Bebek Odası Dekorasyon Ürünleri

Evinize, ailenize yeni bir üye gelirken hayatınızı yeniden şekillendirecek birçok yenilik yapmak durumunda kalırsınız. Sevimli misafir gelmeden önce ona güzel bir oda hazırlamanız gerekir. Bebeğiniz için evinizde bir oda ayırıp yeni halılar, yeni perdeler ve bütün bu dekorasyona uygun yeni bir bebek odası takımı almanızın vakti gelmiştir. Sağlam, konforlu ve evin genel dekorasyonuna uygun bir bebek odası seçimi biraz zorlayıcı olsa da fazlasıyla eğlenceli bir süreçtir.

Bebek Odası Modelleri

Farklı markaların farklı bebek odası modelleri olsa da genellikle bebek odalarının içerikleri aynıdır. Normal bir bebek odası modeli; beşik, dolap ve şifonyerden oluşur. Bunun yanında oyuncak sandığı gibi ek mobilyalar da bulunabilir. Bebeğiniz için uygun olan bebek odasını bir takım olarak satın alabilir ya da mobilyaları tek tek alarak kendi zevkinize uygun olan faklı bir kombin yapabilirsiniz. İki kapılı bir dolap ile alt kısmı çekmeceli bir beşik de alabilirsiniz. Üç kapılı bir dolap ile sade bir beşiği kombine edebilir; daha geniş bir dolap sayesinde bebek eşyalarını koyacak bolca yer bulabilirsiniz. Beşik ve dolap seçiminize göre şifonyeri de üç çekmeceli veya dört çekmeceli olarak seçebilirsiniz. Bebek odası takımını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer konu da takımın birbirine olan uyumudur. Tek tek satın alarak oluşturduğunuz bebek odası takımında uyumu sağlamakta zorluk çekebilirsiniz. Ama takım olarak satılan bir bebek odasında uyum aramanıza gerek kalmaz.

Bebeğinizin cinsiyetine göre yapılan süslemeler, bebek odasını daha şık ve daha sevimli gösterecektir. Kız bebekler için pembe tonlarda, erkek bebekler için mavi tonlarda yapılan bebek odası takımları, odayı bir bebek için daha uygun hale getirecektir. Renk tonlarının yanında mobilyaların üzerinde bulunan desenler de odanızdaki diğer eşyalarla uyum sağlayacaktır. Çizgi film karakterleri, hayvan çizimleri ya da sade çizimler, bebek odanızda yer alan diğer mobilya ve eşyalarla uyum sağlayacaktır.

Bebek Odası Fiyatları

Bebek odası fiyatları, her üründe olduğu gibi farklılık gösterir. Kullanılan malzeme, üretici firma ve bebek odasının içeriği, fiyatı etkiler. Bunların dışında bebek odası takımının içindeki dolabın, şifonyerin kaç kapaklı ve kaç çekmeceli olduğu; üzerindeki desenler ve işlemeler de bebek odası fiyatını etkiler. Farklı markaların farklı model bebek odaları seçenekleri yerine bebek odasının ürünlerini tek tek de satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre alacağınız ürünler, bebek odası fiyatlarını değiştirebilir. Bunun yanında bütçenizi farklı bebek odası ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Dolap seçeneğinizi üç kapılı yaparak bebeğinizin eşyalarına daha fazla alan açabilirsiniz. Ya da bebek odanızın daha şirin, daha sevimli görünmesi için minik sandalyeler, puflar ve başka bebek odası ürünleri de alabilirsiniz.

Bebek odası modelleri, ürünlerde kullanılan malzeme çeşidine göre de farklılık gösterir. Küf ve nem tutmayan, pürüzsüz malzemeden üretilen ve bebekler için zararlı olan solvent maddesi içermeyen malzemelerden üretilen bebek odası ürünlerini seçmeniz, bebeğinizin sağlığı ve konforu için oldukça önemlidir. Bunların yanında kolayca monte edilen ürünleri seçmeniz de herhangi bir oda değişikliğinde ya da taşınma durumunda bebek odanızın kolayca yer değiştirmesine olanak verir. Bebek odası fiyatları, bu ve bunun gibi birçok farklı etkene göre değişiklik gösterir.

Bebek odası fiyatlarını incelerken veya bebek odası almaya karar verdiğinizde odanızın büyüklüğü, dolapların ve şifonyerdeki saklama alanlarının yeterli olup olmadığını göz önünde bulundurmanız, yararlı olacaktır. Beşik tercihinizi de sallanabilen ya da çekmeceli modellerden yapabilirsiniz. Farklı markaların farklı model bebek odası takımlarını seçerken kullanışlı olup olmadığını ve bebek odası fiyatını dikkate almayı unutmayın.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bebek Odası Fiyatları

133 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yıldız Mobilya
  2. Formini Mobilya
  3. Irak Plastik
  4. Iconic Kids Chair
  5. Lilabebe
  6. Dekorbizden
  7. Montesev
  8. Arslan Plastik
  9. Edu Dizayn
  10. Kids & Teens
  11. Koza
  12. Bengi
  13. El Yapımı
  14. Master Designer
  15. Plastico
  16. Adore
  17. Falez
  18. Falez Mobilya
  19. Montessori
  20. Temel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/60001284
Başa dön