Kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Gaziantep'te kurulan Karmen Halı birbirinden şık ve zarif halı modelleri ile evleri keyifli bir yaşam alanına çeviriyor. TS-EN ISO 9001 Kalite Standartları Belgesi'ne sahip olan Karmen Halı üretimden satış sonrası desteğe kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışını ön plana çıkarıyor. Bu amaç doğrultusunda sürekli değişen ve gelişen müşteri beklentilerine yönelik olarak her yıl ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Her biri farklı bir öyküyü anlatan koleksiyonları ile oldukça beğeni toplayan Karmen Halı modelleri özgün tasarımları ve capcanlı renkleri ile dikkat çekiyor.

Karmen Halı Modelleri

Zengin ürün çeşitliliği ile fark yaratan Karmen Halı, ev tekstili ve halı sektöründe dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Marka araştırma ve geliştirme çalışmaları ile dünyadaki yeni teknolojik gelişmeleri kendi üretim tesislerinde uyguluyor. Bu anlamda nano teknoloji üretimini de bünyesine entegre etmeyi başaran Karmen Halı su ve leke tutmayan, anti-bakteriyel ve anti-alerjen halı modellerini başarılı bir şekilde üretebiliyor. Karmen Halı'nın insana ve doğaya saygı prensibinin ve çevre bilincinin bir yansıması olan nano teknolojik halıları insan sağlığını koruyor. Çevreye zararlı atıklar nano teknolojik Karmen Halı modelleri üretilirken kesinlikle oluşmuyor.

Karmen Halı çalışmalarını sadece dünyadaki yeni teknolojileri entegre etmek ya da dünya halı sektörüne yeni teknolojiler kazandırmak için değil, daha etkileyici ve iz bırakan tasarımlar yaratmak için de kullanıyor. Bunun için en gelişmiş bilgisayar programlarını kullanan ve bu programları ihtiyaçları doğrultusunda güncelleyen Karmen Halı kalitenin tesadüf olmadığını gösteriyor. Karmen Halı modelleri bu teknolojik altyapı ve profesyonel tasarım ekibinin hayal gücü sayesinde her sezon yenileniyor, değişiyor ve daha da güzelleşiyor.

Karmen Halı'nın on iki ayrı renk seçeneği ile akrilik iplikten imal ettiği 11 mm hav yüksekliğine sahip koleksiyonu için üretilen halı modelleri kullanılan renklerin dinamizmi ve canlılığı ile gönülleri fethediyor. Şıklığı, zarafeti ve sadeliği bir araya getirmeyi başaran Karmen Halı modelleri hem göz alıcı hem de modern yaşam alanları yaratmayı başarıyor. Karmen Halı'nın özel ipeksi iplik ve tuşeli saf akrilik iplik kullanarak ürettiği koleksiyonundaki modeller şık tasarımları ve yumuşak dokuları ile fark yaratıyor.

Karmen Halı Fiyatları

Doğanın tüm renklerini bir araya getiren ve özgün tasarımları ile içinizi ısıtan Karmen Halı fiyatları ile de yüzünüzü güldürmeyi amaçlıyor. Kullanılan ipliğin kalitesine, halının boyutlarına ve ilmek sayısına göre Karmen Halı fiyatları farklılık gösteriyor. Bununla beraber üretimden satış sonrasına kadar olan tüm aşamalarda olduğu gibi Karmen Halı ürünlerin fiyatlandırılmasında da yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışını ve müşteri beklentilerini dikkate alıyor.

Müşterilerinin beğenisine sunduğu tüm koleksiyonlarda klasik, modern çizgileri retro çizgilerle bir araya getirerek fark yaratan Karmen Halı fiyatları ile de fark yaratmayı başarıyor. İnsan odaklı üretim anlayışı ile üretimini gerçekleştiren Karmen Halı markası insan sağlığına verdiği önem kadar güvenilir yaşam alanları oluşturulmasına da katkı sağlıyor. Bu amaçla Karmen Halı tüm çeşitlerinde kaymaz tabanlı halı teknolojisini kullanıyor. Üretim anlayışına fiyat politikaları ile ivme kazandıran Karmen Halı çocukların odalarını da unutmuyor. Onların rengarenk hayallerinden ilham alarak tasarlanan halı koleksiyonunu çocukların beğenisine sunuyor.

Renklerinin canlılığı, tasarımlarının özgünlüğü ve kullandığı ipliklerin kalitesini Karmen Halı fiyatları ile taçlandırmayı başaran marka Türkiye'nin en çok tercih edilen halı markaları arasında yer alıyor. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda Karmen Halı modelleri ideal seçeneklerden birisi oluyor.

Karmen Halı Modelleri

597 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Markalar A-Z
  1. Karmen
  2. Merinos
  3. Dinarsu
  4. Padişah Halı
  5. Sanat Halı
  6. Saray Halı
  7. Brillant
  8. Confetti
  9. Payidar
  10. Allmode
  11. Halıforum
  12. Rug Viva
  13. Bahariye
  14. Cici Halı
  15. Artemis
  16. Else Halı
  17. Efsane Halı
  18. Pierre Cardin
  19. Jungle
  20. Angora
  21. Bebişim Halı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. İplik Türü
 6. Ebatlar A-Z
 7. Tema
 8. Taban
 9. Hav Yüksekliği
 10. Satıcı A-Z
 • Markalar Karmen
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/karmen
BAŞA DÖN