Evybaby bebek bezi, Evhap holding imzasını taşıyor. Yeni doğan, mini, midi, maxi, maxi plus, junior, extra large bebek bezi çeşitleri sunan marka, bebeğin yer çağına ve ihtiyacına en uygun bezleri sunma misyonuyla yola çıkıyor. Pamuk üst yüzey tüm Evybaby bebek bezi ürünlerinde yer alıyor. Süper emici tanecikler sıvıyı emerken, pişiği önlemeye yardımcı krem bebeğe bakım yapıyor. Ekstra emici yeşil tabaka emilen sıvının tekrar yüzeye çıkmasını engelliyor. Kuru kalan üst yüzey sayesinde bebekler ıslaklığı hissetmiyor. Hem gündüz hem de gece kullanılabilen bezler, uzun süre koruyucu etkisi ile bebeklerin saatlerce rahat hissetmesine yardımcı oluyor.

Yeni doğan ürünleri küçük ebatıyla dünyaya yeni gelen bebeklerin ihtiyacına göre tasarlanıyor. İlerideki aylara göre daha sıvı olan bebek dışkısı için özel olarak hazırlanan delikli yüzeyiyle sıvıyı hemen emiyor. Bebeklerin hassas cildi için özenle her katmanı kontrolden geçen ürünler, yeni doğan segmentinde 2-5 kilo arasındaki bebeklere hitap ediyor. Emici üst doku emiciliğinin yanında nefes alan özelliği ile de rakiplerinden ayrılıyor. Arko kremle desteklenen bezler, yalnız temizlik değil bakım işlevi de gösteriyor. Bebeklerin tahriş olan, kızaran, pişik sorunu yaşayan popoları için özel geliştirilen krem pudramsı kokusuyla dikkat çekiyor. bebeğin vücuduna tam oturan anatomik kesim, ıslaklık hissi yaşatmıyor. Mini boy ise 3-6 kilogram arasındaki bebekler için uygun görülüyor. Henüz bağışıklığı gelişmemiş ve mikroplara açık olan bebek ciltleri için el değmeden üretilen bezler, ultra hijyenik özellik taşıyor.

Bebeğin ilk aylarından sonra ise midi boy bezlere geçmesi bekleniyor. 5-9 kilogram arasındaki bebeklere uygun olan midi bebek bezleri, maxi ve junior bezler gibi renkli dış tekstil yüzey ile süsleniyor. Bezlerde bebeklere hiçbir zararı olmayan boyaların kullanıldığının altı çiziliyor. Çevreyi tanımaya başlayan bebekler alt değiştirme işlemi esnasında bezlerin desenleri ile oyalanabiliyor. Uzun süreli kullanımlarda bile maksimum kuruluk vadeden bezler yumuşaklıkları ile dikkat çekiyor. Minik adımlar segmentinde bulunan maxi bezler 8-18 kilogram, maxi plus 9-20 kilogram, junior ise 12 - 25 kilogram ağırlığındaki bebekler için kullanılabiliyor. Extra large bebek bezleri 16 kilogramdan ağır tüm bebeklere giydirilebiliyor. Elastik formdaki ürün bez kategorisindeki en esnek bez olarak biliniyor. Esnek yan bantlar bebeğe hareket özgürlüğü sağlarken onun ilk adımlarında yanında oluyor. Özgürce dolaşan bebekler "hüpper" emici bezleri ile konforu deneyimliyor.

Tüm Evybaby bebek bezi ürünleri Pediatrik Dermatoloji Derneği tarafından pişiği önlediğine dair onay taşıyor. Kremli bezler bu sayede bebekler için sağlıklı bir seçim olarak nitelendiriliyor. Bezlerin esnek yapısı karın sertliğini önlüyor. Bebekleri rahatsız etmeyen bel tasarımı onları sıkmadan bedene tutunuyor ve gün boyu bebeklerin hareketlerine uyum gösteriyor. Hareketli bebekler bile sızdırmazlık garantisi ile mutlu bir gün geçirebiliyor. Sıvıyı ustalıkla hapseden bezler, nefes alan özelliği ile cildin havasız kalmasını önlüyor. Pamuksu yüzey adeta yokmuş gibi bir his vadederken, bezlerin üstüne rahatlıkla kıyafet giydirilebiliyor. Değişim esnasında rahat açılan yan bantlar işlemi pratikleştiriyor. Yapışkan özellik bebeğin hareketlerine rağmen alt değiştirme işlemine kadar açılmayarak, ebeveynlerin güvenini kazanıyor. Bebeklerin cildine anne hassasiyetiyle dokunan yumuşak doku, onlara layık oldukları rahatlığı veriyor.

Bebeklerin gelişim ve kilo ortalaması düşünülerek kullanım sırasına göre sıralanan ve 1-2-3-4 ile numaralandırılan bebek bezlerinin paket içinde kaç adet bez bulundurduğu ürüne göre değişiyor. Kullanıcıların paketi almadan önce bez adedine dikkat etmesi öneriliyor. Süper ekonomik bezler çoklu paketleri ile Evybaby bebek bezi fiyatları arasında uygun fiyat sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evy Baby Bebek Bezi Fiyatları

Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Islak Temizleme Mendili
Islak Temizleme Mendili
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 94 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/evybaby