Keyif Tepsileri Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Ev yaşamınızı kolaylaştıracak, daha pratik hâle getirecek keyif tepsileri, pek çok farklı amaçla kullanılabilir. Hızlı bir akşam yemeği için masa kurmak yerine altı minderli keyif tepsilerinden edinebilir; kendinize hem hijyenik hem de estetik bir yemek ortamı oluşturabilirsiniz. Yaşlılık ya da hastalık gibi durumlarda, ayağa kalkamayacak olanlar için de yine keyif tepsileri, kullanışlı birer seçenek olacaktır. Ayrıca, evde dizüstü bilgisayar ile çalışanlar için de keyif tepsileri, en uygun seçenekler olacaktır. Isınan ya da dizleri acıtan sert dizüstü bilgisayarınızın altına koymak için de keyif tepsilerini kullanabilirsiniz. 

Keyif Tepsileri Üzerinde Yemek Yenebilir mi?

Kucakta yemek için yanları çerçeveli olan keyif tepsisi modellerinden biri seçilebilir. Ekmek kırıntısı, yemek artığı, su damlası gibi maddelerin yere dökülmesine, diğer düz ve çerçevesiz tepsilerden çok daha iyi engel olacaktır. Keyif tepsileri, televizyon karşısında keyif yaparken bir şeyler atıştırmak için de birebirdir. Küçük bir sandviç ya da patlamış mısırınızla birlikte içeceğinizi de alarak televizyon karşısına geçebilir; kucağınıza yerleştirdiğiniz keyif tepsisi sayesinde dökme korkusu yaşamadan atıştırmalıklarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Keyif Tepsileri Nasıl Temizlenir?

Altı minderli olan keyif tepsilerini bulaşık makinesinde yıkamamalısınız. Ancak, ayaklı olan modellerinde metal, mika, alüminyum gibi malzemelerden yapılmış tepsileri seçerseniz bunları rahatlıkla makineye atabilirsiniz. Ayaklı tepsiler, makinede fazla yer kaplayacaktır; ancak sonuç, istediğiniz gibi olacaktır. Bunların dışında doğal ahşap ya da bambu olan tepsilerinizi de deterjanla yıkamamaya özen göstermeniz gerekir. Aksi takdirde ürünlerin orijinal malzemesi zarar görebilir. Bu tür hassas malzemeden üretilmiş keyif tepsileri, nemli ve temiz bir bezle silinmelidir.

Keyif Tepsileri Nasıl Yapılır?

Keyif tepsisi modelleri, çok fazla çeşitlilik gösterir. Altı minderli ve diğer adı da "dizüstü tepsisi" olan keyif tepsileri, boncuk silikonla ya da köpükle doldurulmuş yastıklarla yapılır. Böylelikle tepsi, kucağa yerleşerek rahatlıkla dengede durabilir. Ahşap, bambu, plastik, cam, ferforje, plastik ya da seramik gibi hem ekonomik hem de dekoratif malzemelerden yapılan keyif tepsileri de bulunmaktadır. Bu tepsiler, kullanışlı olmalarının yanı sıra dekoratif özellik de taşır. Madame Coco keyif tepsileri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize tam olarak uyacak ürünü bulabilmeniz, sunulan model çeşitliliği sayesinde oldukça kolaydır.

Keyif Tepsileri Ergonomik midir?

Keyif tepsileri, üzerine konan eşyaların devrilmemesi için özel olarak geliştirildiğinden son derece ergonomiktir. Üstelik, hafif olduklarından, kolayca taşınabilmekte ve uygun boyutları sayesinde de hemen her yaşa uygun olmaktadır. Eğer hem fonksiyonel hem de dekoratif bir tepsi arıyorsanız altı yumuşak olanları seçebilirsiniz. Bazı keyif tepsilerinin üzerinde bölmeler de bulunur. Çerezlik, kahvaltılık gibi özel amaçlarla kullanabileceğiniz bu ürünler, işinizi biraz daha kolaylaştırmak için ideal seçeneklerdir.

Keyif Tepsilerinde Nasıl Modeller Vardır?

Dekoratif keyif tepsilerinin çok sayıda modeli vardır. Retro, klasik, desenli, portre baskılı, çiçek ya da hayvan motifli aternatifleri bulunur. Rengârenk seçenekleriyle keyif tepsileri arasından mutfağınıza ve evinizin genel dekorasyonuna uygun bir model tercih edebilirsiniz. Üstelik, dilerseniz keyif tepsinize kendi istediğiniz bir fotoğrafı ya da hoşunuza giden bir alıntıyı da bastırabilirsiniz.

Ayaklı Keyif Tepsileri Her Boya Uygun mudur?

Ayaklı keyif tepsilerinin ayakları, oldukça kısadır. Bu da kullanıcının, hafif yatar pozisyonda olsa dahi tepsinin üzerindekileri rahatça kullanabilmesini sağlar. Hafif yatar pozisyondayken ayaklı keyif tepsisini göğsünüze doğru çekerek en uygun konumu elde edebilrsiniz. Standart olarak üretilen ayaklı tepsiler, her boy ve yaşa uygundur.

Keyif Tepsilerinde Denge Sorunu Yaşanır mı?

Bu tepsileri kullanırken ilk başlarda denge problemi yaşayabilirsiniz. Özellikle minderli tepsilerde üzerine konan gıda ya da eşyaların ağırlığına göre diz üzerinde sabit tutmak için kısa bir alıştırma süresi gerekebilir. Ancak, çok kısa sürede bu dengeyi algılar ve keyif tepsisine alışırsınız. Ayaklı keyif tepsilerinde ise dört ayağı da düz ve hareketsiz bir yüzeye yerleştirdiğinizde hiçbir sorun yaşamazsınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Madame Coco Keyif Tepsileri

6 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?