Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hem Tütsü Yasemin Kokulu Tütsü

Hem Tütsü
30,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (10)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

44,90 TL
49,90 TL
DSACategoryId/60002028/18021300/18021318
Hem Tütsü Yasemin Kokulu Tütsü

Yasemin Kokulu Tütsü - Yaseminli Tütsü


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Hem Marka - Yasemin Kokulu Tütsü Yaseminli Çubuk Tütsü Buhur (Jasmine incense sticks) - Paket içi Takriben 20 Adet Yaseminli Çubuk Tütsü (±%3).
Yasemin Kokulu Tütsü İzin Belge:
Yasemin Kokulu Tütsü Yaseminli Çubuk Tütsü Buhur (Jasmine incense sticks): Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Yasemin Kokulu Tütsü İçindekiler:
Yasemin Kokulu Tütsü Yaseminli Çubuk Tütsü Buhur (Jasmine incense sticks) içerisinde, takribi 20 adet Yaseminli çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Yasemin Kokulu Tütsü Kullanımı:
Yasemin Kokulu Tütsü Yaseminli Çubuk Tütsü Kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yasemin Kokulu Tütsü Yaseminli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Yasemin Kokulu Tütsü Yan Etkileri:
Yasemin Kokulu Tütsü Yaseminli Çubuk Tütsü Buhurun Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.
Yasemin Kokulu Tütsü Muhafaza ve Uyarı:
  • Yaseminli Çubuk Tütsünü Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız.
  • Yaseminli Çubuk Tütsünün Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir.
  • Yasemin Kokulu Tütsü Yaseminli Çubuk Tütsü Buhur (Jasmine incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.

Yaseminli Çubuk Tütsü Ürünü Açıklaması:
Hem Marka Yasemin Kokulu Tütsü
(Jasmine incense sticks)
Paket içi Takriben 20 Adet Çubuk Tütsü


Hem Marka Yaseminli (Yasemin) çubuk tütsü buhur (Jasmine incense sticks) ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Yaseminli Tütsü Kullanımı:
Yasemin kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yasemin kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yaseminli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000003FYFG
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön