından kabul görmüş ve benimsenmiş üst düzey kalite anlayışı yaşam alanlarınıza eşlik edecektir. Seçimlerinizi Alfemo ürünlerinden yana kullanarak, bütçenizi korurken çevre dostu tüketici olma bilincine sahip olabilir, modern ve şık tasarımlar ile gerek kendiniz, gerekse sevdikleriniz ve misafirleriniz için konforlu bir yaşam alanı oluşturma fırsatını elde edebilirsiniz.

Mobilya seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir ?

Her kullanıcının istek, tarz ve beklentisi birbirinden oldukça farklılık gösterir. Alfemo, bu farklılık altında kullanıcıların zorluk yaşamaması ve kendisine en uygun ürünü bulabilmesi amacına uygun olarak geniş ürün yelpazesi avantajıyla hizmet sunar. Spor, klasik, eskitme gibi farklı tarz seçenekleri bulunduğu gibi dar alanlı yaşam alanlarından nispeten daha geniş yaşam alanlarına kadar farklı ölçülere uyum sağlayacak boyutta mobilya seçenekleri de mevcuttur. Bu noktada, satın alacağınız mobilyanın genel düzen ve tarza uygunluğu, dizayn edilecek odanın ölçüleri, ürünün konfor beklentinize uyup uymadığı ve bütçe gibi kriterler göz önünde bulundurularak seçim yapmak yerinde olacaktır. Aynı zamanda, çocuklu aileler için mobilya kumaşının leke tutmayan bir yapıda olması ve yıpranma, yırtılma gibi problemlere karşı dayanıklı olması da dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta olarak söylenebilir. Alışverişlerinizi bu öneriler altında gerçekleştirdiğiniz takdirde, daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımlar elde ederken, ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılama şansını da yakalayabilirsiniz.

Bütçeme uygun ürün seçiminde neleri göz önünde bulundurmalıyım ?

Alfemo; alanında öncü role sahip, ürün kalitesi itbarıyla toplum tarafından kabul görmüş, insan sağlığı açısından hiçbir risk bulundurmayan malzemelerin kullanılmasına özen gösteren ve tüm bütçeler için uygun olacak ürünleri kullanıcıları ile buluşturmayı hedefleyen bir markadır. Bu nedenle, fiyat aralıkları bütçeleri zorlamayacak şekilde düzenlenerek, yüksek kaliteye sahip mobilya modelleri satışa sunulur. Bu aşamada, boyut farklılıkları, tasarım ve renk değişiklikleri, işlevsellikler ve kullanılan kumaş gibi özelliklerin birbirinden farklı olması sebebiyle fiyatlar da değişiklik gösterebilir. Dizayn edeceğiniz alanın ölçülerini ve hangi mobilyalara ihtiyaç olduğunu iyi bir şekilde belirlemeniz, spor, klasik gibi tarzlar arasından hangisini istediğinize karar vermeniz, bütçe anlamında daha doğru tercihler yapmanıza ve ekonomik bir alışveriş gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Mobilyaların kendi aralarındaki mükemmel uyumu nasıl yakalayabilirim ?

Kullanıcıların genellikle şikayetçi olduğu noktalardan biri, bir iç mimar gözüyle bakarak mükemmel uyumu istedikleri oranda yakalayamamak ve başarız bir sonuç elde etmektir. Bu anlamda, online mobilya alışverişi iyi bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Böylelikle, karar verdiğiniz ve sepetinize eklediğiniz ürünleri, son aşamada toplu bir şekilde inceleyerek kafanızda daha somut bir şekilde canlandırabilir, doğabilecek olası memnuniyetsizlikleri ortadan kaldırabilirsiniz. Sayfamızda bulunan filtreleme özelliğinden de yararlanabilir, benzer özelliklere sahip ürünleri bir araya toplayarak satın alma sürecinde oluşan kararsızlıkları büyük ölçüde engelleme şansına erişebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Alfemo Mobilya Markaları

283 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Alfemo Mobilya
  2. Bellona Mobilya
  3. Hepsiburada Home Mobilya
  4. Yıldız Mobilya Mobilya
  5. RomanoDizayn Mobilya
  6. Koleksiyon Mobilya
  7. Kenz Life Mobilya
  8. Evimo Mobilya
  9. Engince Mobilya
  10. Cadde Yıldız Mobilya
  11. Setay Mobilya
  12. Doressa Mobilya
  13. Minar Mobilya
  14. Masifart Mobilya
  15. Evistro Mobilya
  16. Maksa Mimarlık Mobilya
  17. Mobilya Baba Mobilya
  18. Bengi Mobilya
  19. Kenzlife Mobilya
  20. Woodd Art Mobilya
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Yükseklik A-Z
 6. Genişlik A-Z
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Alfemo
DSACategoryId/60002028/18021299/alfemo
Başa dön