Barbie En Güzel Oyuncaklar

Çocuklar için oyuncaklarla oynamak son derece keyif verici bir durumdur. Çünkü çocuklar ilgi çekici oyuncaklar aracılığıyla farklı bir bakış açısına sahip olurlar ve sürekli çevrelerini gözlemlemeye başlarlar. Bu durum ise içerisinde bulundukları dünya hakkında bilgi sahibi olmalarına olanak sağlar. Üstelik oyuncaklarla oynamak çocukların bir nevi yaşamlarının farkında olmalarına yardımcı olur. İşte bu noktada Barbie oyuncakları çocukların kendisini ve çevresini iyi algılayabilmelerine yardımcı olarak çeşitli özelliklerinin gelişmesine olanak sağlar. Böylece çocuğunuz hem öğrenir hem de eğlenceli zaman geçirir. Aynı zamanda arkadaşlarıyla buluştuğunda çeşitli oyunlar tasarlayabilir, sosyalleşebilir ve paylaşmayı öğrenir. Her çocuğa hitap edecek modelde üretilen Barbie oyuncağı, tasarım, aksesuar ve set olarak değişiklik gösteriyor. Tek parça halinde satılan ürünlerin yanı sıra; set halinde birkaç parçadan oluşan ürünlerde vardır. Bu noktada çocuğunuzun zevkini ve beklentisini karşılayacak ürünleri bulabilmeniz mümkün. Şimdi sayfamızdaki Barbie oyuncakları inceleyebilir, çocuğunuzun hem eğlenmesine hem de öğrenmesine yardımcı olacak ürünü seçebilirsiniz. 

Barbie Oyuncak Modelleri ve Çeşitleri

Hem çocukların hem de ailelerinin keyif almasına olanak sağlayan oyuncaklar, farklı yaş gruplarına da hitap etmeyi başarıyor. İlgi çekici tasarımı ve renkli görüntüsüyle her zaman tercih edilen Barbie oyuncaklar sayesinde çocuğunuz keyifli zamanlar geçirebilir. Barbie oyuncaklar sayesinde sevimli çocuğunuz farklı oyunlar kurgulayabilir ve sosyalleşebilme imkanı elde eder. Mesela, Barbie bebeklere uygun kıyafet ve aksesuarları farklı şekillerde giydirebilir, moda konusunda kendisini geliştirebilir. Aynı zamanda ilkyardım çantası gibi çeşitli aksesuarlar ile oyun icabı hastalanan oyuncaklarını güzelce iyileştirebilirler. Çocuğunuz ilerleyen zamanlarda sahip olacağı mesleğini tercih ederken bile bu yaşlarda oynadığı oyuncakların büyük katkısı olacaktır. Bu katkılarının yanı sıra, arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde bebekleriyle sosyalleşmek çok iyi bir fırsat olacaktır. Arkadaşıyla oyun kurgulayarak evcilik oynayabilir, bebeğini gezdirmeye çıkarabilir, arkadaşının oyuncaklarını ziyaret edebilir. Bununla da bitmez Barbie bebeğini yıkayabilir ve hayatına dair birçok temel ihtiyacı görmüş olur. 

Çocuğunuz Barbie oyuncak evi ile çevresinde olup bitenleri daha iyi görmeye ve oynadıkça deneyimlemeye başlar. Birçok odanın bulunduğu oyuncak evinde farklı odakların işlevlerini algılar. Mutfakta yemek pişirildiğini, yatak odasında yatıldığını, oturma odasında kitap veya televizyon ile ilgilenildiğini öğrenir. Bunun dışında ütü yapmak, çamaşır yıkamak gibi konularda da çok iyi fikir edinir. Barbie oyuncak mutfak setinin içerisinde bulunan çeşitli araç gereçleri kullanarak, bebeğe yemek yapabilir ve bunları bebeklerine yedirerek keyifli zamanlar geçirebilir. Barbie oyuncağının karnını doyurmak, su içirmek veya arkadaşlarıyla düzenlediği mini ziyaretler esnasında ihtiyaç duyulan meyve ve sebzeleri; Barbie oyuncak buzdolabından çıkarabilir ve keyifli bir şekilde oyun oynayabilirler. Bu sayede hem çocuğunuz kendi kendine mutlu olabilmeyi öğrenir hem de sosyalleşerek farklı hikayeler kurgular. Bu durum ise yaratıcılıklarının gelişmesine olanak sağlar. Tüm bunların yanı sıra, yavrunuzun ilgi duyduğu alanlar ve bu alanlardaki yeteneklerini de keşfetmiş olursunuz. 

Barbie oyuncaklar farklı aksesuarlarla zenginleştirilmiştir. Siz set halinde satın alarak bu aksesuarların çocuğunuza olan faydalarını gözlemleyebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap edebilen Barbie oyuncaklar ve aksesuarları içinden çocuğunuzun ilgisine çekecek olan modele yönelebilirsiniz. Çocuğunun keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmesine olanak sağlayacak binlerce model oyuncaklar bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda çeşitli hayvan figürlerini de içeren Barbie oyuncakları ile çocuğunuza hayvan sevgisini aşılayabilirsiniz. Barbie oyuncak çeşitleri kişiselleştirilebilir özgün tasarımlarıyla ve çeşitli işlevsel özellikleriyle çocuklarınızın yaratıcı oyunlar keşfetmesini sağlar. Böylece hem evde hem gittiğiniz alanlarda çocuğunuz keyifli zaman geçirir. Diz, dirsek gibi eklem yerleri hareket eden oyuncaklar adeta gerçek bir insan gibi hareket ettirilebilir. Bu durum ise çocukların çok hoşuna giderek onların hareketlerini de sınırlamaz ve her bakımdan esneklik tanır. 

Barbie Oyuncaklar ile Hem Keyifli Hem de Öğretici Oyunlar 

Barbie oyuncak modelleri çocuğunuzun eğlence ihtiyacını karşılamanın yanı sıra sosyalleşmesine ve kişisel becerilerinin gelişmesine olanak sağlar. Barbie oyuncakları eşsiz ve ilgi çekici tasarımlarıyla birbirinden ayrılıyor. Çeşitli fonksiyonel içeriklere sahip ve farklı türlerde oyun kurgulanabilecek Barbie oyuncak seti modellerinin içerisinde çeşitli hayvan figürleri, deniz kızı gibi hayali figürler yer alıyor. Bunun dışında farklı meslek gruplarına özel ve günlük etkinliklere yönelik tasarlanan aksesuarlar da yer alıyor. Aynı şekilde çocuğunuzun gündelik yaşamında sıklıkla karşılaştığı eşyaları da içeren Barbie oyuncakları, onların çevresini tanımalarına imkan sağlıyor. Oyuncak setlerinin içerisinde bulunan birçok odalı oyuncak evlerinde, çocuğunuz farklı odaların işlevlerini algılar. Mutfağın, yatak odasının, oturma odasının nasıl ve ne için kullanılabileceğini kavrar ve bunu uzun vadeli yaşamında bilgi dağarcığına ekler.

Bunun dışında ütü yapmak, çamaşır yıkamak gibi konuların insan yaşamındaki gerekliliğini çok iyi kavrar. Barbie oyuncak mutfak setinin içerisinde bulunan çeşitli araç gereçleri kullanarak, bebeğe yemek yapabilir ve bunları bebeklerine yedirerek keyifli zamanlar geçirebilir. Barbie oyuncağının karnını doyurmak, su içirmek veya arkadaşlarıyla düzenlediği mini ziyaretler esnasında ihtiyaç duyulan meyve ve sebzeleri; Barbie oyuncak buzdolabından çıkarabilir ve keyifli bir şekilde oyun oynayabilirler. Bu sayede içerisinde bulunduğu çevreyi çok iyi gözlemleyerek ya da aile bireylerini taklit yoluyla deneyimleyerek Barbie oyuncaklarıyla pek çok oyunu oynayabilir. Mesela, annesini yemek yaparken gören veya makyaj yaparken izleyen çocuk, yemek ve makyaj konusuna ilgili olabiliyor. Barbie oyuncak setleri arasında bulunan mutfak seti ve makyaj seti sayesinde çocuğunuz ilgi duyduğu alanlarda fikir edinebilir. Aynı zamanda Barbie oyuncak bebekler oynayarak onları farklı görünümlere ulaştırabilir. Arkadaşıyla oyun kurgulayarak evcilik oynayabilir, bebeğini gezdirmeye çıkarabilir, arkadaşının oyuncaklarını ziyaret edebilir. Bununla da bitmez Barbie bebeğini yıkayabilir ve hayatına dair birçok temel ihtiyacı görmüş olur. Sizde çocuğunuzun ilgi duyduğu alanları gözlemleyerek onlara farklı setlerden oluşan Barbie oyuncaklarından satın alabilirsiniz. 

Barbie Oyuncakların Çocuklara Faydaları Neler?

Barbie oyuncaklar çocukların günlük yaşamında hem keyifli hem de eğitici oyunlar oynamasına olanak sağlar. Utangaç çocukların sosyalleşerek oyun oynamasına olanak sağlar. Bunun dışında Barbie bebeklerle tek başına oynayan çocukların beyinleri diğer insanlara göre daha aktif çalışır. Barbie oyuncaklarla oynamak çocuğunuzun sosyal etkileşimde bulunmasına ve gelecekte empati yeteneklerinin gelişmesine yarar sağlar. Çocuğunun akademik ve sosyal alanda gelişimiyle alakası endişesi olan aileler Barbie oyuncaklarından faydalanabilirler. 

Barbie Oyuncak Fiyatları Nasıldır?

Barbie oyuncak modelleri belirli fiyat aralığına sahiptir. Bu fiyatlar oyuncak setlerinin içeriğine, adedine, yaş aralığına, boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Mesela, birçok içeriğe sahip olan set halindeki Barbie oyuncakların fiyatları yüksektir. Bunun yanı sıra, tek bir bebeğe sahip olan Barbie oyuncakları daha uygun fiyatlıdır. 

Barbie Bebekler Hangi Yaş Gruplarına Uygundur?

Barbie markası tarafından özgün tasarımlarda üretilen Barbie oyuncaklar, çocuklardan yetişkinlere kadar pek çok yaş grubuna hitap ediyor. Çocukların sosyalleşebilmesine, eğlenebilmesine ve aynı zamanda öğrenebilmesine olanak sağlayan oyuncaklar pek çok bebek figürüyle üretiliyor. Barbie oyuncakları arasında bulunan Barbie bebek figürleri 0-2 yaş, 0-3 yaş, 0-6 yaş, 0-24, 1,5-2 yaş, 3-6 yaş, 6-9 yaş ve 9+ yaş aralığına hitap ediyor. Markanın bazı bebekleri ise +3, +4 ve +6 yaş aralığındadır. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Barbie En Güzel Oyuncaklar

3702 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Oyuncak
Oyuncak
Bebek Oyuncağı (0-24 Ay)
Bebek Oyuncağı (0-24 Ay)
Oyuncak Bebek ve Aksesuar
Oyuncak Bebek ve Aksesuar
Figür Oyuncağı
Figür Oyuncağı
Meslek Oyun Seti
Meslek Oyun Seti
Sanat & Bilim & Beceri Oyuncakları
Sanat & Bilim & Beceri Oyuncakları
Taşıtlar & Kumandalı Araçlar
Taşıtlar & Kumandalı Araçlar
Lego, Yapı Oyuncağı
Lego, Yapı Oyuncağı
Dış Mekan ve Spor Oyuncağı
Dış Mekan ve Spor Oyuncağı
Peluş Oyuncak
Peluş Oyuncak
Bisiklet, Scooter ve Paten
Bisiklet, Scooter ve Paten
Parti Malzemesi, Kostüm
Parti Malzemesi, Kostüm
Oyun Odası
Oyun Odası
Çocuk Kutu Oyunu
Çocuk Kutu Oyunu
Eğitici ve Öğretici Oyun
Eğitici ve Öğretici Oyun
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Güvenle Kapında
Cinsiyet