Salon avize modelleri günümüzde sıklıkla sorulmaya başlar. Salonunuzda şık görünümlü ve kullanışlı avize modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tür avize modelleri yüksek ve alçak tavanlı salonlara uyum sağlar. İstediğiniz tür ampul takarak salonunuza şık bir dizayn verebilirsiniz. Bu avizeler oldukça fazla ışık sağlar ve salonun güzel aydınlanmasına fayda sağlar. Salon avize modellerinin farklı tasarımları da bulunabilir. Ahşap salon avize, modern görünümü veya eskitme avizeler bulunur. Tekli, 3’lü, 4’lü veya 5’li salon avize çeşitleri de bulunur. Bu tür avizeler kare, dikdörtgen veya yuvarlak modellemelere sahip olabilir. İsteğe göre tavana sabit veya sarkık olarak da bulunabilir. Modern ve şık görünümlü avize modelleri rahatlıkla bulunur.

Salon Avize Çeşitleri

Salon avize çeşitleri oldukça farklıdır. Dilediğiniz renkte avize modelleri bulabilirsiniz. Örneğin gri salon avize araması ile gri renkteki avize modellerine ulaşabilirsiniz. Bu tür avize modellerinin kendine has temaları da bulunabilir. Dümen temalı, daire temalı veya kristal temalı olmak üzere farklı çeşit avize modelleri bulunur. Salon avize takımları, salonunuzun rengine ve desenlerine göre tercih edilebilir. Beyaz tonlarında koltuk takımları veya sehpa takımlarına sahip iseniz beyaz veya açık görünümlü avize modelleri tercih edebilirsiniz. Modern temaların yanı sıra eskitme türünde avizeler de mevcut olur. Ahşap temalı veya bal camlı avize modelleri vardır. Eskitme türünde yer alan avizeler de genellikle kristal dizaynlar bulunur. Kristal görünümlü bu tür avizeler salonunuza güzel bir görünüm kazandırabilir. Salon avize spor modelleri ise günlük kullanıma uygun olur. Bu tür avizeler genellikle gri veya siyah bir renge sahip olur. Salon avize modelleri arasında 3’lü veya 5’li avizeler de bulunabilir. Tekli olarak satılmak yerine 3, 4 veya 5 ampul kullanılabilen avize modelleri bulunur. Tekli salon avize modelleri ise daha çok küçük salonlar için tasarlanır. Bu avizelerde 2 veya 3 adet alarak salonunuza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Salon avizelerin en büyük özelliği ise karanlık noktaları güzel aydınlatması olarak bilinir. Dilerseniz led ampulleri de tercih edebilirsiniz. Salon led avize modelleri bu tanıma uyar. Salon için avize önerileri de merak edilen sorular arasında yer alır. Salonunuzda bulunan eşyaların renk ve modellerine bakarak avize çeşitlerini seçebilirsiniz. Eşyalar ile uyumlu ve renk olarak birbirine benzeyen avize çeşitleri şık bir görünüm elde etmeye yardımcı olabilir.

Salon Avize Fiyatları

Salon avize çeşitleri ve fiyatları günümüzde sıklıkla sorulan bir soru haline gelir. Tercih edeceğiniz avize çeşidinin kendine has fiyatı olabilir. LED ampul kullanan avizeler ile normal ampul kullanan avizeler arasında fiyat farklılığı görülebilir. Avize modellerinin şekli de buna dahil olur. 3 lü salon avizesi tekli avize modellerine göre fiyat farkı içerebilir. Sarkan veya tavana sabit avize modelleri de bu şekilde fiyat farklılıkları içerebilir. Salon avize fiyatları, seçeceğiniz modele ve şekle göre değişkenlik gösterebilir. Eskitme kristal bulunan avize modelleri ile ahşap modellemeye sahip avizelerde fiyat farklılıkları olur. Bu tür avizeler salona şık ve modern bir görünüm kazandırabilir. Ucuz salon avize aramaları ile kendinize ve salonunuza uygun olan avize modellerini bulabilirsiniz. Salonunuzda şık ve modern bir tasarım elde etmek istiyorsanız bu tür avize modellerini tercih edebilirsiniz. Her avize modelinin kendine has bir tarzı olmasından dolayı çeşitlilik bakımından oldukça çok olur. Evinizin dizaynına göre avize seçimi yapmak şık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir. Ucuz salon avize modelleri de bulunur. Bu tür modeller genellikle çok kullanılan ve her evde görülebilecek avize modelleri arasında yer alır. Neredeyse her eve uyum sağlayan ve renk konusunda sıkıntı yaşatmayacak avizeler arasında gösterilir. Her salon avizesi fiyat farkına tabi olabilir. Seçeceğiniz ve beğendiğin renk, model ve şekil gibi etkenler avize fiyatlarına yansıyabilir. Salon avize modelleri genellikle bilindik ve tanıdık malzemeler ile yapılır. Cam, ahşap veya plastik gibi malzemeler kullanılarak bu tür avize modelleri üretilir. Tabii bu modeller arasında da fiyat farklılıkları oluşabilir.

Salon Avize Özellikleri

Salon avizelerinin farklı özellikleri bulunur. Salonunuza şık ve konforlu bir görünüm kazandırmak dışında aydınlatma olarak da oldukça yararlı olur. Salon avize modern gibi modeller lük evleri dekore etmek için kullanılabilir. Veya salonunuza lüks bir görünüm kazandırmak için tercih edilebilir. Bu tür salon avizeleri aydınlatma konusunda da oldukça başarılıdır. Ayaklı lambalar ve masa lambaları gibi güçsüz bir ışık kaynağı sunmayabilir. Tavandan sarkan veya tavana bitişik olan avize modelleri bulunur. Aydınlatma konusunda oldukça başarılıdır. Salon avize led modelleri de led ampuller kullanır. Bu tür ampuller enerji tasarrufu yapma konusunda oldukça iyidir. Ayrıca led ampuller normal ampullere göre daha uzun ömürlü olması ile bilinir. Salon avize kristal modelleri ise oldukça şık tasarımlara sahip olur. Bu tür avize modelleri salonunuza şık ve lüks bir görünüm kazandırabilir. Kristal yapısı sayesinde ışıltılı bir görüntü sunar. Tavandan sarkan avizeler için bazı modellerde ayarlama sistemleri de bulunur. Bu sistemler, avizeyi tavan boyutunuza göre ayarlamanız için oldukça idealdir. Kaplama konusunda da her avizenin kendine has bir çeşidi bulunabilir. Bazı salon avizeleri krom, bazıları ise metal kaplama olarak karşınıza çıkabilir. 3’lü, 4’lü veya 5 li salon avizesi gibi modeller de tercih edilebilir. Bu modeller, fazla ampul haznesi sayesinde aydınlatma konusunda oldukça başarılı olur. Aynı zamanda 4 lü salon avizeleri gibi aramalar sonucunda da bu tür salon avizelerini bulmanız kolay olur. Salon avize taşlı yapısı sayesinde salonunuza şık ve modern bir görünüm sunabilir. Bu taşlar kristal veya cam yapıda olabilir. Salonunuza lüks bir görünüm kazandırmanın yanı sıra aydınlatma konusunda da epey bir etkinlik gösterir.

  • Salon avizeleri aydınlatma konusunda oldukça başarılıdır. Bazı modellerde bulunan ayarlanabilir yapıları sayesinde her boy tavana uyum sağlayabilir.
  • Farklı çeşit modelleri sayesinde salonunuzun rengine ve desenlerine ayak uydurabilir. Farklı renk seçenekleri de bulunur.
  • En uygun salon avize fiyatları gibi aramalar sayesinde uygun fiyatlı avize modelleri bulabilmek mümkün olur.

Salon avize fiyatları gibi merak edilen sorular bulunur. Bu soruları ve yanıtlarını, seçebileceğiniz farklı çeşitlerdeki salon avize modellerini Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Salon Avize Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Salon için avize seçerken rengine, dizaynına ve modellerine dikkat edilebilir. Salonunuza uygun olan modeli tercih etmeniz mantıklı olabilir. Salonunuzda bulunan eşyaların rengi de seçeceğiniz avize modeli ile aynı olabilir. Bu sayede uyumluluk sağlanır.

Salon Avize Her Salon İçin Uygun Olur mu?

Seçeceğiniz salon avize modelleri elbette her salon için uyumlu olabilir. Örneğin beyaz salon avize gibi modeller renk olarak beyaz olduğundan dolayı beyaz renkteki mobilyalarınıza uyum sağlayabilir. Avize satın alırken salonunuzun dizaynına ve tasarımına dikkat etmeniz yeterli olabilir.

Salon Avize Modelleri İçerisinde En Çok Hangisi Tercih Edilir?

Salon avize modellerindeki çoğu model sıklıkla tercih edilir. Spor salon avize gibi modeller veya ahşap görünümlü salon avizeleri oldukça ideal olur. Bu tür avizeler salonunuza şık ve modern bir görünüm sağlamakla beraber güzel bir aydınlatma seçeneğide sunabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Salon Avize Fiyatları ve Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?