Lavoba Dolabı

Banyo dolapları işlevsellikleriyle ihtiyaçlarınıza cevap verirken, dekoratif görünümleriyle de banyonuza şıklık katan ürünlerdir. Asma banyo dolapları ise yerden kazanmanıza yardımcı olan ve pratik çözümler sunan dolap modelleridir. Bu tarz dolaplar hem duvara hem de zemine yakın alanlara monte edilebilir. Farklı malzemelerden üretilen banyo dolapları, tasarım özellikleriyle göz alıcı örnekler sunar. Banyonuzun kullanım özelliklerine göre seçeceğiniz dolaplarda, tüm ihtiyaçlarınızı bulundurabilirsiniz. Banyo malzemelerinizi ve başka eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz dolaplar, derli toplu ve şık bir banyoya sahip olmanıza yardım eder. Banyo dolabı seçenekleriyle kendinize yeni depolama alanları yaratabilir, görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı, gözden uzak tutma şansı yakalayabilirsiniz.
Kaliteli ve dayanıklı materyallerle üretilen banyo dolabı modellerini inceleyebilirsiniz.


Banyo Dolap Modellerini Ev Dekorasyonu ve Banyo kategorilerimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Banyolarımızda kullandığımız birçok temizlik ve kişisel bakım ürünü bulunmaktadır. Banyolarda ve banyo ürünlerinde hijyen en önemli konulardan biri olduğu için, burada kullanılacak kişisel ürünlerin başka eşyalarla birlikte bulundurulması sağlığımız açısından uygun değildir. Hatta kişisel bakım ürünleri ile temizlik ürünlerinin de aynı dolaplarda bulundurulması uygun olmayacaktır. Bu gibi nedenlerle banyolarımızda banyo dolaplarına ihtiyaç duyarız ve bu dolapların raflı ve kapaklı olmaları birbirinden ayrı tutulması gereken ürünleri yerleştirmek adına doğru olacaktır. Eğer banyomuzda yer sorunumuz yoksa bu durumu banyomuzun bir köşesine koyacağımız iki ya da üç kapaklı bir dolap ile çözebiliriz. Bu dolap koyacağımız yere göre yan yana iki kapak ya da üst üste iki kapaklı olarak tercih edilebilir. Bu tarz dolaplar banyo duvarlarına monte edilebilecekleri gibi, ayaklı modeller de olabilirler. Banyolarda eşyalarımız sık sık su ile temas edecekleri için banyo dolapları da sudan etkilenmeyen malzemelerden üretilirler, bu da küflenme ya da paslanma olmamasını sağlamaktadır. Banyo dolaplarının bir bölmesinde çamaşır deterjanı, yer silme ve fayans temizleme malzemeleri, yer bezleri ve genel ev temizliğinde kullanılan ürünler bulunur. Diğer bir dolaba ise tıraş makinesi, el ve yüz kremleri, diş macunu, tuvalet kağıdı, sabun, şampuan, saç kurutma makinesi gibi kişisel ürünler yerleştirilebilir. Dolaplarda bir çekmece bulunuyorsa buraya daha sık kullandığımız ürünler konabilir. Ayrıca ecza dolapları da banyolarımızda tutulabilen dolaplardandır, farklı bölmelerden oluşan ve genellikle duvara monte edilen bu dolaplarda ilaç, lens suyu ve tırnak makası, törpü gibi kişisel ve kozmetik ürünlerimizi bulundurabiliriz. Eğer banyomuzda yer kısıtımız varsa, lavabo altına ve üzerine monte edilebilen dolaplar çok işimize yarayacaktır. Lavabonun içine oturtulduğu bir çekmece ve altında yere kadar uzanan iki kapaklı dolap bulunan modeller en sık kullanılan banyo dolaplarındandır. Lavabonun üst kısmına ise duvara monte edilmiş ve kapakları ayna olarak kullanılan dolaplar konmaktadır. Böylece hem yerden kazanılmış olur hem de çok kullanışlı dolaplar elde etmiş oluruz. Yine yer sıkıntısı olan banyolara konacak portatif, raflı ve tekerlekli dolaplar banyo eşyalarımızı koymak adına kullanışlı ürünlerdir. Gerektiğinde yerini değiştirebileceğimiz bu dolaplar açık görünümlü ya da kapaklı olabilmektedir.
 • Banyo Dolapları Hangi Malzemeden Yapılmalıdır?

 • Banyonuzda kullanacağınız dolapları seçerken dikkatli olmanız gerekir. Seçiminizi yaparken, “Hangi malzemeden üretilen dolaplar seçilmelidir?” sorusuna yanıt aramalısınız. Önceliğiniz, neme ve buhara dayanıklı malzemeden tasarlanmış banyo dolapları olmalıdır. Banyolar, sürekli neme maruz kalan yerler olduğu için banyo dolaplarının da neme dayanıklı materyallerden üretilmiş olması şarttır. Her ne kadar duş kabini olan banyolarda, nem daha az olsa da dolapların buhardan etkilenmesi söz konusu olabilir. Uzun yıllar kullanılacak olan dolapların, kaliteli ve neme dayanıklı malzemeden yapılmış olanlarını tercih edebilirsiniz. Küçük bir banyonuz var ama dolap da almak istiyorsanız, plastikten yapılan banyo dolabı modellerini seçebilirsiniz. Dış etkenlere karşı dayanıklı olan plastik, aynı zamanda uygun fiyatlı ve kaliteli bir malzeme olduğu için akıllı bir seçim olabilir. Dilediğinizde değiştirme olanağı da sunar.
 • Sunta ve MDF Malzemeden Üretilen Dolaplar Kullanışlı mı?

 • Günümüz mimari yapısı, geniş ve ferah banyolara yer vermektedir. Bu tarz banyolara monte edilecek dolaplar, büyük boyutlu olup kaliteli malzemeden üretilen dekoratif dolaplardır. Şık görünümlü banyo dolapları, sert ve dayanıklı olan MDFLam ve SuntaLam malzemeden üretilmektedir. Üzerleri lake boya kaplanarak kullanılan bu malzemeler, su ve neme karşı direnç kazanırlar. Lavabo ve tezgâh altlarında bulunan banyo dolaplarında ya da gömme dolaplarda kullanılabilen kaliteli malzemelerdir. Ahşap kaplama yapılarak şıklık kazanan SuntaLam, ayaklı dolap, çekmeceli dolap ve asma dolap yapımında tercih edilen dayanıklı bir malzemedir. Sunta ve MDF malzemeden üretilen banyo dolapları kullanışlı ürünlerdir. Rutubetin yoğun olduğu banyolarda rahatlıkla kullanılırlar. Su ve rutubete karşı dayanıklı boya ile üretilmiş banyo dolaplarını tercih ederseniz, uzun yıllar kullanabilirsiniz.
 • Banyo Dolaplarına Hangi Malzemelerinizi Yerleştirebilirsiniz?

 • Banyonuzda kullanabileceğiniz tüm eşyalarınızı ve malzemelerinizi, banyo dolaplarınıza yerleştirebilirsiniz. Asma dolapları, farklı duvarlara monte ederek yeni depolama alanları yaratabilirsiniz. İnce uzun dolaplar kullanarak yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Banyo dolaplarının içine; kozmetik ürünlerini, saç kurutma makinesini, fırçaları, makyaj malzemelerini, şampuan, saç kremi ve duş jellerini koyabilirsiniz. Dekoratif görünümlü ve iç hacmi geniş dolaplar size birçok kullanım imkânı sunar. Tezgâh altı dolaplara ise temizlik deterjanlarınızı, kovalarınızı, toz bezlerini ya da buna benzer eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Duvarlara monte edilen dolaplarınızın bir tanesini el, yüz ve banyo havlularınızı koymak için kullanabilirsiniz. Banyonuzu düzenli bir görünüme kavuşturmak için dekoratif banyo dolaplarından yararlanabilirsiniz. Banyo dolaplarında kullanılan gizli aydınlatmalar, şık ve aydınlık mekanlar oluşturmaya imkân sağlarlar. Siz de aydınlatma içeren dolapları tercih edebilirsiniz.
 • Banyo Dolabı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Öncelikle banyonuzun büyüklüğüne uygun ürünleri seçmeniz gerekir. Banyo alanınızı en iyi şekilde kullanabileceğiniz dolap modellerine yönelebilirsiniz. Böylece eşyalarınızı saklama olanağı sunan, ferah bir banyonuz olabilir. Neme ve suya dayanıklı ürünleri tercih ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz modelin, yeterli depolama imkânı sunduğundan emin olmalısınız. Önceden var olan dolaplarınız bulunuyorsa, onlarla bütünlük sağlayacak tarzdaki ürünleri seçmelisiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Banyo Dolapları

2.244 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. VitrA Banyo Dolapları
  2. Kale Banyo Banyo Dolapları
  3. Artema Banyo Dolapları
  4. Hepsiburada Home Banyo Dolapları
  5. Lineart Banyo Dolapları
  6. Belinza Banyo Dolapları
  7. Netdeko Banyo Dolapları
  8. Kenz Life Banyo Dolapları
  9. Banos Banyo Dolapları
  10. Kare Banyo Dolapları
  11. Nplus Banyo Dolapları
  12. Karo Çini Seramik Banyo Dolapları
  13. Tekoplus Banyo Dolapları
  14. Badella Banyo Dolapları
  15. Kale Banyo Dolapları
  16. Bagnotti Banyo Dolapları
  17. Rennway Banyo Dolapları
  18. Pierre Cardin Banyo Dolapları
  19. Evros Banyo Dolapları
  20. Kalender Dekor Banyo Dolapları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/455418/457065/60002241
Başa dön