Masa & Sandalye

Bebek Sandalyesi

Bebekler için üretilen kullanışlı sandalye çeşitleri, farklı yaş gruplarına uygun özellikler taşıyan birçok alternatife ulaşmanızı sağlar. Böylece çocuğunuzun yaş grubunu göz önünde bulundurarak onun için ideal olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Boyutları bakımından farklılık yaratan puf sandalyeler, çocuğunuzun ölçülerine en uygun ürünleri seçmenize imkân tanır. Öte yandan renk opsiyonları bakımından da geniş bir seçenek alanı oluşturan bebek sandalyesi modelleri, mavi ve kırmızı gibi renklerin yanı sıra sarı, yeşil, mor gibi farklı alternatifleri de içerir. Evinizdeki çocuk odasının dekoruna en uygun ürünleri seçmek için bu modeller arasındaki farklı renklere sahip ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Puflu sandalye çeşitlerinin de renk bakımından çok sayıda seçeneği içermesi, çocuklar için konfor sağlayan bu ürünleri rahatça incelemenize olanak tanır. Puf sandalye modellerinin yumuşak minder yüzeyine sahip olması, otururken çocuğunuzun konfor kazanması için idealdir. Hem oturma minderi hem de sırt dayama bölümü yumuşak malzemelerle üretilen puf sandalye çeşitleri, çocuğunuzun oldukça rahat hissetmesine yardımcı olur. Aynı zamanda hafif malzemelerden yararlanılarak üretilen bebek sandalyeleri, taşıma işlemleri sırasında işlerinizi kolaylaştırarak size konfor kazandırır. Geniş yapıları ile kullanıcılarını memnun eden bebek sandalyesi modelleri, çocukların rahatça hareket edebileceği bir alan oluşturur. Zemine yakın şekilde üretilen bu sandalyeler, düşme sorunu sonucunda çocukların zarar görmesini önlemeye yardımcıdır.

Akılcı Tasarımları İle Beğeni Toplayan Bebek Sandalyeleri

Tasarımlarını daha şık hale getiren ayaklara sahip bebek sandalyeleri, kayma ve devrilme gibi tehlikelerin önüne geçer. Dayanıklı malzemelerle üretilen ayakları bulunan sandalyeler, çocukların ağırlığını kolayca kaldırmayı başarır. Tamamı ahşap malzeme ile üretilen sandalyeler, ahşap beşik modelleri ile uyumlu şekilde kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Böylece çocuk odasının son derece dekoratif bir görünüm kazanmasını da sağlayabilirsiniz. Silinebilir ahşap yüzeyi bulunan sandalyeler, toz birikimini önlemeye yardımcı maddelerle üretilmiştir. Pürüzsüz yüzey özelliği ile de dikkat çeken ahşap sandalyeler, çocukların narin ellerine sivri maddelerin batmasını engelleyerek ebeveynleri memnun eder. Kullanışlı aksesuarlar da anne babaların beğenisi kazanır. Ahşap malzeme kullanılarak imal edilen dolap modelleri de çocuk odası tasarımını tamamlamak için yararlanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Konfor sağlayan özellikleri ile öne çıkan mobilyalar, çocukların yaşamını daha keyifli hale getirir. Çocuk odalarında kullanılmaya uygun olan puf oturak çeşitleri, çocuklara konfor sağlayan ürünler arasında yer alır. Yumuşak oturma bölümü bulunan puf oturaklar, içe çökme gibi sorunlara karşı dayanıklıdır. Bu sayede formunu koruyan dayanıklı bir üründen yararlanmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Puf modelleri ve fiyatları açısından bu ekonomik ürünleri detaylı olarak inceleyip dilediğiniz seçimi çok kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Yuvarlak hatlara sahip olan puf modellerinin yanı sıra kare şeklinde tasarlanmış puflar da tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Pufların ve bebek sandalyelerinin özellikleri şu şekildedir:

  • Basamaklı olarak tasarlanan öğrenme kulesi modelleri, korunaklı tasarımları sayesinde çocukların eğlenerek öğrenmesini kolaylaştırır.
  • Dikey ya da yatay olarak kullanılabilen ahşap öğrenme kulesi modelleri, çocuğunuzu eğitirken yaratıcı şekilde yararlanabileceğiniz ürünler arasındadır.
  • Tek renkli sandalye puf modellerinin yanı sıra birden fazla renk seçeneği bulunan ürünler de vardır.
  • Sandalye pufları silinebilir yüzeye sahip olan modelleri içerdiği için kısa bir sürede nemli bir bez yardımıyla bu ürünleri temizleyebilirsiniz.
  • Sırt dayama bölümü bulunan çocuk sandalyelerinin yanı sıra kenararında kolçak bölümü bulunan çocuk sandalyeleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Kullanımı Kolay Bebek Sandalyesi Modelleri

Geniş tabanlı ayakları ile parke ve halı gibi yüzeylere uyum gösteren bebek sandalyesi modelleri, güvenli ve pratik bir kullanım deneyimi sağlar. Katlanabilir olarak tasarlanan modeller, alandan tasarruf etmek isteyen anne babaların beğenisini kazanır. Katlandığında minimum oranda alan kaplayan bu ürünleri evinizdeki uygun noktaların yanı sıra seyahatlerinizde arabanızın bagajında da saklayabilirsiniz. Taşıma kolaylığı sağlayan ürünler arasındaki puf sandalye modelleri de ebeveynleri memnun eden özellikleri ile dikkat çeker. Tutacak kısmı bulunan sandalyeler, tek elle taşınmaya elverişli olan yapılarıyla kullanıcılarından tam not alır. Kanserojen madde içermeden üretilen modeller, çeşitli testlerden geçirilerek kullanıcılara sunulur. Antistatik özelliğe sahip olan bebek sandalyesi çeşitleri de tercih edebileceğiniz ürünler içinde yer alır. Tozlanma ve leke oluşumu gibi sorunlara karşı dayanıklılık yaratan antistatik dış yüzey özelliği, bebek sandalyelerini çok daha kullanışlı hale getirir. Polipropilen malzeme ile imal edilen sandalye modelleri de bulunur. Hem esnek hem de dayanıklı olan bu ürünler, güvenli ve uzun süreli bir kullanım için elverişli özellikler taşır. Tasarımlarında biberon ve suluk gibi ürünleri yerleştirmek için uygun alanlara yer verilen sandalyeler de vardır. Böylece çocuğunuzun ihtiyaçları için uygun özellikler taşıyan bir ürüne sahip olmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda kullanılmaya elverişli sandalye modelleri de bulunur. Bu ürünler sayesinde bahçenizde çocuğunuzun keyifli bir şekilde zaman geçirmesini ve açık alanlarda rahatça dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Emniyet Kemerli Bebek Sandalyeleri

Tasarımlarında emniyet kemeri detayına yer verilen bebek sandalyeleri, çocuğunuzun güvenli bir şekilde oturabilmesi için gerekli desteği sağlar. Esnek şekilde ayarlanabilen emniyet kemeri bölümü, çocuğunuzun vücuduna en uygun kullanımı gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Hareketli çocukların güvenli bir biçimde oturması için ideal olan emniyet kemerli sandalyeler, ebeveynlerin beğenisini kazanır. Güvenlik sağlayan özellikleri ile öne çıkan ürünler arasında puf koltuk sandalye çeşitleri de bulunur. Metal iskelet özelliği ile öne çıkan puf koltuk sandalyeleri tercih ederek çocuğunuzu oturtabileceğiniz kullanışlı bir alan elde edebilirsiniz. İskelet gövdesi darbelere ve baskıya karşı son derece dayanıklı olan puf sandalye modelleri, uzun süreli kullanım deneyimi için de elverişlidir. Ekonomik özelliklere sahip modellere erişmek için puf sandalye fiyatları açısından bu ürünleri inceleyebilirsiniz. İşlevsel özellikleri ile fark yaratan bebek sandalyesi modelleriyle de konforlu ürünlere ulaşabilirsiniz. Hem sandalye hem de mama sandalyesi olarak kullanılmaya uygun ürünler, işlevsellikleri ile anne babaların ilgisini çekmeyi başarır. Restoranlarda çocuklu aileleri ağırlarken de kullanılabilen bu sandalyeleri aynı zamanda evinizde de değerlendirebilirsiniz. Kumaş ve elyaf gibi malzemeler kullanılarak imal edilen sandalyeler, dayanıklı ve yumuşak yapılarıyla beğeni toplar.

Sandalye Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Renklerine ve ebatlarına dikkat ederek seçebileceğiniz sandalyeler yaş gruplarına özel alternatifleri içerir. Bu sayede çocuğunuzun yaş grubu ile uyumlu olan ürünleri fiyatlarına göre inceleyerek seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz Seçim yaparken aynı zamanda sandalyelerin taşıma kapasitesine ve ebatlarına da dikkat etmeniz gerekir.

Bebek Sandalyesi Nasıl Temizlenir?

Çıkarılabilir minder bölümüne sahip olan bebek sandalyelerini minderlerini yıkayarak hijyenik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Minderlerinde belirtilen yıkama önerilerini izlemeniz, bu ürünleri çok kısa bir sürede yıkamanızı sağlar. Ahşap, metal, plastik gibi materyallerle üretilen gövdeleri ile dikkat çeken sandalyeleri ise nemli bezlerle silerek temizleyebilirsiniz.

Katlanır Sandalyeler Nasıl Kullanılır?

Katlanma özelliği bulunan sandalyeleri kullanırken bu ürünlerin ayaklarını birbirine doğru yaklaştırabilirsiniz. Böylece kısa bir sürede ürünü katlayıp alandan tasarruf sağlamanız mümkün hale gelir. Ayakları dikkatli bir şekilde açarak ihtiyaç anında bu sandalyeleri zemine dengeli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Sandalyesi

7 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?