En ucuz Laptop Sticker Fiyatı

Teknolojinin gelişmesi ve bilgiye hızlı erişim ihtiyacı doğrultusunda hemen hemen herkesin kullandığı ürünlerden biri hâline gelen laptop'lar, taşınabilir olmaları ile konforlu bir kullanım vadeder. Bu doğrultuda, gerek iş gerekse kişisel kullanım açısından pek çok veriyi depolayan laptop'ları kişiselleştirmek ve korumak ihtiyacı, bu yönde özelliklere sahip aksesuarların gelişimine yön verir.

Laptop Stickerı Modelleri

Son dönemlerde dekorasyonun en pratik ve kullanışlı ürünleri arasında yerini alan sticker'lar, duvarlardan mobilyalara, beyaz eşyalardan aynalara kadar pek çok yerde kullanılır. Bu anlamda, kişiye özel ürünler arasında yer alan laptop'lar da sticker'ların kullanıldığı ürünlerden biri hâline gelmiştir.

Taşınabilir bilgisayarların dış yüzeyine uygulanan laptop sticker'i, dizüstü bilgisayarınızı görsel açıdan kişiselleştirmenizi sağlarken dış etkenlere karşı da koruma sunar. Laptop'ları çizilmelere, darbelere ve suya karşı koruyan bu ürünler, bu açıdan güvenli bir kullanıma olanak tanır. Mat görünümü ve özel dokusu ile parlama yapmayan ve var olan çiziklerin görünmesini önleyen bu sticker modelleri, bu anlamda oldukça kullanışı ve pratik aksesuarlar arasında yer alır.

Farklı boyut seçenekleriyle her türlü diz üstü bilgisayara uyum sağlar. Laptop sticker'ı modelleri, farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak düzeyde geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Geometrik desenler, manzara temalı sticker'lar, hayvan figürleri, karikatürler gibi pek çok görseli laptop stiicker'larında bulmak mümkündür.

Kişiye özel laptop sticker'i modelleri, laptop tasarımlarında tamamen kendini yansıtacak bir aksesuar arayan kişiler için hazırlanır. Bu noktada ailenizin, sevdiklerinizin ya da sizi yansıttığını düşündüğünüz başka bir görüntünün yer aldığı fotoğrafların kullanıldığı özel üretim sticker'lar ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan modeller arasında yer alır. Bilgisayarını üç boyutlu görsellerin derinliğiyle hareketlendirmek isteyenlere hitap eden üç boyutlu sticker modelleri ise gerçekçi görünümleriyle bilgisayarınızda dikkat çekici havaya kavuşmanıza yardımcı olur.

Laptop Stickerı Fiyatları

Tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak laptop sticker'ları, birbirinden renkli ve özgün tasarımları ve üç boyutlu görselleriyle bilgisayarınızı daha keyifli, orijinal ve size özel hâle getirir. Son dönemlerde oldukça popüler olan bu ürünler, hem cihazınızı dış etmenlere karşı koruma sağlar hem de görsel açıdan ihtiyaçlara cevap veren aksesuarlar arasında yer alır. Laptop stickerı fiyatları, ürün boyutu, baskı türü gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Genel olarak ulaşılabilir aralıklarda satışa sunulan bu ürünler, uzun süreli kullanımları ile fiyat-performans dengesinde kazanç sağlayan ürünler arasında yer alır

3m etiket teknolojisi kullanılarak üretilen laptop stickerlar, bu teknoloji doğrultusunda elde edilen mikro kanallar aracılığıyla uygulandığında ve sonrasında hava kabarcığı oluşmasının önüne geçerek, yüzeyde kusursuz bir görünüm sunar. Özel teknolojiye sahip kaplaması ile laptop sticker'ı, ışığa dayanıklı olması sayesinde de canlı renklerini ve görsel kalitesini uzun süre korur. Dayanıklı yapışkan teknolojisi ile kenar bölümlerinde herhangi bir kıvrılma ya da yıpranmaya sebep olmayan bu ürünleri, laptop'unuzda uzun süre kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yapıştırıcı ya da solüsyona ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla uygulanabilen laptop sticker'lar, yapıştırma sırasında hata yapıldığında kolayca çıkarılıp yeniden uygulanabilir. İstenildiğinde kolayca çıkarılabilen ve uygulandığı yüzeyde herhangi bir iz bırakmayan laptop sticker'ları ıslak bir bez yardımıyla temizlenebilir. Kolay uygulanabilir yapıları dolayısıyla çokça tercih edilen görsel ürünler, tek dokunuşla taşınabilir bilgisayarınızın tüm görünümünü değiştirebilirler.

Laptop stickerları, görsel ve dekoratif amaçlı aksesuarlar olmalarının yanı sıra aynı zamanda reklam ve promosyon aracı olarak da kullanılabilir. Özellikle büyük ölçekli kurumsal şirketlerin promosyon çalışmalarında büyük kitlelere ulaşmak ve tanıtım alanını güçlendirmek adına şirket logosu kullanılarak hazırlanan sticker'lar oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Laptop Sticker Fiyatları

6416 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 6416 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?