Dolap

Bebeklerin ihtiyaçlarına uygun raf sistemi ve tasarımları ile dolaplar,birçok farklı seçenekle kullanıcılara sunuluyor. Bebek odalarına özel şık ve sevimli modellerin yer aldığı opsiyonlar, neşeli ve şık bebek odalarının başlıca mimarları oluyor. Bebeklerin kıyafetlerini, ihtiyaç duyulabilecek diğer bakım malzemelerini alabilecek kapasitede geniş alt alanları, çekmeceleri bulunan ve bebeğin cildine dost materyalden üretilmiş dolaplar, kullanıcıları bekliyor.

Dolap Fiyatları

Dolap fiyatları, dolapların yapıldığı ağaç cinsine göre değişiyor. Meşe, ceviz veya kayın ağaçlarından imal edilen dolaplar, el işçiliği ile veya hazır tasarımlardan seri üretim yoluyla üretiliyor. İşçilik özellikleri de ürün fiyatlarını etkiliyor. Dolapların üzerinde yer alan baskılar da fiyat çeşitliliğini artırıyor. Dolaplardaki kaplamalar veya dayanıklılık adına yapılan güçlendirme çalışmaları da etiketler arasında farklara yol açıyor. İçerisindeki raf ve çekmece özellikleri dolapların fiyatlarını değiştirirken, boyutlardaki farklılıklar da fiyat belirlenirken baz alınan ölçütler oluyor. Ürünlerin üzerilerinde yer alan aksesuarlar, kulp materyalleri, dolap tasarımının modaya uygunluğu fiyat seviyesini belirliyor. Örneğin, hakiki cam veya gümüş kulplu dolapların fiyatı, plastik veya pleksi kulplu dolaplardan daha yüksek olabiliyor. Askılık, yüklük ve raf sistemleri, ürün özellikleri kadar fiyatlarını da artırıyor.

Dolapların ayakkabı gözü bulunanları, takı askılarına yer verenleri, kategori içinde öne çıkarken, fiyat farkına da neden olabiliyor. Ürün görselleri ve açıklamaları üzerinden dolapların detaylarına dair bilgi edinilebiliyor. Kullanıcıların seçim yaparken tüm ürün özelliklerini kontrolünün ardından fiyat kıyası yapmaları öneriliyor.

Dolap Modelleri

Dolap modelleri arasında iki kapılı dolap, üç kapılı dolap; hatta, tek sütun dolaplar yer alıyor. İhtiyaca göre uygun alternatifin seçilebileceği dolaplar arasında farklı renk seçenekleri de yer alıyor. Doğal ahşap rengin korunduğu modellerin yanı sıra canlı veya pastel renkli çeşitler de kategori altında kendine yer buluyor. Bebek ve çocuk dolaplarının üzerinde eğlenceli desenler, karikatürler yer alıyor. Dolapların çizgileri, metal veya kristal detayların yanı sıra ahşap veya renkli plastikten unsurlar da taşıyabiliyor. Zemine zarar vermeyen maddelerle ayaklarının altı desteklenen dolaplar kategorisindeki ürünler arasında dolap içi düzenlemeyi kolaylaştıracak aksesuarlar da yer alıyor.

Dolapların kimi çekmece de bulundururken bazı modellerde kapaksız raflar da yer buluyor. Dolap modelleri, farklı yaş gruplarının güvenliği için özel tasarım özellikleri bulundururken, farklı garanti seçenekleri ile de sağlamlığını güvence altına alıyor. Kalite standartlarına dair sertifikalar bulunduran dolap çeşitleri, farklı boyutları ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Kimi dolaplar, diğer kategorilerde yer alan yatak ve şifonyer gibi diğer mobilyalarla tamamlanarak takım haline getirilebiliyor. Farklı markaların ürünlerini bir arada bulabileceğiniz kategoride, bebeklerin büyüdükleri dönemde de kullanabilecekleri yapışkan desenleri çıkarılabilir ürünler de yer alıyor. Kimi çekmecelerde kilit ve kasa özelliği bulunurken, bazı dolaplar da raylı sistem ile imal edilerek rahatlık vadediyor. Raylı kapaklar, yer tasarrufu sağlarken yana açılan veya üste doğru açılabilen kapaklı dolaplar da farklı ihtiyaçları karşılamak üzere kategoride yer buluyor. Ayakkabılar için aşağı doğru açılan dolaplar uygun bulunurken, içinde ayna bulunan dolaplar, giyinme odalarının olmazsa olmazı haline geliyor.

Kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi dolapların yer bulduğu kategoride, yeşil, sarı veya beyaz gibi "unisex" renklerde tasarımlar da bulunuyor. İsteğe ve ihtiyaca göre farklı seçimlerin yapılabileceği ürünler arasında bebeklerin pudra, bez gibi ihtiyaçlarının kolaylıkla depolanabileceği alanlar da yer alıyor. Her zevke, her ihtiyaca ve her bütçeye uygun alternatifler bulunduran dolap seçenekleri, bebek odalarına kullanışlı bir şıklık katarak ebeveynlerin işlerini de önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Dolabı Fiyatları

1 ürün listeleniyor
DSACategoryId/60002028/18021299/60001284/60001286