Bebeklerin büyüme aşamasında tuvalet alışkanlığını edinene kadar bez kullanımına ihtiyaç duyulur. Bebeğe uygun olan doğru bebek bezi kullanımı, konforu açısından çok önemlidir. Bebek bezi üretimi yapan birçok marka bulunur. Dünya genelinde üretim yapan bebek bezi markalarından biri de Evy Baby markasıdır. Bez üretimini el değmeden hijyenik tesislerde gerçekleştiren marka, kullanıcılardan tam not alır. Marka tarafından üretilen bebek bezleri farklı yaş aralıkları için özel olarak tasarlanır. Evy Baby bebek bezi gereken konforu kolaylıkla sağlar. Gönül rahatlığı içinde tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Bebek bezleri genel olarak pamuksu bir dokuya sahiptir. Esnek ve yumuşak yapısıyla kullanım sırasında hafiflik sağlar. İçerisindeki sıvı emici kristalleri sayesinde, bebeğin ıslaklık hissetmemesi ve kuru kalması sağlanır. Evy Baby bebek bezi fiyatları çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir. Paketlerin adet sayıları fiyatların değişmesine neden olur. Ebeveynler söz konusu bebek olduğunda seçimlerini çok daha hassas yapabilir. Bezlerin pamuksu üst yüzeyi, bebeklerde pişik oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Sertlik hissi ile oluşacak sürtünmeleri engeller. Aynı zamanda bebeğin nemli ve rahatsız hissetmesini önleyebilir. Hava alan yüzeyi sayesinde ferahlık hissi yaratır. Ayrıca bezin değişmesi için gereken sinyalleri size verebilir. Fiyat skalasını belirleyen en önemli özelliklerden biri, ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme kalitesi ve yapısıdır. Ürünler bebeklerin hassas ciltleri için farklı uyumluluk testlerinden geçirildikten sonra kullanıma sunulur. Dermatolojik olarak test edilerek onaylandıktan sonra hazır hale getirilir. Nem ve ıslaklığa karşı koruyuculuğu yüksek malzemelerle üretilen bebek bezleri konforlu kullanım imkanı sunar. Ürün çeşitleri hipoalerjenik yapısına sahip olmasıyla mümkün olduğu kadar alerji yapabilecek maddelerden arındırılır. Ürün özelliklerini inceleyerek, tüm detaylara sahip olabilirsiniz.

Bebek Bezi Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bebeğin doğrudan idrar yolları sağlığını etkileyen bebek bezi seçimi, büyük önem taşır. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri doğrudan cildine temas eden ürünlerin kalitesidir. Bebeğiniz gün içinde oynarken ya da uyurken konfor sağlayan bir ürün tercih etmek, sizin ve bebeğinizin hayat kalitesini doğrudan etkiler. Bebekler bu dönemlerin bir kısmını oyun oynayarak bir kısmını da uyuyarak geçirir. Bebek bezinin uyurken konfor sağlaması ve sızdırmazlık özelliğine sahip olması önemli bir özelliktir. Aynı şekilde oyun oynarken de ıslaklık hissi ile ona rahatsızlık vermemesi önem taşır. Sızdırmaz özelliğine sahip olan yapısı ve ıslaklığı içerisine hapsederek cildi koruması ile Evy Baby bebek bezi tavsiye edilen ürünler arasında bulunur. Ürünler sahip olduğu ikili sızdırmazlık kalkanı sayesinde, olası sızmaların önüne geçer. Ayrıca bez çeşitleri flex dry özelliğine sahiptir. Esnek yan bantları bulunan ürünler kolay kullanım imkanına sahiptir. Bu özellik, bebek cildinin bantlar yüzünden tahriş olmasını engeller. Esnek olmasının yanı sıra bantların kolay açılmaması güvenli kullanım sağlar. Bebekler hızlı gelişir ve her ay beden farkı oluşur. Evy Baby bebek bezleri her kiloya uygun şekilde çeşitlendirilir. Bebeğin kilo ve vücut yapısına uygun bir bez seçimi yapmanız mümkün olur. Doğru bedende Evy Baby bebek bezi tercih edildiğinde, kullanımı sırasında bebeğin rahat hareket etmesi sağlanır. Her bebeğin tuvalet ihtiyacı sıklığı farklılık gösterebilir. Dolayısıyla bu ihtiyacını gidermesi için bebek bezinin değiştirilme aralığı da farklılık gösterir. Bebeğin günlük tuvalet rutinini bilerek, onun için doğru bezi tercih etmeniz önemli şekilde katkı sağlar. Ayrıca bezi bebekte yeni kullanmaya başladığınızda, bebeğin cilt yapısı ile uyumlu olup olmadığını test etmek için bir süre kontrol etmeniz önerilir.

Evy Baby Bebek Bezi Özellikleri

Evy Baby bebek bezleri patentli flex dry özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde bebeği güvenle sararken, kuru tutmaya da yardımcı olur. Organik içeriği ve sızdırmaz yapısı bebek için olan tereddütlerinizi en aza indirebilir. Evy Baby bebek bezi kullananlar ürünlerin kalitesinin yanındaki hafif yapısından memnun olduklarını ifade edebilir. Bebeklerin cilt hassasiyetine uygun ve konforlu olan bebek bezleri hem bebeğin hem de sizin rahat etmenize imkan verebilir. Ürünler, sıvı ile temas ettiğinde homojen dağılım sağlayabilen teknolojiye sahiptir. Böylelikle bebek için tek bir noktada ağırlık ve ıslaklık hissinin önüne geçer. Bebek bezlerinin kullanımı da oldukça pratiktir. Yenidoğan bebekler için kullanılan bez çeşitleri farklılık gösterebilir. Ürünler yenidoğan bebekler için özel tasarım ile üretilir. Yenidoğan bebeğin göbeğini daha esnek şekilde sararak, zarar görmesini önler. Bebek bezleri farklı bedenlere göre çeşitli özelliklere sahiptir. Ürünün büyük bedenleri bebeğin gelişimine bağlı olarak daha fazla miktardaki sıvıya karşı dayanıklıdır. Evy Baby bebek bezi en ucuz şekilde elde edebilmeniz için bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar ve indirim ayrıcalıkları sunulur. Dilerseniz bu dönemleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ürünler hava geçiren yapısı ile gün boyu bez ile gezen bebeklerin özel bölgelerinin uygun nem dengesinde kalmasını destekler. Katmanlı yapısı, bir katmandan diğer katmana sıvı geçişi sağlar. Bu sayede bebek için kuruluk sağlarken, oluşacak sızmalara da engel olur.

Evy Baby Bebek Bezi Fiyatları

Ürünlerin tekrar yapışabilen akıllı yan bantları, yanlış bir yere yapıştırdığınızda söküp yenilemenize imkan sağlar. Böylelikle yeni bir bez kullanmanıza gerek kalmaz. Rahat kullanımı sayesinde, bebeğin altını dilediğiniz yerde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Temizleme sırasında bebeğin hassas cildine uygun Evy Baby ıslak mendil kullanabilirsiniz. Hipoalerjenik yapısı ile olası toksik maddeleri içermez. Ürünler tasarımı ve üretimi aşamasında birçok bağımsız laboratuvar testinden geçirilir. Evy Baby bebek bezi yorumları incelendiğinde bu testleri onaylar nitelikte ifadelere raslamanız mümkündür. Bebek bezleri yüzde 40’a kadar daha fazla sıvıyı emer ve hapseder özelliktedir. Kendi alanında özellikleri incelendiğinde tam bir fiyat/performans ürünü olduğu görülür. Bunun yanında iç yapısında kullanılan yüzey, pamuksu kaliteye sahiptir. Kullanıma bağlı sürtünmelerde kolay deforme olmaz. Bu sayede uzun süre kullanıma destek sağlar. Arka yüzeyindeki açılan kanatları ani ve çok sıvı birikintisinde, sıvının bebeğin üst vücut bölgesine geçişini önler. Homojen dağılımlı iç yapısı bebeğin dengesine uyum sağlar. Çok fonksiyonlu üstün kaliteye sahip bir ürünlerdir. Bebeğin bacaklarını saran yan bantlar ise sızıntıyı engellemeye yönelik tasarlanır. Sızıntıyı engellemesinin yanında bebeğin bacağını gereğinden fazla sıkmaz. Anatomik yapıya uygun olarak geliştirilmiş olan ürünlerdir. Hava kanalları bebeğin cildinin nefes alması için ürünün iç yapısında mevcuttur. Bebek bezlerinin hafifliği sadece bebeğin konforuna katkı sağlamaz. Aynı zamanda ürünü daha kolay taşımanız mümkün olur. Bezlerin ince yapısı, hem bebeğin cildinin tahriş olmasının önüne geçer, hem de ürünü depolarken sıkıntı çekmenizi en aza indirger. Hepsiburada üzerinden yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Evy Baby bebek bezi satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Bebek Bezinde Kullanılan Malzemeler Antialerjik midir?

Ürünler hipoalerjenik yapıya sahiptir. Bu özellik ürünlerin mümkün olduğunca alerjik maddelerden arındırılması anlamına gelir. Ancak her bebeğin farklı bir duruma alerjisi olabileceği için kullanım sırasında gözlemlemek doğru olabilir.

Bez Kullanım Sırasında Bebeğin Cildinde Tahriş Oluşur mu?

Belirli aralıklarla bebeğin bezini değiştirdiğiniz takdirde, nefes alan üst yüzeyi ve pamuksu yapısı bebeğin cildinin tahriş olmasını engeller.

Yan Bantlar Yanlış Yapıştırılırsa Değiştirilmesi Gerekir mi?

Ürünler akıllı yan bantlara sahiptir. Akıllı yan bantlar sayesinde bandı tekrar çıkarıp kullanabilirsiniz. Yanlış yapıştırdığınızda yeni bir bez kullanmanımına gerek yoktur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evy Baby Bebek Bezi Fiyatları

82 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Islak Temizleme Mendili
Islak Temizleme Mendili
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Türü
Toplam 48 / 82 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?