Dünyanın önde gelen üreticilerinden olan Bosch, yüksek Alman teknolojisi ile birçok alanda başarılı faaliyetler sergiliyor. Otomotiv sektöründe de birçok ürünü bulunan markanın, yüksek standartlara sahip cam silecek ürünleri, uzun ömürlü ve yüksek performanslı oluşlarıyla dikkat çekiyor. 

Bosch Oto Silecek Fiyatları

Her marka araç için farklı özelliklerde üretilen Bosch oto silecek modelleri, 3 farklı segmentte satışa sunuluyor. Kullanıcının kendi tercihine bağlı olarak seçebileceği ürünler, performans ve fiyat dengesinde farklı ayrıcalıklar oluşturuyor. Bununla birlikte tüm sınıflardaki Bosch oto silecek modellerinin 4 ortak özelliği bulunuyor:

  • Yüksek kaliteli kauçuk malzemeden üretildiklerinden, suyu ve tozu oto camından uzaklaştırırken çizme yapmıyor ve iz bırakmıyor. 
  • Sileceklerin dengeli ve düzgün duruşu, kauçuğun cama tam olarak yapışmasıyla birlikte atlama yapmadan temizlemeyi sağlıyor. 
  • Kuru cam üzerinde harekete bağlı olarak ya da yoğun performans sonrasında yırtılma gibi olumsuz etkiler ortaya çıkmıyor. Uzun süre, performansını kaybetmeden sağlamlığını koruyor. 
  • Bosch oto silecekler, cam üzerindeki rutin hareketlerini yaparken ses çıkarmıyor, gıcırdama yapmıyor. 

Bosch oto silecek ürünleri arasında bulunan Aerotwin serisi, Plus ve Set olarak iki farklı grupta satışa sunuluyor. Bosch Aerotwin Plus silecek, üst seviye performansa sahip bir ürün ve aynı zamanda ambalaj içerisinde bulunan aparatlar sayesinde kolayca monte edilebiliyor. İçeriğinde bulunan 4 farklı aparat sayesinde, 10 farklı silecek kolu ile uyum sağlıyor. Aerotwin  Plus silecek takımı, 2011 yılından itibaren üretile araç modellerinin hemen hepsiyle uyumlu çalışıyor. Bosch oto silecek seti, sağ ve sol olmak üzere iki adet silecek ve aparatlarından oluşuyor. 

Üstün performansa sahip Bosch silecek çeşitlerinden olan Aerotwin Set ürünü, beklentiyi yüksek tutan kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Montaja hazır halde satışa sunulan Bosch Aerotwin Set, üst seviye muz tipi silecek stiline sahip bir ürün olarak, kullanıcılarının yüksek memnuniyetini hedefliyor. Araç modelinize göre üretilmiş sağ ve sol silecek, kolayca monte edebileceğiniz biçimde ve tek ambalaj içerisinde satışa sunuluyor. 

Dünyaca ünlü bağımsız araştırma şirketi ADAC tarafından, ön silecek testinde en kaliteli silecek lastiği ödülünü alan Bosch Aerotwin, tasarımını en üst seviyede silme verimliliği ile bir araya getiriyor. Yüksek performansı, mükemmel netlikte görüntü ve uzun ömürlü dayanıklılığından kaynaklanıyor. Otomotiv silecek sektöründe Bosch oto silecek çeşitlerinin bulunduğu dilim, kalite ve fiyat dengesinde kendini ispatlamış ürünler arasında yer alıyor. 

Bosch Aeroeco silecek modelleri, orta sınıf silecek beklentisi olan kullanıcılar için tasarlanmış, uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürün olma özelliği taşıyor. Performansı itibariyle, kendi sınıfının en önde yer alan modelleriyle pazarı paylaşan Aeroeco serisi Bosch silecek, sağ ve sol ayrı ayrı kutulanmış olarak tercih edebileceğiniz şekilde satışa sunuluyor. 

Bosch oto silecek, net ve kusursuz görüntü, değişken hava koşullarında dayanıklılık ve korozyon etkilerine karşı birçok dalda test ediliyor. Yüksek kaliteli kauçuk ham maddesi ve yeni nesil teknolojisi, eski sileceklere oranla %40 daha fazla verimlilik sağlıyor. Bosch oto silecek modellerinde kullanılan Evodium Flex ray sistemleri, ürünün başarılı performansı üzerinde etkili oluyor. Zira, esnek, dayanıklı ve aynı zamanda sessiz ray sistemi, sileceklerin uzun ömürlü oluşuna büyük katkı sağlıyor. 

Montajını kendiniz kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz ürün, 2 dakika gibi çok kısa bir sürede eskisiyle değiştirilebiliyor. Bosch oto silecek fiyatları, 3 farklı sınıfta satışa sunulan modellerinin her biri için farklı seçeneklerde değerlendiriliyor. Yüksek Alman teknolojisinin üstün performanslı ürünlerine, hesaplı fiyatlar ile sahip olmak Bosch oto silecek çeşitleri ile kolaylıkla mümkün oluyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Oto Silecek Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Silecekler & Aksesuarları
Silecekler & Aksesuarları
Silecekler
Silecekler
Silecek Aksesuarları
Silecek Aksesuarları
Üniversal Silecekler
Üniversal Silecekler
Bosch
Silbak
Goodyear
Martigues
RBW
Inwells
KG Group
Valeo
Maxtel
Yeo
Aeroplus
Sentinel
3 Tıkla
Hc Cargo
Vass41
HMNL
Kaliteplus
Parçazamanı
Drs Tuning
Würth
Universal
Volkswagen
Hyundai
Renault
Ford
Citroen
Fiat
Peugeot
Audi
Mercedes
Opel
BMW
Kia
Toyota
Nissan
Honda
Skoda
Volvo
BMC
Seat
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Araç Modeli
Toplam 36 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?