Kauçuk Kilim Fiyatları

Yaşam alanlarında hem temizlik ve hijyen sağlamak hem de dekorasyonda sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak için kauçuk kilimlere ihtiyaç duyulur. Ürünlerin modelleri, malzemeleri, renkleri, desenleri ve ölçülerine göre Kaucuk Kilim Fiyatları farklılık göstermektedir. Çeşitleri arasında; kapı önü paspası, ev içi paspası ve banyo ve mutfaklar için uygun kilim paspas modelleri bulunur. Kapı önünde kullanacağınız paspas modelleri ile evinizin sahip olduğu sıcak ve samimi atmosferi kapı girişine taşıyabilirsiniz. Ayrıca birçok model ve desen türü ile herkese hitap eden sınırsız ürün çeşidi arasından zevkinize göre dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Evinizin Şıklığını Kapı Önüne Yansıtın

Kapı önü paspasları; kışın yağışlı ve karlı havaların neden olduğu çamuru ve sokakların kirini evinize taşımamak için kullanılan paspaslardır. Ayrıca dekoratif olarak da şık bir görsellik oluşturur. Evinize gelen misafirleri sizden önce karşılayan kapı önü paspasları, evlerin dekorasyonu hakkında da ip ucu verir. Kapı önünde kullanılan paspas çeşitleri arasında dezenfektanlı hijyenik paspaslar, kaymaz paspas ve kauçuk kapı önü paspasları bulunur. 

Hijyeni Üst Düzeyde Sunan Paspaslar

Dezenfektanlı ve hijyenik kapı önü paspasları, dış mekanlarda kapı önünde kullanılan paspaslardır. ‌Antibakteriyel özellikleri sayesinde hijyeni en üst düzeyde sunar. Bu nedenle çok geniş kullanım alanına sahiptir. Kullanım alanları arasında hijyenin en üst düzeyde olması istenilen sağlık sektörü mekanları (hastane, ameliyathane, klinikler, dişçiler, veterinerler) okullar, iş yerleri ve tesis soyunma odaları yer alır. Kaymaz, sızdırmaz ve ısınmaz ürünlerdir. Rampalı lastik ve kıvırcık paspas olmak üzere iki farklı çeşidi bulunur. Kıvırcık paspasların kenar çerçevesi lastik kaplı olduğu için ürün çabuk bozulmaz ve sökülmez. Rampalı lastik paspasların kullanımı kolay ve pratiktir. Paspasın üzerine bastığınız zaman paspasın yüzeyi alt kısma iner ve dezenfektanlı sıvı köpük yükselir. Ayağınızı çektikten sonra, paspas tekrar sıvıyı emer. Kir ve çamurlar üst yüzeyde filtre kısmında kalır. Kolay temizlenir. Dezenfektan etkisi uzun süreli ve kalıcıdır.

 Fonksiyonel ve İşlevsel Özellikleri Bir Arada Sunan Paspaslar

Kaymaz paspaslar da dış mekanlarda kapı önünde kullanılan paspas türüdür. El dokuması olan paspaslar, yüzde 100 hindistan cevizi lifinden üretilir. Arka kaplaması latekstir. Bu nedenden dolayı kaymayı engeller. Temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Ürünü temizlemek için silkelemek veya elektrik süpürgesi ile süpürmek yeterlidir. Makinada ya da elde yıkamak için uygun değildir. Ayrıca kuruma işlemi ve kuru temizleme yapılması yine satın almış olduğunuz ürünün kullanım ömrünü azaltır.

 Estetik Tasarımın Ön Planda Olduğu Paspaslar

Kauçuk kapı önü paspasları, çok farklı ölçü ve desenlerde olan kapı önü paspaslarıdır. Evlerin dış kapılarında kullanılır. Sınırsız ürün çeşidi ve tasarımına sahip olduğu için en sık kullanılan paspas türüdür. Taban malzemesi ‌PVC'dir. Bu nedenle koku yapmaz, katlandığında kırılma izi ve deforme olmaz. Kalınlık ölçüleri 5 ‌mm'dir. Dijital baskılı polyester dokuması sayesinde renkli ve eğlenceli tasarımlar sunar.

Ev İçi Paspaslar ile Sıra Dışı Bir Dokunuş Sağlayın

Ev içi paspaslar; genellikle iç kapı önünde kullanılır. Banyo ve mutfaklarda, çocuk odası girişinde, oturma odası ve salon gibi genel yaşam alanları girişinde kullanılan ev içi paspaslardır. Ev içi paspaslar;

Yüzde yüz ‌‌PVC'den üretilmiştir. Bu nedenle dayanıklıdır, yırtılmaz. ‌PVC taban sayesinde sabit durur.

Temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Elde 30 derecede soğuk su ile yıkanabilir. Yıkama esnasında çamaşır suyu kullanılması önerilmez. Makinada kurutmaya uygun değildir. Ütüleme ve kuru temizleme işlemi kullanım ömrünü azaltır.

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Yağmurdan, sudan ve kirden etkilenmezler.

Dayanıklı bir materyal olan ‌polipropilenden yapılmış halı özelliğinden dolayı çok kullanılan alanlar için uygundur ve koku yapmaz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaucuk Kilim Fiyatları

1781 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 49 / 1781 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?