Givi kask modelleri, dayanıklı dış kabuk tasarımı sayesinde üst düzey koruma ve dayanıklılık sağlıyor. Sportif şıklığını düşünenlere hitap eden Givi kask çeşitleri, güvenliğin yanı sıra konforu da beraberinde getiriyor.

Şık ve Konforlu Givi Kask Modelleri

Givi kaskın geniş beden seçeneği, kullanıcıya mükemmel bir konfor olanağı tanıyor. Kafanıza tam olarak oturan kask modelleri sayesinde daha güvenli sürüş deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca ses yalıtımını çok daha etkili bir şekilde sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede trafikteyken etrafın rahatsız edici gürültüsünden izole olabiliyor ve sadece sürüşünüze odaklanabiliyorsunuz. ECE 22.05 güvenlik sertifikalarına sahip olan Givi kasklar, zengin model ve renk seçeneği ile de tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Şık ve modern tasarım çizgileri, dilediğiniz stili yansıtmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca kasklarında kullandığı çeşitli stickerlar ile de farkını ortaya koyuyor. Givi kask modellerinde yer alan hazır kulaklık yuvaları ise sürüş sırasında da iletişim kurmanıza yardımcı oluyor. Bu kulaklık yuvaları sayesinde sürüşünüz esnasında telefonunuza gelen aramaları hızla cevaplayabiliyor ve dilediğiniz kişi ile iletişime geçebiliyorsunuz. Böylece yolculuğunuz çok daha güvenli ve konforlu bir hale geliyor. Özellikle kalabalık bir motosiklet grubu olarak yola çıktığınız zaman, yol boyunca iletişim halinde kalabiliyorsunuz. Givi kasklar; Naked, Scooter ve bazı Racing tarzı motosikletler gibi birçok kullanımı için özel olarak tasarlanıyor. 

Kaliteli ve Dayanıklı Malzemeler ile Givi Kask

Givi kask modellerindeki dış kabuk, teknopolimer malzemeden imal ediliyor. Bu sayede oldukça dayanıklılık göstererek uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. UV filtreli ön vizör ise polikarbonat malzemeler kullanılarak üretiliyor. Çizilmeye ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olan dahili güneş vizörü, en güneşli havalarda dahi güneş ışığını kırıyor ve mükemmel bir yol kontrolü sağlıyor. Güneş ışınları görüşünüzü azalttığı anda hemen indirilebilen güneş vizörü ile ekstra bir güneş gözlüğüne ihtiyacınız olmuyor. Geniş bir görüş açısı sunan vizör sistemi, her yerden en iyi görüş mesafesini yakalıyor. Aynı zamanda vizör sistemi kolaylıkla değiştirilebiliyor. Givi kask çeşitlerinin gelişmiş buhar camı, serin ve soğuk havalarda vizörde oluşan buğulanma problemini ortadan kaldırıyor. Micrometrik çene altı bağlantı sistemi ise kaskın çene kısmını çok iyi bir şekilde sabitliyor. Bu sayede kask kafanızdan çıkmıyor ya da sağa ve sola dönmüyor. Sürüş sırasında rahat etmenizi sağlayacak birçok sıkma ayarı ile güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi sağlıyor. Givi kask modelleri, çeneden açılabilir oluşuyla da rahat bir kullanım imkanı tanıyor. Orjinal taşıma kılıfı ise kaskı her yere güvenle ve rahatlıkla götürebilmenize imkan tanıyor.

Givi Kask ile Ferah Bir Sürüş Keyfi

Givi kask modelleri, komple sökülebilir ve yıkanabilir antialerjenik iç pedleri sayesinde kolay ve temiz bir kullanım imkanı tanıyor. Ter emici özelliğe sahip olan bu iç pedler, sürüş sırasında ferah hissetmenize yardımcı oluyor. Bu sayede uzun süreli kullanım sonucunda kaskın içinde meydana gelebilecek kirlenme ve yağlanma sorunu en aza indiriliyor. İç pedlerin yanı sıra çene altı pedi ve burunluk da kolaylıkla çıkarılabiliyor. Böylece kaskın her yeri derinlemesine temizlenebiliyor. Givi kaskın geliştirilmiş havalandırma kanalları, benzersiz bir hava akışı sağlayarak kaskın içinde rahat etmenize yardımcı oluyor. Baş ve çene bölgesindeki hava kanallarından giren temiz hava, kaskın arka kısmından çıkarak rahat hissetmenize imkan veriyor. Bu da uzun süren yolculuklarda sürüş performansınızı önemli ölçüde artırıyor. Aynı zamanda bu güçlü havalandırma kanalları, kaskta kötü koku oluşumunu da engelliyor. Çene altı rüzgar perdesi, yüksek hızlarda ve soğuk havalarda kaskın içine giren havayı izole ediyor. Böylece çok daha rahat bir sürüş keyfi yaşamanıza imkan veriyor. Rüzgar deflektörü burunluk ise serin havalarda nefes alma sırasında sorun yaşamanızı önlüyor. Aynı zamanda burundan çıkan sıcak havanın ön vizörde buğu oluşturmasını engelleyerek daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Givi Motosiklet Kaskı-Kask Fiyatları

173 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Motosiklet
Motosiklet
Kasklar
Kasklar
Açık Kasklar
Açık Kasklar
Kapalı Kasklar
Kapalı Kasklar
Çocuk Kaskları
Çocuk Kaskları
Motosiklet Kask Yedek Parça
Motosiklet Kask Yedek Parça
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Renk
Toplam 24 / 173 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/20029253/givi