Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Amour Yıkanabilir Kılıf Visco Jel Paket Yaylı Yatak

Noa Yatak
8.099,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/524732

Türkiye Amour yatağı çok sevdi! OEKO-TEX Sertifikalı Amour Yatak, vücudunuzun farklı bölgelerine, ihtiyaca göre özelleştirilmiş destek sunan 7 bölgeli torba yay sistemi ile tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan aloevera özlü konfor katmanı ile yenilenerek ve stresten uzak uyurken, visco jel konfor katmanı ile serin ve vücudunuzu saran bir uyku deneyimine kapı aralayın.

7 Bölgeli Torba Yay Nedir?


7 bölgeli torba yay sistemi her biri ayrı tel torba içinde üretilen, bonel yaylara göre sürtünme, ses ve dayanıklılık gibi konularda daha yüksek konfor nitelikleri sunan, birbirinden bağımsız olarak çalışabilen en gelişmiş yay mekanizmalarından birisidir. Standart yay sistemlerinde yatağınızın her bölümünde aynı sertlik ve nitelikte yaylar kullanılır. 7 bölgeli torba yay sistemi ismini baş, boyun, sırt, bel, basen, diz ve bacak bölgeleri olarak yedi farklı bölgeye özel 7 farklı yay tipinin birleşmesinden alır. Uzman ekipler tarafından her bölgeye en uygun basınç ve sertlik seviyesine göre kurgulanan bu 7 farklı yay tipi ile vücudunuzun her bölgesi için ideal basınç oranını ve konforu elde edersiniz. 

Sıfır Sarsıntı Konforu Nedir?

Standart yay tipleri ile donatılan yataklarda yatak üzerindeki dönme ve hareketlerin tamamı kesintisiz yaylar nedeniyle yatağın her bölümüne yansır ve uyku bütünlüğünü olumsuz etkileyebilmektedir. Paket yay sistemleri kendi içlerinde bağımsız paketler ile bir araya getirilir. Bu sayede yatağın bir tarafında gerçekleşen hareket diğer tarafında hissedilmeyerek özellikle çift kişilik kullanımlarda sarsıntı ve harekete dayalı uyku bölünmelerini engeller.

Aloevera Özlü Konfor Katmanı Nedir?

Milattan önce 4000 yıllarında mucizevi etkisi keşfedilen, eski mısırlıların ‘’ölümsüzlük otu’’ kızıl derililerin ise ‘’cennetin sihirli değneği’’ ismini verdikleri aloevera bitkisi! Aloevera bitkisi biyolojik olarak 200’den fazla bileşen ve insan vücuduna faydalı 20’den fazla aminoasit barındırmaktadır. Aloevera özlü olarak üretilen konfor katmanı süngeri içerisinde bulunan aloevera özleri bir yanda cildi tazeleme ve yenileme etkisi sunarken diğer yandan yoğun anti stres ve dinlendirme etkileri ile tanınır.


Visco Jel Konfor Katmanı Nedir?

Visco sünger hafızalı sünger olarak da bilinmektedir. Kendi içinde visco ve visco jel olarak ikiye ayrılır. Visco sünger ileelde edilen bu konfor katmanı vücudunuzun şeklini tam olarak alması, aldığı şekli koruyarak vücuda uygulanan süngertepki baskısını azaltması ile vücudunuz için ideal uyku pozisyonunuzu uzun süre koruyarak uyumanızı sağlar. Jelpartiküllerinin birleşimi ile elde edilen visco jel sünger ise jel partiküllerinin ısı emilimi ile diğer dolgu malzemeleri vevisco türlerine göre daha serin ve ferah bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Visco jel konfor katmanının vücuda, ısıya vebasınca duyarlılığı diğer ürünlere göre çok daha yüksektir.

Çıkarılabilir ve Yıkanabilir Kılıf

Çıkarılabilir kılıflı yataklar standart yataklara göre hijyen ve bakım konusunda daha avantajlıdır. Fermuarlı çıkarılabilir kılıfsayesinde istenmeyen kirlenmeler, aşırı terleme vb. durumlara karşı yatağınıza profesyonel bir temizlik işlemine vemaliyetine katlanmak zorunda kalmadan dilediğiniz zaman kılıfınızı çıkararak yıkayabilmenizi ve yatağınızı havalandırabilmenizi sağlar.

OEKO-TEX Nedir?


OEKO-TEX derneği İsviçre Zürih merkezli bağımsız bir kalite kontrol sertifika mekanizmasıdır. Tekstil sektöründe üretilen bütün mamullerin, ham madde aşamasından üretimin son aşamasına kadar çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretildiğini ve ortaya çıkan mamullerin kanserojen maddeler içermediğini kontrol ve garanti eder. Önce insan misyonunu benimseyerek üretim yapan Noa Yatak markamız kapmasında kullanılan bütün ürünler OEKO-TEX kalite sertifikalarına sahiptir.

Ambalaj Şekli Roll Pack
Yükseklik 26 cm
Yay Tipi Pocket Yay
Malzeme Örme Kumaş
Türü Çift Kişilik
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 60
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000006404N
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön