Ev İçi Paspaslar

Şık model ve renk seçenekleriyle tasarlanan paspaslar, ev dekorasyonun önemli bir parçasını oluşturuyor. Bu amaçla üretilen Ev İçi Paspas Modelleri, son derece zengin tasarımları sayesinde evleri modern dokunuşlarla güzelleştiriyor. Başta banyo ve mutfak olmak üzere, evinizin tüm odalarında rahatlıkla kullanılabileceğiniz ürün sayesinde, yerden gelecek soğuk havanın olumsuz etkileri ortadan kalkmış oluyor. Paspas modellerinin oldukça şık ve farklı desenlere sahip olması ise evinizin dekorasyon alanındaki büyük bir eksiğini kapatıyor.

Rahatına Düşkün Olanlar İçin Her Detay Düşünüldü

Ev İçi Paspas Modelleri, canlı renkleri ve farklı desenlerine ilaveten, sizi rahat ettirmek için tasarlanmış çok sayıda özelliği ile dikkat çekiyor.

  • Anti Stres Özelliği: Ev içi paspas özelliklerinin başında gelen stres karşıtı doku, günlük hayatın hızı ve karmaşası içinde stresten bunalanları rahatlatıyor. Günün yorgunluğundan kurtulmak isteyenlerin ayaklarını yumuşacık yapısı ile sarmalayarak adeta huzur bulmalarını sağlıyor.
  • Kaymaz Taban: Kullanıldığı zeminlerin kayganlığı nedeni ile durmadan yeri değişen paspas derdi yeni tasarımlar sayesinde son buluyor. Ev içi paspasların dikkat çeken özelliklerinin başında gelen jel taban sayesinde, paspaslar kayma riski olmadan kullanılıyor.
  • El ve Makinede Yıkanabilir: Kullanım yoğunluğu nedeni ile sıklıkla kirlenmesi mümkün olan ürünler, elde ve makinede kolaylıkla yıkanabiliyor. Yüksek ısılara olan dayanıklılığı sayesinde, ilk günkü yeniliğini her yıkamadan sonra korumayı başarıyor.
  • Ev İçi Paspas Fiyatları: Üretiminde kullanılan birinci sınıf malzeme nedeni ile uzun yıllar boyunca evlerinizde size hizmet etmeye hazırlanan ev içi paspasları, sağlamlığı ile fark yaratıyor. Bu önemli özelliğe rağmen son derece uygun fiyatlarla satışa sunulan ürün çeşitleri, bu sayede kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Evinde Konfor ve Şıklık Arayanlara 

Ev İçi Paspas Modelleri, belirtilen özelliklerinin yanında, çarpıcı renk ve desenleri ile fark yaratarak evlerinizin şıklığına şıklık katıyor. Her odanın kullanım amacına uygun olarak tasarlanan ürünler, dekoratif görünümleri sayesinde mekânları güzelleştiriyor. İster mutfak, ister banyo, ister yatak odası için uygun tasarımlarla, kaliteli baskı yöntemi ile üretilen birbirinden farklı desenler, ayrıca her yaş grubunun zevkine hitap ediyor. Ev içi paspas modelleri arasında yer alan ve banyolar için özel üretim olan ürünler, zemine tutunma özelliği ile buralardaki ev kazalarının önüne geçiyor. Bunun yanında evinde modern çizgileri benimseyenlerin stilini destekleyecek desenlere sahip parçalar da kullanıcıların göz zevkine hitap ediyor. Geleneksel tasarımlardan hoşlananların da kullanmaktan zevk alacağı ürün çeşitliliği, bu doğrultuda çok sayıda seçenek sunuyor. 

Zengin Ürün Çeşitliliği

  • Sandalye Ayaklığı Altlığı: Sandalye ayaklarının zeminlerde bıraktığı iz ve lekeler, ev içi paspas modelleri ile sorun olmaktan çıkıyor. Bu sorunu gidermek için özel olarak tasarlanan sandalye ayaklığı altlığı modelleri, sorunun üstesinden geldiği dibi dekoratif desen seçenekleri ile yaşam alanlarının dekorasyonun zarafet kazandırıyor.
  • Kişiye Özel Paspaslar: Firmaların gerek reklam gerekse özel günler için kendi paspas ürünlerini tasarlamalarına olanak veren konsept, büyük ilgi görüyor. Aynı konsept içinde bulunan ve kişilerin de kendi ürünlerini tasarlamasına olanak veren hizmet sayesinde, dileyenler arkadaşlarına özel günlerde sıra dışı ve şaşırtıcı bir armağan sunabiliyor.
  • Farklı Ebatlarla Kullanım Kolaylığı: Ev içi paspasların bir diğer özelliği olan farklı ebatları, mekânların mimarisine uyum konusunda büyük avantaj sağlıyor. 50 x 80 cm, 70 x 70 cm gibi ilgi gören ebatlar yanında kalp, kelebek türü şekilleri de bulunan ürün çeşitleri, farklı model ve ölçü beklentisi olan kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor.
  • Antibakteriyel Özelliği: Evlerin konforu yanında kullanıcıların her türlü rahatlığını da sağlamayı amaçlayan ürünler arasında, antibakteriyel özelliğe sahip olan çeşitleri de bulunuyor. Toz tutmayan özelliğe sahip paspas modelleri, alerjik yapıya sahip bünyeye sahip kullanıcılar için önemli bir avantaj sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ev İçi Paspas Fiyatları

3170 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 3170 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?