Bambu halı çeşitleri son dönemlerde artan popülerliği nedeniyle sıklıkla gündeme gelmesinin yanı sıra, aslında yüzyıllardır kullanılan bir malzemeden üretilir. Bambu malzeme halı, tekstil, mobilya gibi birçok sektörde ham madde olarak kullanılır. Son derece sağlıklı bir malzeme olarak öne çıkan bambu, evde kullanım için idealdir ve doğal bir yalıtım malzemesi işlevi görür. Bambu Halı Çeşitleri

Bambu halı çeşitleri farklı boyut ve desen seçenekleriyle sunulur. Salon için kullanabileceğiniz geniş bambu halı modellerinin yanı sıra, çocuk odası, teras, mutfak gibi alanlar için tercih edebileceğiniz daha küçük boyutlarda bambu halı modelleri de bulunur. Klasik tarzda bir eviniz varsa, daha geleneksel desenlerle dizayn edilen bambu halı modellerini tercih etmenizde fayda vardır. Buna ek olarak, daha modern çizgiler ile tasarlanan bambu halı modelleri de evinizdeki dekorasyon tarzına uygun biçimde tercih edilebilir. Son derece geniş model çeşitliliği içerisinde evinizdeki genel tarza uyumlu bir bambu halıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bambu halı modelleri, doğal bir malzemeden üretildiği için insan sağlığı ile uyumludur. Özellikle bebeğiniz ya da çocuğunuzun sentetik bir yüzeyle temas etmesini istemiyorsanız, bambu halı modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Doğal bir yalıtım sağlayan bambu halılar, yerden geçecek soğuğu büyük ölçüde kırar ve evinizde sıcak bir ortam oluşmasına katkı sağlar. Temizlik bakımından da son derece avantajlı olan bambu halılar, silinerek temizlenebilir. İçerisinde toksin barındırmayan yapıları nedeniyle sıklıkla tercih edilen bambu halılar aynı zamanda nefes alan bir yapıdadır.

Bambu Halı Kullanımının Avantajları

Bambu halı kullanmanın çok sayıda avantajı vardır. Bunların başında bambu halı çeşitlerinin insan sağlığı ile uyumlu malzemeden imal edilmesi gelir. Son derece doğal ürünler olarak ön plana çıkan bambu halılar, aynı zamanda leke tutmayan bir yapıya sahiptir. Bambu halı modellerinin diğer avantajları ise şu şekildedir:

 • Bambu halı modelleri, neme karşı son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda küf oluşumunu engelleyici bir yapıya sahip olan bambu halı modelleri, sağlığınız bakımından ideal kullanım özellikleri sunar.
 • Uzun ömürlü kullanım vadeden bambu halı modelleri, yıllarca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır. Yüksek dayanıklılık oranı sayesinde tasarruf elde etmenizi sağlar.
 • Toz tutmayan yapıya sahip olan bambu halı çeşitleri kolaylıkla temizlenebilir. Silerek leke ve tozdan arındırabileceğiniz bambu halı modelleri, oldukça pratik bir temizleme işleminin ardından ilk günkü gibi parlar.
 • Güneş ışığı direnci yüksek olan bambu halılar renklerini uzun yıllar korur. Güneş nedeniyle solmayan bambu halı modellerini teras gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Esnek bir yapıya sahip olan bambu halılar aşınmaya karşı yüksek direnç gösterir. Bu da ürünün kullanım ömrünü artıran faktörlerin başında gelir.
 • Yüksek ilmik sıklığı ile tasarlanan bambu halı modelleri, yıllar içinde parçalanma, dağılma gibi risklere karşı dayanıklılık kazandırılarak üretilir.

Bambu Halı Fiyatları

Bambu halı fiyatları, ürünün kalitesine, dayanıklılığına, boyutlarına, desenine, yüzey ağırlığına ve ilmik sayısına göre değişiklik gösterebilir. Halı fiyatına etki eden birçok etmen bulunur. Bu nedenle bambu halı satın alırken ürün özelliklerine dikkat edilmeli, kaliteyi artıran faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Bambu halı modelleri, aşınma ve dağılmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretildiği için genel olarak oldukça uzun kullanım ömrü vadeden halı çeşitlerindendir. Bu nedenle, bambu halı çeşitlerine yapacağınız yatırım uzun vadede tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Toz ve leke tutmayan yapıları nedeniyle sık sık yıkatmak zorunda kalmayacağınız bambu halı modellerini silerek temizleyebilirsiniz. Son derece avantajlı kullanım özellikleri sayesinde yoğun olarak tercih edilen bambu halı modelleri arasından kişisel zevklerinize ve kullanım alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Bambu halı çeşitleri arasından seçim yapmadan önce halıyı kullanacağınız alanın ölçülerinden emin olmanızda fayda vardır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bambu Halı Fiyatları

766 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pierre Cardin Bambu Halılar
  2. Eko Halı Bambu Halılar
  3. Börner Bambu Halılar
  4. Halıcızade Bambu Halılar
  5. İpek Halı Bambu Halılar
  6. Allmode Bambu Halılar
  7. Halı Home Bambu Halılar
  8. toprakartgallery Bambu Halılar
  9. Dekozer Bambu Halılar
  10. Alper Başhelvacı Bambu Halılar
  11. Artemis Bambu Halılar
  12. Bazaar Forum Bambu Halılar
  13. Kont Halı Bambu Halılar
  14. Sanart Bambu Halılar
  15. Marco Polo Bambu Halılar
  16. Halı Portalı Bambu Halılar
  17. Arte Halı Bambu Halılar
  18. Artemis Halı Bambu Halılar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Ebatlar A-Z
 5. Renk A-Z
 6. Tema
 7. Taban
 8. İplik Türü
 9. Renk A-Z
 10. Ürün Rengi A-Z
 11. Hav Yüksekliği A-Z
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Satıcı A-Z
 14. Kampanyalar
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/60000304
Başa dön