Banyo Kaydırmazı Fiyatları

Banyolar, ani sıcaklık değişimlerinden kaynaklı olarak yüksek neme sahip alanlardır. Nemin yarattığı kaygan ortam ise banyoyu kullanan insanlar için çok tehlikeli olabilmektedir. Sadece nemden değil, deterjan ve sabundan dolayı da kaygan hale gelen zeminler güvenli hale getirilmezse sonu en kötü şekilde sonlanabilecek yaralanmalara yol açabilir.

Banyo paspasları ve banyo halıları bu tip aksilikleri önlemek için yaygın olarak kullanılsa da tek başına yeterli değildir. Banyo kaydırmazları yüzeyleri ve farklı yapıları sayesinde kendisi ile beraber sizi de kaydırmaz. Kullanılan yüzeye sıkıca tutunarak sizi güvende tutar.

Banyo Kaydırmazı Nedir?

Banyo kaydırmazı, yüzeyleri itibariyle sert yapılı plastik ya da silikon kullanılarak üretilen banyo aksesuarıdır. Minik minik vantuzların bir araya gelmesi ile oluşan banyo kaydırmazları fiziksel olarak da fayans, mermer gibi yüzeylere en iyi şekilde yapışırlar. Dikkat çekici yapısı beklentinizi en iyi şekilde karşılar. Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi modelleri bulunan banyo kaydırmazları kullanacağınız alana göre çeşitlilik gösterir.

Banyo Kaydırmazlarının Renk ve Modelleri Nelerdir?

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen, satın alındığından itibaren kullanılmaya başlayan banyo kaydırmazları çeşitli renk ve modelleri ile banyonuza şık bir hava katar. Değişik formlarda satışa sunulan banyo paspaslarını banyonuza en uygun renklerde seçebilmeniz için çeşitlilik gösterir. Dilerseniz rengârenk çeşitlerinden satın alarak banyonuzun dekorasyonunu tamamlayan bir parça seçebilir dilerseniz de fazla görünürlüğü olmayan şeffaf banyo paspaslarını tercih edebilirsiniz.

Üstelik orta kısmında delik bulunan modelleri de mevcut olan banyo kaydırmazları kullanım sonrasında bir aparat yardımı ile asılarak kolayca kurur.

Banyo Kaydırmazları Nerelerde Kullanılır?

Kaygan zeminlerde oluşabilecek kazaları en aza indiren banyo kaydırmazları yoğun su birikimi olan alanlarda rahat biçimde kullanılır. Özellikle lavabo önlerinde el-kol ya da yüz yıkama sonrasında dirseklerinizden akan su birikintilerinden doğabilecek kaymaları önler. Dolayısıyla lavabonuzun ölçülerine göre seçilen, hareket alanınızı mükemmel şekilde dolduran banyo kaydırmazlarını lavabonuzun önünde kullanabilirsiniz.

Bir diğer kullanım alanı olarak duşa kabin ya da küvetlerin önüne serebileceğiniz banyo kaydırmazları, güzel bir duş keyfinden sonra vücudunuzdan akan suların herhangi bir aksiliğe yol açmaması adına sizleri zemine sabitler. Böylece banyo kaydırmazları üzerinde rahatça hareket edebileceğiniz bir ortam oluşturur.

Tercihen, sadece banyo yaptığınız alanın dışında değil içerisinde de kullanabileceğiniz banyo kaydırmazları küvetin içerisine de serilerek duş alma sırasında sabun ya da sudan kaynaklı olabilecek düşme ve çarpmaları da en aza indirir. Özellikle yaşlı bireyler için en büyük gereksinimlerden bir tanesidir. Çünkü hareket kabiliyetleri zamanla azalan olgun kişiler düşme, kayma gibi durumlarda ani reflekslerde bulunamaz dolayısıyla ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilirler. Böyle bir durumda küvet içerisine serilen banyo kaydırmazları onlara güvenli bir ortamın kapılarını açacaktır.

Banyo Kaydırmazları Nasıl Temizlenir?

Banyo kaydırmazları yoğun kullanım sonrasında oluşabilecek deformeleri en aza indirmek amacı ile çamaşır makinelerinde düşük derecelerde ya da elde yıkanmalıdır. Günlük saç ve tozların birikmesiyle oluşabilecek kirli görünümleri silkeleme yoluyla da giderebilirsiniz.

Banyo Kaydırmaz Fiyatları Ne Kadardır?

Banyo kaydırmaz fiyatları malzeme ve boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Satın alma öncesinde kullanılacak alan iyi şekilde hesaplanmalıdır. Kullanılan malzemenin kaliteli olması da bir diğer önemli unsurdur.

Bütçenize en uygun banyo kaydırmaz fiyatlarını Hepsiburada ile karşılaştırabilir, kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Neden Banyo Kaydırmazı Almalısınız?

  • Banyo kaydırmazları su birikintilerinden doğabilecek kazaları en aza indirir.
  • Çeşitli renkleri sayesinde banyonuzun dekorasyonunu en güzel şekilde tamamlar.
  • Kare, dikdörtgen ve diğer birçok formu ile zengin çeşitlilik sunar.
  • Küvet içi, lavabo önü gibi değişik kullanım alanları bulunur.
  • Kolay kuruyan yapısı ile yüksek performans gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Kaydırmazı Fiyatları

211 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 211 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?