Otomobillerin güvenle park edilmesini ve çeşitli sürüş koşullarında araçların emniyetle seyahat edebilmesini sağlayan park ampulleri, oldukça önem taşıyan otomobil aydınlatma aksesuarları arasında yer alıyor. Park aydınlatmalarının dışında, otomobillerin çeşitli aydınlatma sistemlerinde de kullanılan park ampulleri, birçok araç aydınlatma sisteminin verimli çalışmasına katkıda bulunuyor. Otomobil aydınlatma aksesuarı üretiminde dünyanın önde gelen markalarından biri olan Bosch'un, oldukça geniş bir ürün yelpazesinde ve son derece yüksek performanslı birçok park ampulü modeli bulunuyor.

Bosch Park Ampulü Modelleri

Bosch firmasının çeşitli sürüş şartlarında oldukça verimli çalışma özelliğine sahip olan park ampulü modelleri, yılların bilgi birikimi ve kullanıcı odaklı teknolojilerin birleşimi ile üretiliyor. Bosch park ampulleri, firmanın ürün yelpazesinde bulunan diğer üstün aydınlatma aksesuarları gibi farklı çevresel koşullara karşı oldukça kapsamlı testlerden geçiriliyor. Markanın, farklı üreticilerin ürettiği otomobillerin aydınlatma ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için birçok park ampulü modeli bulunuyor. Park etme ve trafikteki yolculuklar esnasında otomobillerin yayalar ve diğer sürücüler tarafından kolayca fark edilmesini sağlayan ampuller, sahip oldukları soket tasarımı nedeniyle "dipsiz ampul" olarak da adlandırılıyor. Park ampullerinde genellikle T5, T10 ve T20 soket yapısına sahip olan soketler kullanılıyor. Otomobillerin markaları, modelleri ve fiziksel boyutları gibi özelliklere göre kullanılan soket türleri değişebiliyor. Değiştirilmeleri fazla zaman almayan ve oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilen park ampullerinin; tek ve çift duylu ve gibi çeşitli modelleri bulunuyor.

Bosch Park Ampulü Fiyatları

Araçların daha güvenli olarak park edilmesini ve diğer sürücüler tarafından kolayca fark edilerek tehlikelerden uzak şekilde seyahat edilmesini sağlayan park ampullerinin, farklı fiyat aralıklarında değişen modelleri bulunuyor. Bosch park ampulü fiyatları; ürünlerin uyumlu oldukları marka ve modellere, tasarımlarına, soket yapılarına ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Markanın üstün performanslı ampullerinin, binek otomobillerin yanı sıra panelvan, minibüs ve hafif ticari araçlar gibi birçok farklı araca özel olarak üretilen modelleri bulunuyor. Aracınızda mevcutta takılı olan park ampulünün soket yapısına, teknik özelliklerine ve ihtiyaç durumunuza göre Bosch'un geniş ürün yelpazesindeki ampulleri inceleyebilir ve bütçenize en uygun olanları satın alabilirsiniz.

Bosch Park Ampullerinin Özellikleri ve Faydaları

 • Park ampullerinin sahip oldukları ışık gücü, Watt birimi ile ifade ediliyor ve Bosch park ampulü modellerinin birçok farklı güçlerde çeşitleri bulunuyor.
 • Çift duya sahip olan park ampulleri, tek duylu tasarımı olan ampullere göre daha fonksiyonel bir kullanım sunuyor ve "çift kontak" ismiyle de adlandırılıyor.
 • Oldukça verimli çalışma özellikleri bulunan ampuller; yağmur, kar, soğuk ve sis gibi birçok zorlu çalışma koşulunda performanslı bir aydınlatma sunuyor.
 • Park ampulleri, park lambalarının yanı sıra stop, geri vites ve sinyal lambaları için de kullanılabiliyor ve araçların çeşitli aydınlatma sistemleri için etkili çözümler getiriyor.
 • Bosch markasının üretmiş olduğu dayanıklı aydınlatma ampulleri, uzun ömürleri sayesinde bütçenize katkıda bulunuyor.

Park Ampulü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Otomobillerin birçok park alanına problemsiz bir şekilde park edilmesi ve özellikle günün daha karanlık saatlerinde kazalardan uzak bir şekilde seyahat edilebilmesi için park ampulü seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Park ampulleri genellikle çeşitli otomobil markalarının modellerine özel olarak üretiliyor. Bosch park ampullerinin ürün açıklamalarında, satılan ürünlerin hangi yıl aralıklarında üretilen otomobil modellerine uyumlu olduğu belirtiliyor. Bazı ürünler sadece belirli bir model için uyumlu olurken, bazı ürünler ise birden çok model için uyumlu olabiliyor. Otomobil aydınlatma aksesuarı üretiminde dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan ve birçok lider otomobil üreticisi tarafından da tercih edilen Bosch'un park ampullerine, Hepsiburada avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch Park Ampülü Fiyatları

120 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch Park Ampülleri
  2. Space Park Ampülleri
  3. Mais Park Ampülleri
  4. Cey Park Ampülleri
  5. Modacar Park Ampülleri
  6. Photon Park Ampülleri
  7. Osram Park Ampülleri
  8. Carub Park Ampülleri
  9. Lampa Park Ampülleri
  10. Knmaster Park Ampülleri
  11. Narva Park Ampülleri
  12. Dreamcar Park Ampülleri
  13. Inwells Park Ampülleri
  14. Tvet Park Ampülleri
  15. Kgn Park Ampülleri
  16. Autoline Park Ampülleri
  17. Transformacion Park Ampülleri
  18. BoostZone Park Ampülleri
  19. Jsv Park Ampülleri
  20. Philips Park Ampülleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Bosch
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/20024641/20024643/bosch
Başa dön