Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Einhell
Einhell TC-SB 200/1, Şerit Testere

Einhell TC-SB 200/1, Şerit Testere

Einhell
2.816,66 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (8)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

3.389,54 TL
3.436,33 TL
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003110/13003113

Einhell şerit testere, birbirinden farklı kesim tekniklerine imkan tanıyan çok yönlü bir kullanıma sahiptir. Eğri ve gönyeli kesimler için tasarlanan Einhell şerit testere ile ahşabın yanında plastik kesimleri de yapılabilir. Hobi atölyelerinin en çok aranan ürünlerinden biri olan şerit testere ile plakalar üzerinden çizdiğiniz şablonları kolaylıkla kesebilir veya düz kesimler ile plakaları dilediğiniz şekilde parçalara ayırabilirsiniz. Özellikle ahşap ile ilgili bir hobiniz varsa eğer şerit testere kullanımı pek çok proje için büyük kolaylıklar sağlar. Güvenli kullanım özellikleri, rulmanlı testere kılavuzu ve yükseklik ayarı gibi birçok farklı fonksiyonu ile projeleriniz için en ideal kesimleri sizlere sağlar.

Pratik Kullanımı ile Einhell TC-SB 200/1 Şerit Testere

Çizdiğiniz ahşap projelerde ayrıntılı kıvrımların yer aldığı figürler yer alıyorsa, şerit testere ile bu kıvrımlar üzerinden kolaylıkla kesim yapabilirsiniz. Gerekli ayarları yaptıktan sonra ahşap plaka üzerine çizdiğiniz planı takip ederek kesimi gerçekleştirebilir ve ürünün ana gövdesini kısa sürede ortaya çıkarabilirsiniz. Kademesiz ayarlanabilen yatar tablası ile yapacağınız kesimlere uygun tabla derecesini kolaylıkla ayarlayabilir ve sizin için en uygun gönye kesim ortamını yaratabilirsiniz. Üstelik Einhell şerit testere özellikleri içerisinde aletsiz şerit testere değişimi olanağı da bulunmaktadır. Keskinliğini yitiren ve kesimlerde sorun yaşatan şerit testerenin değişimini herhangi bir alet edevat kullanmadan kendiniz kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede farklı kesimler için kullanacağınız şerit testereler arasında geçiş yapmak yalnızca birkaç dakikanızı alır. Ayrıca sahip olduğu 250 W güçlü motoru ile ahşap ve plastik gibi malzemelerin kesimlerini oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

En Doğru Kesimler İçin Einhell Şerit Testere

Doğru kesimler için Einhell şerit testere yükseklik ayarı ile mükemmel sonuçlar sağlar. Kesme yüksekliği 90° kesimlerde 80 mm kalınlığa kadar ayarlanabilir. Yatar tablayı 45°’de kullanırken ise maksimum kesim yüksekliği 45 mm’dir. Bu sayede oldukça kalın ahşap parçaları kesebilirsiniz. Kalınlık olarak 80 mm altındaki parçaları keserken, yükseklik ayarını keseceğiniz parçaya göre düşürerek, şerit testere üzerindeki dalgalanmaları önleyebilir ve oldukça düzgün kesimler gerçekleştirebilirsiniz. Testerenin olması gerektiği hızda ve performansta çalışmasını destekleyen rulmanlı testere kılavuzu özelliği de ürün içerisinde bulunmaktadır. Kesim yaptığınız alanın üst ve alt noktalarında, ürün içerisinde yer alan rulmanlar arasından geçen şerit testere, akıcı bir çalışma olanağı yaratır. Aynı zamanda, doğru ve güvenli bir kesim için itme çubuğu da ürün içerisinde yer alır. Özellikle küçük parçaların kesiminde, itme çubuğu ile elinizi testereye yaklaştırmadan ürünün kesimini gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir kullanım sunan itme çubuğu, parçaların düzgün bir şekilde şerit testere içerisinden geçmesini sağlar.

Fonksiyonel Yönleri ile Einhell Şerit Testere

Özellikle ahşap üzerine yapılan kesimlerde atölyelerde en çok ortaya çıkan sorunlardan biri de toz çıkışıdır. Einhell şerit testere, sahip olduğu toz çıkış bağlantısı ile çıkan talaşlar üzerindeki tüm kontrolü size verir. Bu sayede kesimler esnasında çıkan talaşları toz emme makinesine ileterek temiz bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Yapacağınız kesim işlemlerinde kullanacağınız ürün tablası ise 305 mm x 305 mm boyutlarındadır. Rahat bir çalışma imkanı veren bu tabla boyutu ile kesimleriniz için yeterli bir alana sahip olabilirsiniz. Üstelik tabla üzerinde yer alan dahili cetvel ile projenize uygun boyutlarda kesimler yapmak oldukça kolay. Einhell şerit testere, ahşap hobi işleri ve plastik kesimler için her bütçeye hitap eden oldukça uygun fiyatlı bir ürün olarak sizleri karşılar. Hem şekiller üzerinden eğri kesimler hem de gönye kesimler için kullanabileceğiniz bir ürün olarak Einhell TC-SB 200/1 şerit testere, tüm işlerinizi kolaylaştıran fonksiyonel özelliklere sahip.


Einhell TC-SB 200/1 Şerit Testere

Şerit Testere

TC-SB 200/1

Art. No: 4308018


Einhell TC-SB 200/1 Şerit Testere, sabit ama aynı zamanda esnek gereksinimleri karşılamak için son derece u yarlanabilir bir üründür. Düz, eğri veya gönye kesimlerde şerit testere geniş bir seçenek sunar. Kullanılan bıçağa bağlı olarak 250 W'lık motoru sayesinde ahşap ve plastik parçaları zahmetsizce keser. Doğru kullanıldığında TC-SB 200/1 etkili bir güvenlik sunar. Yükseklik ayarı sadece hassas kesimler için değil aynı zamanda kullanıcı için uygun çalışma yüksekliğine göre ayarlanabilir, güvenli ve konforlu çalışmayı sağlar. Çoklu pozisyonlarda ayarlanabilir bıçak sabitleyici, testere bıçağı titreşimini düşürerek güvenilir bir performans ve daha iyi bir kesim sunar. Testere bıçağı koruması yüksekliği de ayarlanabilir ve böylece kesilen malzemeye uygun hale getirilebilir. Tedarik edilen itme çubuğu şerit testere üzerinde emniyetle çalışabilmek için vazgeçilmezdir. Testere tablası kademesiz şekilde eğilmesi için ayarlanabilir ve en zor gönye kesimleri gerçekleştirilebilir. Düz ve hassas kesimler için paralellik mesnedi ve rulmanlı testere kılavuzu mevcuttur.

şerit testere
ÖZELLİKLER
 •  
 • Gönye kesimler için kademesiz olarak yatar tabla
 • Aletsiz şerit testere değişimi
 • Düz kesimler için paralellik kılavuzu
 • Hassas kesimler için yükseklik ayarı
 • Hassas kesim için rulmanlı testere kılavuz
 • Toz çıkış bağlantısı d=36 mm
 • Güvenli kullanım için itme çubuğu

TEKNİK ÖZELLİKLER
 •  
 • Giriş voltajı: 220-240 V | 50 Hz
 • Maks. güç (S2 | S2 zaman): 250 W | 15 dk
 • Boşta çalışma hızı: 1400 devir/dk
 • Boğaz aralığı: 200 mm
 • Şerit testere: 1400 mm x 7 mm
 • Testere diş sayısı: 6 / 25,4 mm
 • Maks. Kesme yüksekliği (45°): 45 mm
 • Maks. Kesme yüksekliği (90°): 80 mm
 • Çalışma tablası boyutu: 305 mm x 305 mm
 • Yatar tabla: -2 ° - 45 °
 • Emiş adaptörü çapı: 36 mm
 • Net ağırlık: 17.35 kg
 • Brüt ağırlık: 19.5 kg
 • Ambalaj boyutları: 420 x 285 x 720 mm
 • EAN kodu: 4006825617382
 • Art. No: 4308018

Kademesiz ayarlanabilen yatar tabla

Hassas kesimler için yükseklik ayarı

Rulmanlı testere kılavuzu

Toz çıkış bağlantısı

Aletsiz şerit testere değişimi

Parelel kesim kılavuzu


Einhell Ürünleri garanti bilgisi

Bu ürün Einhell TR Dış Ticaret A.Ş. ‘nin garantisi altındadır. 4703 sayılı, ürünlere ilişkin teknik mevzuatın hazırlanması ve uygulanmasına dair kanunun CE işareti yönetmeliği gereğince elektromekanik, akülü ve pnömatik cihazların ilgili standartlara uygun sertifikası bulunmaktadır. 6502 sayılı tüketicinin korunması kanunun satış sonrası hizmetler yönetmeliği gereğince ürün 2 yıl garanti kapsamındadır. Ürününüzde oluşan herhangi bir arıza durumunda tüm Einhell yetkili servislerinden hizmet alabilirsiniz. Aşağıdaki link üzerinden yetkili servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.
https://www.einhell.com.tr/tr-tr/servis/yetkili-servisler.html

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000006TKPR
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön