Klozet fırçası, banyo ve tuvaletlerin temizliğinde vazgeçilmez bir konuma sahiptir. Temizlik sırasında can sıkan küçük lekelerin dahi özenle temizlenmesine yardımcı olur. Yaşam alanlarının temizliğine fazlasıyla önem verenlerin temizlik sırasında sıklıkla başvurduğu klozet fırçası evlerin yanında iş yeri, kafe & restoran tarzı işletmeler ve AVM’ler gibi tuvalet kullanımının geniş kitlelere açık olduğu alanlarda tercih edilir. Temizlik sırasında sağladığı hijyenin yanında klozet fırçaları farklı modellerle de banyo ve tuvaletlere dekoratif bir hava kazandırır. Üretim malzemesinin yanında estetik tasarımlarla da şık bir görünüm kazanan bu ürün, ayrıca farklı fonksiyonel özellikleriyle de öne çıkar.

Hijyen ve Şıklık Bir Arada

Klozet fırçası, ortamdaki hijyenin yakalanması açısından büyük önem taşır. Bunun yanında farklı modellerle de yaşam alanlarının her noktasında modern ve şık bir dekorasyona sahip olmak isteyenler, ürünün modellerine de dikkat eder. Özellikle iş yerleri, kafe & restoranlar ve AVM’ler gelen müşterilerinin konforu ve göz zevki için estetik modeller seçmeye çalışır ancak evinin dekorasyonuna fazlasıyla önem verenler de bu tarz modellere yönelir. Seçeceğiniz klozet fırçasının banyo ve tuvaletlerinizdeki atmosferi değiştirmesini istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tasarımındaki inceliktir. Klasik düz klozet fırçaları sahip olduğunuz alana göre dekorasyonunuzu tamamlayabilir ancak üzerinde kabartmalar, delikler bulunan ya da fonksiyonel özelliklerinin estetik bir bakış açısıyla eklendiği ürünler modern dekorasyonlarda daha çok öne çıkar. Bunun yanında önem taşıyan bir diğer nokta ise ürünün malzemesidir. Ürün malzemesi, ışığın daha şık bir şekilde yansımasını sağlayabilir. Çoğunlukla beyaz, gri, siyah ve altın rengi seçeneklerine sahip demir ve krom malzemeler güçlü bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Farklı renk seçeneklerine sahip olmak istiyorsanız plastik modeller de seçebilirsiniz. Böylelikle daha canlı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Üzerinde farklı desenlerin yer aldığı güçlü tasarıma sahip estetik klozet fırçaları da kullanıcı için dekoratif seçenekler sunar. Klasik tasarımların dışına çıkarak hayvan şekillerine sahip ya da minyatür bir tuvaletten oluşan yuvaya sahip klozet fırçaları gibi sektörde farklılık yaratan ürünler bulmak da mümkündür.

Yaşam Alanlarınıza İşlevsellik Katın

Farklı özellikleri de bir arada barındıra klozet fırçası modelleri, farklı işlevleri bir arada sunması sayesinde fonksiyonellik kazanır.

 • Üst kısmında tuvalet kağıtlığı bulunan modeller ile duvarınızda tuvalet kağıdı için ayrı bir alan yaratmak zorunda kalmaz, alandan tasarruf edebilirsiniz.
 • Üzerinde delikler bulunan modeller, klozet fırçası yuvasında mikrop birikmesini engelleyerek üstün hijyen sağlar.
 • Duvara monte edilebilen klozet fırçaları, ürünün her an elinizde olmasını sağlar.
 • Fırça yapısına göre bazı modellerdeki fırçalar, klozette göz önünde olmayan ve ulaşılması zor kısımlara ulaşarak banyo ve tuvaletlerinizde yaptığınız temizliğin kalitesini arttırır.

Klozet Fırçası Fiyatlarında Püf Noktalar

Klozet fırçası fiyatları; üretim malzemesine, ürünün estetiğine, modellere ve fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun klozet fırçası bulmak mümkündür. Banyo ve tuvaletlerinizde yalnızca bir klozet fırçası istiyorsanız, çok düşük fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak istediğiniz ürün yaşam alanlarınızda farklılık yaratsın istiyorsanız, üst modellere yönelmeniz gerekir. Bu noktada da fiyatlar giderek yükselir. Özellikle iş yerleri ve işletmeler için şık bir model tercihi önem taşır. Gelen müşterilerin üzerinde güçlü bir imaj yaratılmasına imkân tanıyan modeller sayesinde müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. Bunların yanında klozet fırçanızın farklı fonksiyonları olması da fiyatları yükselten başka bir etkendir. Bir klozet fırçasından daha fazlasını sunan ürünler, farklı ihtiyaçlarınıza karşılık vereceğinden fiyatları normalden biraz daha fazla olabilir. Bütün bunlara rağmen klozet fırçası fiyatları, uygun fiyatlarla karşımıza çıkar. Ürünün hayatımızdaki yeri ve önemini düşündüğümüzde de bu fiyatlar gayet makul sayılabilir.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Klozet Fırçası Fiyatları

1.775 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kale Banyo Klozet Fırçaları
  2. Artema Klozet Fırçaları
  3. Rulopak Klozet Fırçaları
  4. Penta Klozet Fırçaları
  5. Grohe Klozet Fırçaları
  6. Hansgrohe Klozet Fırçaları
  7. Primanova Klozet Fırçaları
  8. Comfort Banyo Klozet Fırçaları
  9. Flora Klozet Fırçaları
  10. Aksesuaros Klozet Fırçaları
  11. Kleine Wolke Klozet Fırçaları
  12. DUXXA Klozet Fırçaları
  13. Hafele Klozet Fırçaları
  14. Arı Metal Klozet Fırçaları
  15. Maya Klozet Fırçaları
  16. Zambak Klozet Fırçaları
  17. MAYAGLORY Klozet Fırçaları
  18. Arçe Klozet Fırçaları
  19. Lider Klozet Fırçaları
  20. Titiz Klozet Fırçaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021940
Başa dön