Dezenfektan Dispenseri

Hastanelerde veya muayenehane gibi sağlık kuruluşlarında sıklıkla kullanılan dispenser, dezenfektan kutularına yönelik üretilen aparatlardan biridir. Dezenfektan kutusunu duvara monte etmek için geliştirilen ürünler, daha az temasla ellerinizi temizlemeye imkân verir. Dezenfektan dispenseri çeşitleri, aynı çalışma prensibine sahip olup tasarım ve biçim olarak değişiklik gösterir.

Dezenfektan Dispenseri Çeşitleri

Genellikle tek parçadan veya iki parçadan oluşan dispenser çeşitleri, krom veya plastik ürünler olarak değişiklik gösterir. Krom dispenser modelleri, rahat dirsek darbesi için geniş kol kısmı ve dezenfektan kutusunu tutmaya yönelik taban kısmından oluşur. Hareket eden pompa kısmıyla kullanılır ve yuva kısmı yalnızca şişeyi tutmaya yarar. Genellikle 1 litrelik dezenfektan şişesine yönelik üretilen aparatlar, tek dirsek hareketiyle dezenfektan kullanımını sağlar. Böylece yaşam alanlarına konfor ve hijyen katan dezenfektan aparatları, özellikle salgın hastalıklara karşı halka açık alanlarda genel temizliği sağlamada etkin rol oynar. Dezenfektan dispenseri çeşitleri arasında yuva biçiminde tek parçalı ürünler de yer alır. Tek parçalı ürünler, benzer ürünler gibi duvara monte edilerek kullanılır. Geniş yuva kısmı ve geniş üst kısmıyla beğenilen ürünler paslanmaz çelikten üretilip uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Aparatların yanında yalnızca pompa kısmından üretilen ürünleri de bulabilirsiniz. Çeşitli yuvalarla uyumlu olan ürünleri sıvı sabunluk gibi farklı ürünlere yönelik kullanabilirsiniz.

Farklı Yaşam Alanları İçin Sağlıklı Çözümler

Dezenfektan aparatları başta sağlık sektörü olmak üzere birçok farklı alanda kullanılabilen ürünlerdir. Sağlık sektörü dışında özel laboratuvarlar, kimya sanayi, eczane gibi yerlerde de zaruri olan aparatlar, kişisel iş yerlerinde ve evlerde de tercih edilebilir. Kişisel ofislerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda doğrudan el teması olmadan ellerinizi temizlemeye imkan verir.

Dezenfektan aparatları modeline göre farklı ürünlerle uyumludur. Farklı şişe tiplerine uygun değiştirilebilir pompa başlığı seçenekleriyle sıvı sabunlar, deterjanlar, kremler için kullanıma elverişli modeller daha esnek bir çalışma sergiler. Özellikle krem ve masaj yağı gibi hijyenik bir şekilde ele alınması gereken ürünlere uygun başlığa sahip olan aparatlar, çalışma alanlarınıza sağlık katar.

Mikrop ve bakterilerin yayılmasını engelleyen aparatlar, temizlenebilir yapıdadır. Çıkarılabilir pompaları, sökülebilir yuva kısmıyla bulaşık makinesinde yüksek sıcaklıkta yıkanabilen ürünler, sterilize edilerek eski yerine takılabilir. Halka açık alanlarda kullanılmak için alınan dispenser modelleri arasında ise güvenlik için çalınmaya karşı güvenli anahtarlık sistemine sahip ürünleri bulabilirsiniz. 


  • Dezenfektan dispenseri modelleri tüm dezenfektan kutularıyla uyumlu mudur?

  • Dezenfektan dispenseri çeşitleri, kare şişe modelleriyle uyumludur. Genellikle boş satılan ürünler arasında şişesiyle birlikte satılan ürünler de yer alır. Boş dispenser olarak satılan ürünler arasında ise yuvarlak şişeler için özel tasarlanan ürünler de bulunur. Özellikle metal ürünler arasında farklı şişe tipleriyle kullanılabilen modellere erişmek mümkündür.
  • Dezenfekten dispenseri avantajları nelerdir?

  • Dispenseri çeşitleri, hijyenik bir kullanım sunmanın yanında ayarlanabilir kademe ayarıyla farklı ihtiyaçlara cevap verir. Ayarlanabilir olan modeller 3 farklı kademesiyle farklı miktarlarda dozaj ayarı yapmayı sağlar. Dispenser çeşitleri markasına göre nano teknolojisiyle üretilen nano kaplamaya sahiptir. Bakterilere karşı geliştirilen nano kaplamayla daha hijyenik bir kullanım sunar.
  • Dezenfektan dispenseri nasıl kullanılır ve dezenfektan dispenseri modelleri nasıl monte edilir?

  • Dezenfektan dispenseri modelleri dirsekle basılarak kullanılır. Elle temas etmediği için daha hijyenik bir kullanım sunan ürünler modeline göre değişmesine rağmen genellikle 500 ml ve 1000 ml’lik dezenfektan şişeleriyle uyumludur. Monte edilmesi ise oldukça kolay olan ürünler, tek vida yardımıyla duvara takılabilir. Soru 2:
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dezenfektan Dispenseri

270 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 270 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?