Banyo Stickerları

Pratik ve modern dekorasyon ürünleri arasında yer alan sticker'lar, farklı yaşam alanlarına şıklık ve hareket katar. Oturma odalarından mutfağa, çocuk odalarından banyolara kadar pek çok mekanı güzelleştiren sticker'lar, son dönemlerin trend dekorasyon ürünlerindendir. Bu anlamda, diğer alanlara göre soğuk ve sıkıcı bir görünüme sahip banyolara farklılık katmak üzere tasarlanan banyo stickerları, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle daha sıcak ve eğlenceli bir atmosfere kavuşmanızı sağlar.

Banyoları güzelleştirirken aynı zamanda eğlenceli ve şık bir görünüm sağlayan banyo sticker'ları, son zamanların en çok ilgi gören dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Duvar sticker'larında var olan pratik ve işlevsel kullanıma sahip olan ürünler, bu sayede uygun olan tüm alanlara uygulanabilir. Kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde yüzeylere tam olarak tutunarak kusursuz bir görünüm sağlarken yeniden yapıştırılabilir olması ile hatalı uygulamalarda telafi olanağı sunar.

Banyo Sticker Fiyatları

Banyo sticker fiyatları, farklı seçenekleriyle geniş bir yelpazede değişik alternatifler sunar. Birbirinden ilginç modelleri ile de tarzınıza uygun banyo görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. Neme ve suya dayanıklı üretim malzemeleri ile yırtılma, kenar aşınması ya da kabarma gibi problemlere neden olmayan banyo sticker'ları, bu anlamda, uzun ömürlü bir kullanım sunar. Her alanda kullanıma uygun olan dekoratif ürünler; duşakabin, fayans, kapı, ayna, klozet gibi pek çok bölümde farklılık yaratan modelleriyle öne çıkar.

Ufak değişiklikler ile banyonuza hareket ve şıklık katmanıza yardımcı olacak banyo sticker'ları, birbirinden eğlenceli ve renkli tasarımlarıyla keyifli zaman geçirebileceğiniz bir ortam yaratır. Özgün ve yaratıcı bir tarz yaratmak istiyorsanız hem kolay kullanımı hem de kaliteli görünümleri ile öne çıkan banyo sticker modellerini tercih edebilirsiniz.

Banyo sticker'ları su ve nemden etkilenmeyen yapılarıyla pek çok alanda kullanılır. Bu anlamda, en fazla fayanslarda tercih edilen dekoratif ürünlere duvar ve tavan dekorasyonunda da rastlamak mümkün olur. Yanı sıra, klozet kapağı ve klozet arkasında kullanılan sticker'lar ile cam görünümlü duşakabin kapaklarında ve banyo aynalarında da sticker'ların şıklık katan modellerinden faydalanılır.

Banyo Sticker Modelleri

Banyo sticker modelleri, pek çok renk ve desen seçeneğine sahiptir. Bu doğrultuda, siyah beyaz siluet ya da gölge şekilli ürün tasarımları ile çarpıcı bir görünüm yakalamak mümkün olurken; renkli modeller, canlı ve hareketli bir ortam yaratır. Farklı alanlarda kullanılacak zıt renkte modeller ise kontrast uyumuyla banyo içerisinde modern ve şık bir hava yaratmanıza olanak verir.

Yaratıcı ve dikkat çekici bir görünüm sağlamak isteyenlere hitap eden desenli banyo sticker'ları, geometrik şekilli tasarımlardan üç boyutlu modellere uzanan geniş bir yelpazede sunulur. Geometrik tasarımlar, sade ve modern görünümü tamamlarken, çiçek ve ağaç motifleri ise şıklık katan detaylar arasında yer alır. Bu desenler, mekanlara sıcaklık katan görünümleriyle duvar ve duşakabin gibi alanlarda kendini gösterir. Karikatür ve yazıların yer aldığı sticker'lar ise banyolara eğlenceli ve neşeli bir hava katar. Bu sticker'ları da genelde klozet arkası ve üzerinde görmek mümkündür.

Üç boyutlu banyo sticker'ları, banyonuzun bir bölümünde ya da tamamında istediğiniz konsepti yakalamanıza yardımcı olur. Özellikle yer ve tavan dekorasyonu için tercih edilen sticker'lar, gerçekçi görünümleriyle dikkat çeken dekoratif modeller arasındadır. Bu doğrultuda, deniz görünümlü modeller ile mavi rengin rahatlatıcı etkisini banyonuzda kullanabilir; rengarenk balıkların yer aldığı akvaryum sticker'ları ile etkileyici ve huzurlu bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Gökyüzü temalı modeller ile de kafanızı her kaldırdığınızda güneşi ve beyaz bulutları görebileceğiniz ferah bir alan yaratabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Stickerları

257 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 25 / 257 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?