Çocuk ve bebek odalarını eğlenceli yaşam alanlarına dönüştürebilmenizi sağlayacak puf / sandalye çeşitleri, küçüklerin odalarını içlerinden çıkmak istemeyecekleri oyun evleri haline getiriyor. Küçük çocukların zengin hayal dünyalarını yansıtan ve besleyen rengarenk ürünler, odalarını onlara özel bir dünya haline getiriyor. Sıkılmadan saatlerce oyun oynayabilecekleri odalarında küçük arkadaşlarıyla birlikte oturabilecekleri puf ve sandalyeler, çocukların beden yapıslarına uygun ebatlarda üretiliyor.

Puf / Sandalye Fiyatları

Kompaunt polipropilen, suni deri, homo polipropilen ve daha pek çok farklı malzemeden üretilen çocuk ve bebek odalarına uygun puf / sandalye fiyatları; üretimlerinde kullanılan malzemenin kalitesine, işçiliğe ve tasarım detaylarına göre farklılık gösteriyor. Küçük çocuğunuzun odasının dekorasyonuna uygun olduğunu düşündüğünüz; çocuğunuzun beğenebileceği modele sahip pek çok ürünün yer aldığı kategoride modelleri inceleyebilir; ihtiyacınıza ve stil tercihinize en uygun olanlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kompaunt polipropilen, homo polipropilen gibi malzemelerin kullanıldığı ürünler, gıda ambalajı olarak ve mutfak malzemelerinin üretiminde de kullanılabilen plastik türleri arasında yer alıyor. Yediklerini eşyalar üzerine bırakma ve tekrar oradan alıp tüketme eğiliminde olan 6 yaş altı çocuklar için plastik ürünler arasında polipropilen ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ayrıca, deterjanla temizleyebileceğiniz dayanıklılığa sahip ürünlerde istediğiniz hijyeni sağlayabilirsiniz.

Bütün ürünlerin tasarımları geliştirilirken, modellerde çocukların boyuna ve kilosuna uygunluk, özellikle dikkate alınıyor. Ayrıca, yeterince hafif olan bu ürünleri 3 yaşından büyük çocuklar, istedikleri yere kolayca taşıyabiliyor. Bazı ürünlerde, çocukların oyuncaklarını doldurabileceği saklama alanları da bulunuyor. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilecek, bütçenize uygun ve gönül rahatlığıyla onaylayabileceğiniz ürünlerin özelliklerini ve fotoğraflarını yakından inceleyerek en çok ihtiyacınız olanını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Puf / Sandalye Modelleri

Çocukları eğlendiren rengarenk pufların tasarımında kullanılan baskılarda sevimli hayvan suratları, futbol takımlarının renklerinin yer aldığı futbol topları ve prenses resimleri yer alıyor. Bu sevimli görsellerin uygulamasında bazı modellerde yüz ve gövde baskılı iken kollar, ayaklar, gözler, antenler ve kulaklar hareketli ayrı birer parça olarak ekleniyor. Böylece görsel açıdan çok daha canlı bir etki ortaya çıkabiliyor. Bazı puf / sandalye modelleri ise sade, çıkıntıları olmayan tek şekilli desenler kullanıyor. Puf modellerinin bir kısmında oyuncak konulabilen alan da bulunuyor. Fazladan depolama alanı sağlayan bu modeller, çocuğunuzun odasının toparlanmasına katkı sağlıyor. Sevimli renkli puflar, çocuklarınızın rengarenk oda dekorasyonuyla uyumlu bir görünüm yaratıyor. Oyuncak gibi görünen puflar sayesinde çocuğunuzun ilgisini çekebilir; yemek saatlerinde aynı yerde uzun süre oturmasını sağlayabilirsiniz.

Çocukların beğenerek kullandığı sevimli sandalyeler, küçük masalar ile birlikte çocuğunuza rahat bir çalışma alanı sağlıyor. Sandalyede uzun süre düzgün bir şekilde oturma alışkanlığı kazandıran bu ürünler, çocukları okul hayatına da hazırlıyor. Çocuklar, vücutlarına uygun sandalyelere yardım almadan rahatlıkla oturabiliyor. Bu durum, onların bireysel hareket etme yeteneklerini geliştiriyor. Sevimli sandalyesine oturup masasında boyama yapan, "puzzle" gibi gelişime yardımcı oyuncaklarıyla oynayan çocuklar, yalnız başlarına vakit geçirme ve çalışma alışkanlığı kazanırken çocukların zeka gelişimleri de olumlu etkileniyor. Çocuk vücuduna göre tasarlanan ürünler, henüz vücut dengesini tam olarak sağlayamayan çocukların hayatını kolaylaştıran detaylar barındırıyor. Alt kısmı geniş, üst kısmı dar bacaklı sandalyeler yere daha kolay sabitlenerek devrilme riskini azaltırken kolçaklı modellerde tercih edilen hafif dışa eğimli bacak tasarımı da aynı işlevi görüyor. Çocuklar için üretilen sandalyeler, hafiflik sağlayan malzemelerden üretildikleri için çocuklar tarafından kolayca taşınabiliyor. Bir şekilde çocuğunuz sandalyeyi üzerine düşürdüğünde veya çarptığında, ürün çok hafif olduğu için yaralanma olasılığı da düşük oluyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Sandalyesi

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 34 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/60001284/60003820