ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hepsiburada Home
Hepsi Home Saydam Aynalı Üst Modül Mdf Banyo Dolabı 80 cm

Hepsi Home Saydam Aynalı Üst Modül Mdf Banyo Dolabı 80 cm

Hepsiburada Home
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002028/455418/457065/60002241
Hepsi Home Saydam Aynalı Üst Modül Mdf Banyo Dolabı 80 cm
Hepsi ‌Home Saydam Aynalı Üst Modül ‌MDF Banyo Dolabı 80 cm genişlikte olup banyo malzemelerinizi düzenleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Yer kaplamayan özelliğe sahip banyo dolabı orta bölümünde bulunan aynası sayesinde ekstra ayna kullanımına ihtiyaç bırakmaz. Ev ya da ofis banyolarında kullanılabilecek Hepsi ‌Home Saydam Aynalı Üst Modül ‌MDF banyo dolabı, ışıltılı bir görünüm için beyaz renkte tasarlanmıştır. Şık parlak metal dolap kapakları sayesinde estetik bir görünüm sergileyen modelin konforlu kullanımı kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır.

Hepsi ‌Home Saydam Aynalı Üst Modül ‌MDF Banyo Dolabı Özellikleri
Ürünün sağ ve sol yanında iki adet kapalı doğal yer almaktadır. Raflardan oluşan bölümlerin kullanımı oldukça kolaydır. Diş fırçası ya da makyaj malzemelerinizin yanı sıra küçük el havlularınızı düzenleyebileceğiniz raflar ideal derinliğe sahiptir.

Hepsi ‌Home Saydam Aynalı Üst Modül ‌MDF banyo dolabı istenirse lavabo önüne istenirse de farklı uygun bir duvara monte edilerek kullanılabilir.

Aynalı orta bölümün tavan kısmında spot lamba girişi barındıran ürün gece oldukça ideal bir kullanım sunar. Öte yandan makyaj yaparken detaylı görünüm için spot lamba ekstra görüş sağlar.

Ürünün dayanıklı ‌MDF malzemesi uzun yıllar kullanımına izin verirken, ekstra aparata ihtiyaç duymaması yıllar boyunca size masraftan kurtarır.

Teknik Özellikler
Gövde Malzemesi: 18 mm Parlak ‌MDF
Kapak Malzemesi: Parlak ‌MDF
Dolap Boyutları: 80 cm ‌x 14,8 cm ‌x 74 cm

Kurulum ve Kullanım Önerileri
Hepsi ‌Home Saydam Aynalı Üst Modül ‌Mdf Banyo Dolabı monte olarak sunulmaktadır. Kurulum gerektirmeyen ürünün duvara monte edilmesi için kullanım kılavuzundan yararlanmanız yeterlidir. Leke tutmayan parlak yüzeye sahip olan ürünün nemli bir bezle silinmesi yeterlidir.

Ürün Ölçüleri:
Genişlik: 80 cm
Derinlik: 14,8 cm
Yükseklik:74 cm
Ayna ölçüsü: 70x38cm'dir.

* Ürün monte olarak gönderilmektedir.
* Garanti süresi 2 yıldır.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön