Bebek Odası Takımı

Bebek odası takımları, henüz doğum tarihi yaklaşmadan titizlikle hazırlanır. Bebek odası takımlarında görselliğin yanı sıra güvenli kullanıma sahip, sağlığa zarar olmayan materyallerden üretilen mobilyaların seçilmesi büyük önem arz eder. Markaların seçkisinde çok sayıda bebek odası takımı yer alır. Bebek odası takımlarında karyola, beşik, gardırop, şifonyer, yatak ve benzeri ürünler yer alır. Beyaz, ceviz, ahşap, çift renkli, yeşil, kırmızı ve benzeri ürünler seçenek olarak ebeveynlere sunulur. 

Güvenlik ve Fonksiyonellik Bir Arada

Markaların bebekler için hazırladıkları mobilya takımlarında her ihtiyaca yönelik çözümler bulunur. Bebeğin yatağında güvenle uyuması için ayarlanabilen yan korkuluklar oldukça önemlidir. Bu korkuluklar hem bebeğinizin düşmesini engeller hem de aydan aya ayarlanarak, sizin bebeğinizi yatağından rahatça alabilmenize olanak tanır. Bebek odası takımlarının ebatları da farklılık taşır. Böylece bebek odasının büyüklüğüne uygun takım seçme şansınız olur. Bebek yatakları ise ortopedik, konforlu ve rahattır. Son yıllarda montessori mobilyalar ebeveynlerin sıklıkla tercih ettikleri ürünlerdendir. Bebek odası takımları genellikle huzurlu ve sakin renklerden oluşur. Ürünlerin yüksek kaliteli materyallerden üretilmeleri, hijyenik olmaları ve bebek sağlığını destekleyici olmaları önem arz eder. Bilinen markaların bebek mobilyaları su bazlı boyalar kullanılarak tasarlanır ve sağlığa zararlı ve kanserojen madde içermez.

Her Detayın Düşünüldüğü Modeller

Bebek odaları, özenle ve detaylı olarak tasarlanan ürün parçalarından oluşur. Çekmecelerde genellikle teleskopik ray sistemi kullanılır. Dolap içlerinde, eşyaların kolayca bulunabilmesi için LED aydınlatma yer alır. Dolap içleri bebeğinizin kıyafetlerinin yerleşmesi için ferah tasarlanır. Birçok marka tasarımlarda birinci kalitede yonga levha, suntalam ve MDF gibi yüksek segment malzeme kullanır. Takımlarda şıklık ve sadelik aynı potada buluşur. Amaç iç açıcı, şık ve zarif bir odayla evin yeni üyesinin karşılanmasıdır. Tercihinize göre bebek odanızda beşik ve yatak bir arada bulunabilir. Çoğunlukla beşik ebeveyn odasında yer alır. Böylece bebeğiniz ilk doğduğunda geceleri sizin yanınızda beşiğinde uyur, gündüz ise kendi odasındaki yatağında dinlenir. Altı çekmeceli karyolalar da hem görsel olarak şıktır hem de bebeğine ait nevresim, battaniye, yorgan gibi ürünlerin yerleşmesi için alan sağlanması açısından faydalıdır. Cibinlikli yatak modelleri de hem odaya klasik bir tarz verir hem de sinek, toz gibi istenmeyen durumlara karşı önlem sağlar. 

Ekstra Donanımlı Eşsiz Tasarımlar

Bebek mobilyalarının çoğunluğu demonte olma özelliğine sahiptir. Kolaylıkla taşınabilir ve kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde sökülüp takıldığında ilk günkü halini korur. Demonte olarak satışa sunulan mobilyaları kurulum şemalarındaki yönergeleri takip ederek kolayca kurabilirsiniz. Ürünler arasında genç odasına dönüşme özelliği bulunan modeller de yer alır. Üst segment ürünlerde gizli ray, stop-slide, frenli menteşe gibi donanımlar sayesinde çekmecelerin ve dolap kapaklarının açılıp kapanması son derece sessiz olur. Böylece bebeğinizin konfor alanını bozacak gürültü, hışırtı ve benzeri ihtimaller ortadan kalkar. Bebek odası seçilirken gardırop önemli bir tamamlayıcıdır. Gardırop seçiminde odanızın büyüklüğü ve içine yerleştirmeyi düşündüğünüz eşya miktarı belirleyici olursa daha efektif bir tercih yapma olasılığınız artar.Takımların bazılarında çekmece sayısı, kimisinde raf yoğunluğu kimisinde de askılıklı dolap kısmı fazladır. Size hangisinin kullanımı daha pratik geliyorsa seçimlerinizi bu doğrultuda yaparsanız, ürünlerin sizin açınızdan kullanışlılık oranı artacaktır. 

Avize, aplik, halı ve benzer aksesuarlarla tamamlayacağınız bebek odalarında ürünler kadar fiyatlar da farklılık gösterir. Fiyatlandırmayı etkileyen birçok parametre vardır. Ebatlar, belirgin özellikler, gizli detaylar, materyal kalitesi, tasarım ve benzeri nitelikler ücretlendirmede çeşitlilik yaratan unsurlardan. Hepsiburada.com üzerinden tüm ürünleri detaylı olarak inceleyerek, evinizin kıymetli yeni üyesi için en güzel alternatifleri bulabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Bebek Odası Takımı

37 ürün var
 1. Markalar
  1. Yıldız Mobilya
  2. Formini Mobilya
  3. Koza
  4. Babi Baby
  5. Garaj Home
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
DSACategoryId/60002028/18021299/60001284/60001289
Başa dön