Mutfak dekorasyonunun önemli parçalarından biri olan mutfak bataryası modelleri, farklı stildeki tasarımlarıyla dikkat çekiyor. E.C.A Mutfak Bataryası çeşitleri, paslanmaz krom, renkli ve mat gibi farklı çeşitleriyle göz dolduruyor. Ürünler, yüksek teknoloji tasarımı ve dayanıklı modeller olması nedeniyle çok fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Geçmişi uzun yıllara dayanan E.C.A. markasıyla tasarlanan mutfak eviye bataryaları, her zevke uygun zengin çeşitliliğiyle geniş bir ürün skalasında sunuluyor. Kaliteyi hesaplı fiyatlarla elde etmek isteyenler için, markanın ürün yelpazesinde sayısız ürün çeşidi bulunuyor. 

Zarif ve Şık Modeller

E.C.A. Mutfak Bataryası modelleri arasında en çok tercih edilen ürün seçeneklerinden biri olan kuğu boyunlu bataryalar, hem kullanım rahatlığı hem de şıklığıyla öne çıkıyor. Ürünlerin mutfak eviyesinden oldukça yüksek biçimde tasarlanmış musluk bölümü, sebze ya da bulaşık yıkamayı kolaylaştırıcı, fonksiyonel bir etki sağlıyor. Ürünler, sıklıkla paslanmaz nikel kromajla ya da farklı materyallerle de tasarlanıyor. Mat görünümden hoşlananlar için tasarlanmış yalın ve renkli ürün modelleri, mutfağında yenilikçi tasarımlara yer vermek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Geleneksel figürler ve eskitme formunda tasarlanmış batarya modelleri, sıklıkla retro tarzı dekorasyon tipine sahip mutfaklarda tercih ediliyor. Bununla birlikte bu stildeki modeller, daha çok duvara monte ya da eviyenin kenarına montaj yapılarak kullanılıyor. 

Pratik Kullanım Özellikleri 

E.C.A Mutfak Bataryası modelleri, hem montaj hem de kullanımda büyük kolaylık sağlayan özelliklerle tasarlanıyor. Aç-kapa tasarımlı mutfak bataryası modelleri, mutfakta hızlı ve hamarat kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak nitelikler taşıyor. Tek bir hamle ile açılan ya da kapatılan batarya muslukları, suyun akış hızını da kontrol edebilmenizi sağlıyor. Belirli bir açıyla açılan musluklar, suyun hızını ayarlamanıza imkan sağlıyor. Fıskiyeli mutfak bataryası tasarımları, yıkamak istediğiniz sebze-meyve ya da bulaşıkları daha rahatça temizlemenize olanak tanıyor. Hareketli ve fıskiyeli başlık, ana gövdeden uzayabilen spiral hortum özelliği sayesinde, eviyenin farklı bölgelerine rahatlıkla ulaşabilme kabiliyeti kazanıyor. Bu sayede, tek bir hamlede eviyenin içi ve varsa damlalık üzerindeki kirler, kolaylıkla temizleniyor. 

Farklı Renk Alternatifleri

Ürünler, sıklıkla paslanmaz çelik nikel kromaj ile tasarlanmış olsa da E.C.A. koleksiyonunda yer alan ürünlerde, altın, kırmızı gibi farklı renk seçeneklerine de yer veriliyor. Ürünler, kullanılacağı alana uygun olarak renk skalasından kolayca seçilebiliyor. Mutfağınızda genel bir ahenk ve bütünlük istiyorsanız, seçeceğiniz ürünü fonksiyonellik, tarz ve rengi bakımdan mutlaka değerlendirmelisiniz. Örneğin, mutfağınızdaki tüm beyaz eşyalar inox renge sahipse, tercih edeceğiniz ürünün de buna uygun olarak kromajlı gümüş ya da kırmızı, beyaz, bej gibi renk seçeneklerine sahip olması gerekiyor. Bununla birlikte rustik bir mutfak dekorasyonuna sahipseniz, lavabo, tezgah ve bataryanızın da buna uygun olarak seçilmiş olması önem taşıyor. Bu tip mutfak dekorasyonları için, mat görünümlü ve klasik modeller arasından bir tercih yapabilirsiniz. 

Fonksiyonel ve Çok Yönlü Tasarımlar

Mutfağınızda fark yaratacak tasarımlara imza atan E.C.A, çift akışlı (dual flow) özellik taşıyan modelleriyle de büyük bir kullanım desteği sunuyor. Su arıtma cihazlarıyla entegre olarak çalışabilen bu tip bataryalar, tek bir batarya üzerinden hem arıtılmış suya hem de doğrudan şebeke suyuna erişiminize imkan tanıyor. Ürünlerin aç-kapa formunda tasarlanmış kumanda kolu, zarif tasarımıyla da ürüne ayrıcalıklı bir şıklık kazandırıyor. Sıcaklık ve debi limitli olarak tasarlanmış ürün modelleri, özellikle çocukların suya erişiminde ortaya çıkabilecek aniden sıcak sudan yanma gibi olumsuz durumları önlemeye katkı sağlıyor. Zarafeti, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunan E.C.A Mutfak Bataryası modelleri, özel fiyat avantajlarıyla da kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Ürünler, fiyat ve kalite kıyaslamasında her zaman kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

E.C.A Mutfak Bataryası

232 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 232 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021927/18021949/eca