Dünyaca ünlü yazarların geniş kitlelere ulaşan kitaplarını, Türk okur severlere sunan ve hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Martı Yayınları, 1996 yılından beri dünyanın en çok okunan yazarlarının en beğenilen kitaplarını okurları ile buluşturuyor. Fantastik edebiyattan, gerilim-korku türüne, polisiye ve macera türünden, kişisel gelişim, hobi, eğitim ve sağlık ile ilgili kitaplara kadar geniş bir yelpazede kitap serileri sunuyor. Dram-romantizm, polisiye, gerilim, korku, kişisel gelişim gibi birçok farklı tarza yönelik kitapları ile dünya edebiyatının en önemli eserlerini sizlere sunan Martı Yayınları, her kullanıcıya ve farklı ihtiyaç ve zevklere yönelik kitapları ile eşsiz bir kitap okuma keyfi sunuyor. Yüzlerce edebi türde, her biri farklı zevklere yönelik çok satan eserlere yer veren Martı Yayınevi, dünyaca ünlü kitap serilerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Martı Yayınları Korku Gerilim Kitabı Fiyatları

Kuruluşundan itibaren en beğenilen yazarların kitaplarına öncelik veren Martı Yayınları, yabancı yazarların kitaplarını Türk okurlar ile buluşturuyor. Yabancı yazarların çok satan dünyaca ünlü kitaplarını yayınlaması ile büyük bir boşluğu dolduran Martı Yayınları korku gerilim kitapları bir kitabın tamamlayıcı öğesi olan kitap kapaklarında kullandıkları tasarımlar ile de farklılaşıyor. Özellikle korku ve gerilim türüne yönelik konuları ile öne çıkan popüler kitapların kapaklarında kullandıkları tasarımlar ile kendi tarzını, okuyucu kitlesine en iyi şekilde yansıtıyor. Korku ve gerilim türünün en iyi yazarlarından Tess Gerritsen’in, Michael Palmer’ın, Ariana Franklin’in, Anne Rica’nın çok satan roman serilerini ve Ted Dekker, William Peter Blatty, Lisa Gardner gibi türün önde gelen birçok popüler yazarının kitaplarını içeren Martı Yayınları koleksiyonları ile okur severler heyecanlı bir deneyim yaşıyor. Dünyada satışa çıktığı anda tükenen ve büyük ses getiren korku ve gerilim kitap serileri, okuyucularını hayallerinin sınırlarını zorlamaya davet ediyor. Martı Yayınları korku gerilim kitapları sizleri en popüler korku-gerilim romanları ile heyecanlı bir maceraya çıkarıyor. Gerilim ve korku türüne yönelik dünyaca ünlü yazarların kitaplarına yer veren Martı Yayınları, türün hayranlarına birçok seçenek sunuyor. Dünya çapında büyük ses getirerek kendi okuyucu kitlesini yaratan, fantastik hikayeleri, tıbbi gerilimleri barındıran ve günümüzün klasikleri arasında yerini alan kitap serileri Martı Yayınları ile hayranlarına ulaşıyor.

Dünya korku ve gerilim edebiyatının modern klasikleri arasına giren kitapları ile ses getiren Tess Geritsen'in en beğenilen kitaplarını sizlere sunan Martı Yayınevi, New York Times çoksatanları arasına giren yazarın zekice kurgulardan oluşan ve en beğenilen kitaplarını size ulaştırmayı başarıyor. Diriliş, İkiz Bedenler, Günahkar, Cerrah Serisi, Siliniş, Yörünge, Çırak, Hasat ve Ölümcül Virüs gibi daha birçok korku-gerilim türündeki kitaplarıyla ülkemizde ve dünya çapında hatırı sayılır bir okuyucu kitlesi edinen Amerikalı yazar Tess Gerritsen’ın büyük ilgi çeken ve heyecan yaratan birçok kitabı, Martı Yayınları ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor. Kitaplarını bir solukta okutmayı başaran, sonunu asla tahmin edemeyeceğiniz sürprizlerle dolu hikayeleri ile öne çıkan Ted Dekker’ın en beğenilen gerilim ve korku romanlarının da bulunduğu Martı Yayınları korku gerilim kitapları arasında Havva, Siyah, Beyaz, Kutsal Meclis gibi birçok kitap yer alıyor. Yetişkinlerin favorisi olan modern gerilim ve korku klasikleri ile Türk okurların büyük beğenisini kazanan Martı Yayınları korku gerilim kitabı fiyatları ile de takipçilerine geniş bir yelpazede uygun seçenekler sunmaya devam ediyor. Martı Yayınları ayrıcalığı ile evde ya da tatilde yanınızdan ayıramayacağınız dünyaca ünlü korku ve gerilim türündeki eserler okur severlerle buluşuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Martı Yayınları Korku Gerilim Kitapları

98 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Premium Fırsatları
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 98 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501753/1501702/1501715/martiyayinlari