Fren Grubu

Bisikletin en önemli parçalarından biri olan frenler; sürtünme, tel kısmında kopma, aşınma ve gevşeme gibi sorunlar ile zamanla bozulur. Bozulan frenler sürüş güvenliğini etkilediği için kazalara yol açabilir. Bisikleti güvenli bir şekilde kullanmak için düzgün çalışması gereken fren sistemine ait farklı parçalara kategoriden ulaşabilirsiniz.

Bisikletin fren sistemine uygun seçmeniz gereken yedek parçalar arasında V fren parçaları, hidrolik disk fren ve mekanik disk fren parçaları yer alır. V fren sistemine ait tel, fren kolu, ayaklık gibi ürünlere ulaşabilirsiniz. Vites kolları arasında fren iç ve diş kabloları ile birlikte gelen ürünler arasında profesyonel sporcular için uygun vites kolları bulunur. Ağırlığı azaltıldığı için mükemmel bir sürüş imkanı veren ve terleme sırasında bile kayma yapmadığı için ergonomik bir tutuş deneyimi sunan ürünler, yarış bisikletleri ile uyumludur. Profesyonel fren kolları arasında gidon bağlantı kelepçesi bulunan ürünler sürtünmeyi azalttığı için kolay ve güvenli bir kullanım sağlar. Karbon vites kollarındaysa geliştirilmiş ergonomisi ile daha az güç gerektiren ve vites geçişlerini daha kısa sürede yapan ürünleri inceleyebilirsiniz. 11 vitesli normal bisikletlerde güvenle kullanabileceğiniz ürünlerin ağırlık ve uyum mekanizmasını inceleyerek bisikletinizi için doğru ürünü seçebilirsiniz. Fren kollarının yanı sıra fren bacağı çeşitleri de parçalar arasında yer alır. Uygun vites koluyla çalışan ürünlerin teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Özellikle kablo yönlendirme sistemi olan fren bacakları ve sürtünmeyi azaltan ürünler, geliştirilmiş fren kemerleri ile doğrusal tepki vermeyi sağlar ve daha güvenli bir kullanım sunar. Aynı zamanda fren ayakları için dışbükey pullar ile satılan modelleri tercih ederek kolayca monte edebilirsiniz.

Hidrolik fren sistemlerinde ise tek ya da set halinde satılan farklı markalara ait ürünleri bulabilirsiniz. Ön ve arka frenler için ayrı ayrı satılan ürünler, kolayca monte edilir ve bakımı kolayca yapılır. Set halindeki fren takımlarında kablo uzunlukları farklı, kol kısımlarının özellikleri değişen ürünler yer alır. Özellikle ön ve arka frenlerin birlikte satıldığı çift piston setlerin detaylı özelliklerini inceleyerek bisikletinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Kol sistemleri ve tel uzunlukları ile çeşitli yarış bisikletleri için özel üretilen setler, iki yıl garantisi ile benzerlerinden ayrılır. Markaya özel üretilen ürünler arasında vites kolu olmayan setler de mevcuttur. Bağlantı elemanından kablo tutucuya kadar ihtiyaç duyulan her türlü parçayı içinde bulacağınız setler ise tek satılan ürünlere oranla daha kullanışlıdır. Hidrolik frenler için tek başına satılan tel, ön göbek gibi malzemeleri de bisiklet freni ürünleri arasından temin edebilirsiniz.

Temel fren sistemi parçalarının yanı sıra fren pabuçları da farklı ürün çeşitliliği ile sunulur. Frenleme performansı yüksek, kartuşu değiştirilebilen ve alüminyum kızakları olan ürünlere erişebilirsiniz. Fren balatalarında ise düşük gürültü imkanı sunan ürünler yer alır. Çelik plakaya monte edilmiş yapıları ile dayanıklı kullanıma sahip ürünlerin uyumlu olduğu frenleri inceleyerek doğru ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda fren lambası, fren balatası, balata tutucu gibi farklı ürünleri de temin edebilirsiniz.

Bisiklet freni fiyatları ise ürünlerin türlerine ve kalitesine bağlı olarak değişir. Fren kollarının fiyatları üretildiği özel bisiklet serisine ve ergonomik yapısına bağlı olarak belirlenir. Farklı vitesler ile uyumlu kolları ise daha uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Set halinde satılan ürünler ise markasına bağlı olarak farklılık gösterir. Özellikle ön ve arka fren sistemine sahip ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Tek satılan fren teli ve fren pabucu gibi ürünleri ise uygun fiyatlarda inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bisiklet Freni

2871 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Bisiklet
Bisiklet
Yedek Parça & Bakım
Yedek Parça & Bakım
Fren Grubu
Fren Grubu
Fren Kolu
Fren Kolu
Fren Teli
Fren Teli
Fren Boruları
Fren Boruları
Fren Pabucu
Fren Pabucu
Fren Balatası
Fren Balatası
Fren Rotoru
Fren Rotoru
Fren Takımı
Fren Takımı
Fren Ayakları
Fren Ayakları
Kaliper
Kaliper
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2871 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/60003468/60007049