Çocuklar için çok kıymetli olan oyuncakların eğlendirmenin yanı sıra öğreten ve sosyal hayata hazırlayan bir yönünün de olduğunun belirlenmesi ile beraber çok çeşitli oyuncaklar üretilmeye başlanmıştır. Dolu oyuncak modelleri de her yaştan erkek ve kız çocuğuna hitap eder. Eğlenceyi dolu dolu yaşamalarının yanında çeşitli bilgiler edinmelerini ve motor becerilerinin gelişmesini sağlar. 

Eğlenceli ve Renk Renk Binek Araçlar

Arabalar ve benzer araçlar, bebekler dahil tüm çocukların ilgisini fazlasıyla çeker. Bu nedenle bu araçların minyatürü şeklindeki oyuncakları oynamaktan büyük keyif alırlar. Dolu oyuncaklar arasında bulunan sallanan atlar çocukların en sevdiği oyuncaklardandır. Denge mekanizması sayesinde çocuklara sallanma olanağı tanıdığı gibi alt tabla çıkarıldığında tekerlekleri ile sürülebilir ve unicorn gibi farklı şekilleri vardır. Küçük araba ve traktör şeklindeki oyuncaklar da sürülerek kullanılan ve çeşitli oyunlar türetmeye yarayan oyuncaklar arasındadır. Bu oyuncaklara direksiyon ile yön verilebilir ve direksiyon üzerinde bulunan kornalar çocukları ayrı eğlendirir. Üç tekerlekli bisiklet modelleri ise aynı şekilde kullanıma sahiptir ve evde de dışarıda da rahatlıkla kullanılabilir. Tüm bu oyuncaklar kaliteli plastik malzemeden üretilir ve özellikle arka kısımlarında güvenlik amaçlı koruyucular bulunur. Market arabası, kamyon gibi farklı oyuncak araçlar da mevcuttur.

Yaratıcılığı Pekiştiren Tamamlamalı Oyuncaklar

Çocuklarda çok merak uyandıran oyuncak türlerinden biri de blok tarzı oyuncaklardır. Çünkü hem canlı ve farklı renklerden oluşur hem de çeşitli şekiller ortaya çıkarmaya olanak tanır. Bu oyuncaklarla çocuklar saatlerce vakit geçirebilir, oyuncakları başka oyunların içine dahil edebilir, arkadaşlarıyla beraber farklı şekillerde oynayabilirler. Aynı zamanda ebeveynlerle beraber oynanabilecek keyifli oyunlardan biridir. İşbirliği ile farklı ve büyük yapılar oluşturulabilir. Parçalar bir araya getirilerek tamamlanan tren, yol gibi oyuncaklar ise vakti değerlendirmenin en güzel yollarından biridir. Çünkü hem akıl ve yaratıcılığı ortaya koyarak başarmayı gerektirir hem de emek verilerek oynandığı için verdiği zevk daha fazla olur. Farklı şekillerdeki blokların kendine özel bölmelere yerleştirilmesi mantığına dayanan oyuncaklar da özellikle bebekler için eğlendirici ve eğiticidir.

Park Oyuncakları ve Minyatür Ev Eşyaları

Çocukların bolca vakit geçirdikleri ve oldukça eğlendikleri parklarda bulunan oyuncaklardan salıncak, kaydırak, bank gibi çeşitler Dolu oyuncak modelleri arasındadır. Dayanıklı malzemelerden üretilen ve gerekli güvenlik önlemleri alınarak korunaklı hâle getirilen bu oyuncaklar özellikle parka gitme imkânı bulamayan aileler için oldukça avantajlı olabilir. Basketbol potası, futbol kalesi gibi spora dair oyuncaklar ile çocukların spora olan ilgisinin artması sağlanabilir. Fırın, mutfak seti, çamaşır makinesi gibi evlerde sürekli olarak kullanılan eşyaların minyatürü şeklindeki oyuncaklar özellikle kız çocuklarının çok keyif olarak oynayacakları oyuncaklar arasında yer alır. Bu tür oyuncaklar çocukların hayal gücünün gelişmesine önemli katkıda bulunur. Bunların dışında çit, küçük ev, top havuzu, yazı tahtası gibi çok çeşitli oyuncaklar da seçenekler arasındadır.

Dolu En Güzel Oyuncaklar İle Kazanılabilecekler

 • Çocuğunuzun ev içinde olduğu gibi ev dışında da eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan oyuncak çeşitleri vardır.
 • Çocuğunuzun yaşı kaç olursa olsun ona uygun bir oyuncağı kolayca bulabilirsiniz.
 • Evinize park oyuncakları ile küçük bir park, çalışma masası gibi oyuncaklarla küçük bir eğitim alanı kurabilirsiniz.
 • Çocuğunuza beceri kazandıran, spor gibi faydalı alanlara yönlendirme sağlayan oyuncaklar seçenekleriniz arasındadır.
 • Parçalar bir araya getirilerek farklı şekiller oluşturulabilen oyuncaklarla çocuğunuzun yaratıcılığı geliştiği gibi farklı oyunlar da kurabilirler.

Çocuklarınızı eğlendirirken eğitecek ve boş vakitlerini güzel aktivitelerle doldurmaya yarayacak Dolu oyuncak çeşitlerine göz atabilir, dilediğiniz oyuncak için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dolu En Güzel Oyuncaklar

282 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Dolu Oyuncaklar
  2. LEGO Oyuncaklar
  3. Barbie Oyuncaklar
  4. Sunman Oyuncaklar
  5. Vardem Oyuncaklar
  6. Partini Seç Oyuncaklar
  7. Hediye Dükkanı Oyuncaklar
  8. Hot Wheels Oyuncaklar
  9. Tam İthalat Oyuncaklar
  10. Dede Oyuncaklar
  11. Happy Land Oyuncaklar
  12. Ubga Gift Oyuncaklar
  13. Pilsan Oyuncaklar
  14. Can Oyuncak Oyuncaklar
  15. Baskımarketim Oyuncaklar
  16. Polesie Oyuncaklar
  17. Clementoni Oyuncaklar
  18. Giochi Preziosi Oyuncaklar
  19. Birlik Oyuncak Oyuncaklar
  20. Can-Em Oyuncak Oyuncaklar
  21. Disney Oyuncaklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Yaş Aralığı
 6. Cinsiyet
  1. Erkek Çocuk
  2. Kız Çocuk
 7. Karakter / Tema
  1. Araç
  2. Yaratıcı Bloklar
  3. Pepee
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Güncel Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Dolu
DSACategoryId/2147483639/23031884/dolu
Başa dön