Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Metezer Kumaş Kürk Kumaş

Metezer Kumaş
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010084/80232002
Suni kürkün özellikleri, hayvan kürküne benzer bir peluş kumaş görünümü. Tüyler iki katmana bölünmüştür, dış katman parlak ve düz kıllardır ve iç katman ince ve yumuşak kısa tüylüdür.
Suni kürk genellikle paltolarda, giysi astarlarında, şapkalarda, yakalarda, oyuncaklarda, şiltelerde, iç dekorasyonlarda ve halılarda kullanılmaktadır.
İmalat yöntemleri arasında örme (atkı örme, çözgülü örme ve ilmek örme) ve makine dokuma bulunmaktadır. Örgü atkı örme yöntemi en hızlı gelişime ve en geniş uygulamaya sahiptir. Örme sırasında, taraklama mekanizması üst kısımları tekli liflere dağıtır ve örgü iğnesi lifleri alır ve bir ilmek halinde örmek için bunları temel ipliğe yerleştirir. Tüy, ilmek içinde "V" şeklinde olduğundan, onu şekillendirmek için örgü bir temel kumaşa sahiptir, bu nedenle saç dökülmesine neden olmaz Taklit hayvan kürkünden yapılmıştır. Yapay kürk için hammadde olarak akrilik elyaf, modifiye akrilik elyaf ve klor elyaf kullanılabilir. Akrilik elyaf daha uygundur.

Tüy iki katmana bölünmüştür: dış katman 17-34dtex çok amaçlı şekilli, örneğin bel şekilli, dambıl şekilli, poligonal ve parlak ve kalın kıllara sahip diğer şekilli liflerdir. İçteki kısa havlı liflerin inceliği 1,7 ila 5,6 dtex'tir.
İmalat yöntemleri arasında örme, dokuma ve püsküllü kürk bulunur. Suni kürk genellikle palto, giysi astarı ve dekorasyon yapmak için kullanılır. Suni kürk, gerçek kürk kadar sıcak olmasa da yumuşak ve güzeldir ve güzel hayvan benzeri desenler haline getirilebilir ve kuru temizleme ve aleve dayanıklı olabilir.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön