Çocuk Odası Karyola Modelleri ve Fiyatları

Çocuk karyolaları çok saYıda renk, tasarım ve ebatlarla yaşamınızda yer alıyor. Bebeklikten çocukluğa geçiş yapan miniklerin önem verdikleri ürünlerden olan karyolalar onları âdeta uykuya davet ediyor. Montessori karyolalar, ev şeklinde dizayn edilmiş modeller, araba formunda tasarlanan seçenekler ve daha birçoğu çocuklarınızı mutlu eden nüanslar içeriyor. Yavrulu karyolalar, ranzalar, beyaz, kırmızı, yeşil, kahverengi alternatifler de size seçim hakkı tanıyor. 

Rahat ve Kullanışlı Karyola Dizaynları

Tek kişilik karyola modellerinden oluşan çocuk karyolalarının çok sayıda seçeneği markaların ürün yelpazesinde yer alıyor. Çocuk odaları erkek ve kız çocuklarının beğenisine sunulan karyolalarla şık ve sevimli bir görünüme kavuşuyor. Farklı materyal özellikleriyle tasarlanan ürünlerin çok sayıda rengi bulunuyor. Ahşap, masif, 1.sınıf sunta gibi kaliteli malzemelerden üretilen modeller çocuklar için ideal kullanım oluşturuyor. Son yılların gözde mobilya çeşitlerinden olan montessori özellikli modeller doğal yapıları ve eğitici içerikleriyle ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Montessori karyolalarla odalarını düzenleyeceğiniz çocuklar kendi işlerini kendilerini halletme alışkanlığı kazanıyor. Böylece kendi kendilerine yetebilme becerileri kazanan çocuklar çok mutlu ve başarılı olma yolunda ilerliyor. 

Çocuk karyolası seçerken dikkat etmeniz gereken bazı ögeler bulunuyor:

  • Yere yakın olan karyolalarına kendi kendine yatıp kalkabilen çocuklar, ürünleri daha çabuk benimsiyor.
  • Ürünlerde kanserojen ham madde ve boya kullanılmıyor.
  • Karyolaları çocuğunuzun odasına uygun ebatlardan seçmeniz önem arz ediyor. 
  • Modelleri uygun gardırop ve çalışma masalarıyla kombinlediğinizde ortaya şık oda tasarımları çıkıyor. 
  • Karyolaları canlı renklerden ya da açık renk olanlardan seçerek farklı ortamlar yaratma şansınız mevcut.

Karyolalarla Yaratılan Renkli Dünya

Yarış arabası formuyla tasarlanan modeller erkek çocukların en sevdikleri karyola seçenekleri arasında yer alıyor. Tasarımların kırmızı, beyaz ve siyah renkleri en çok tercih edilenlerden. Modellerin kaliteli boyaları, dijital baskıları, yanıp sönen far sistemleri, müzik efektleri ve benzer özellikleri çocukları adeta büyülüyor. Tasarımlar uzaktan kumanda ile çalışıyor ve erkek çocukların aradıkları tüm nüansları onlara sunuyor. Çocuklar gece yatmaya gitmek için can atıyor. Kız çocukları da unutmayan mobilya markaları onları pembe, lilâ gibi tonlarla tasarlanan karyolalarla buluşturuyor. Modern tasarımlardan oluşan ürünler hem rahatlıkları hem de şıklıklarıyla göz alıcı görünümler sağlıyor. İster sade renk ve tasarımları seçerek karyolaları renkli, deseni ve karakterli nevresim takımları ve yastıklarıyla süsleme imkanınız var. Mobilyalar arasında bulunan ev şekilli tasarımlar farklı yükseklikleriyle çocuklarınızın odalarını bambaşka bir dünyaya çeviriyor.

Karyolaların kullanımları ile ilgili göz önünde bulundurmanız gereken detaylar var:

  • Ürünlerde su bazlı vernik kullanılıyor ve sağlığa zarar vermiyor. 
  • Modeller demonte olarak gönderiliyor ve kolay kurulum sağlanıyor.
  • Tasarımların gönderimi esnasında kurulum şeması ve aparatlar da kutuda yer alıyor.
  • Ürünlerin temizliği kullanım talimatlarına uygun deterjan ve bezlerle yapılabiliyor.
  • Karyolaların temizliğinde çizici bez ya da süngerlerle ovulmaları tavsiye edilmiyor. 

Çocuk Odası Karyola Modellerinin Fiyatları 

Ev şeklinde tasarlanan çocuk karyola modelleri uyku sürecini destekleyici birçok detaya sahip. Çatısında cibinlikli modeller, alt bölümünde çekmecelerin yer aldığı tasarımlar ve daha birçok karyola çeşidi çocukların ihtiyaçlarını tamamlıyor. Düz tasarımlar, arabalı modeller ve diğer tüm seçenekler de çocuklara adeta masal dünyası yaratmanızı olanaklı kılıyor. Çocuk odası karyola modelleri farklılıklarıyla her zevke hitap ediyor. Modeller uygun ölçülerde ve kalitede yatak çeşitleriyle tamamlanıyor. Bu şekilde oluşturulan karyola ve yatak ikilisine çeşit çeşit nevresim takımları eşlik ediyor. Karyola modelleri onlara uygun diğer mobilyalar, perdeler, halılar ve aksesuarlarla mükemmel görünümlere yelken açıyor. Tüm modellere göz atarak çocuğunuz için en uygun modele ulaşabiliyorsunuz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Odası Karyola Modelleri

1051 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 42 / 1051 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?