En Ucuz ve Kaliteli Mutfak Perdeleri

Evlerin en değerli köşelerinden biri olan mutfaklar, dekoratif zenginlikleriyle yaşam alanınızın daha ferah ve mutlu bir ortama dönüşmesinde önemli rol oynar. Mutfakların görünümünün yanı sıra işlevsel yapılarına da katkıda bulunan mutfak perdesi modelleri, farklı tür ve boyutlarıyla mutfakların büyük oranda değişmesine sağlayabilirler.

Mutfak Perdesi Modelleri

Çok sayıda üretici tarafından kullanıcılara sunulan mutfak perdeleri, sahip oldukları yapıya göre kumaş ya da farklı üretim malzemeleriyle geliştirilir. Mutfağının klasik bir kurguya sahip olması ve kumaş perdelerle zenginleşmesini arzu edenler için ortaya konan perde modelleri, gereksinim duyulan en ve boylardadır. Üreticilerin kullanım sırasında zorluk yaşanmaması için genellikle kornişe takılacak şekilde hazır olarak ürettikleri modeller, bu özellikleriyle tercih nedeniniz olabilir. Mutfağınızın duvar rengi veya fayans işlemeleriyle uyumlu yapıdaki mutfak perdesi modelleri, seçeceğiniz ürüne göre çamaşır makinesinde ağartıcı ya da çamaşır suyu gibi kimyasallar olmaksızın tavsiye edilen sıcaklıklarda yıkanabilir, kullanım talimatları doğrultusunda ütülenebilir.

Kumaş yapılı perdelerin yanı sıra gerek güneş ışığının mutfağınıza gelmesini engelleyen gerekse mutfağınızın havasını tamamen değiştirebilecek şekilde dizayn edilen jaluzi yapılı mutfak perdelerini değerlendirebilirsiniz. Markaların tamamen tercihinize bağlı olarak alüminyum, plastik ya da ahşaptan imal ettikleri modeller, mutfak penceresi, kullanılan ocağa yakın yerde olan kullanıcılar için ideal olabilir. Zira yemek pişirme sırasında kullanılan yağ, salça ve çeşitli sosların çeşitli şekillerde sıçraması neticesinde perdelerde oluşan lekeler, jaluzi yapılı mutfak perdesi modellerinden de kolayca temizlenebilir. Ayrıca jaluzi perdelerin kendine has mekanizmaları ve uzun süreli kullanımlarda sorun çıkarmamaları da bu tür perdelerin ön plana çıkmasında etkilidir. Bunların yanı sıra genellikle polyesterden üretilen stor perdeler de mutfağınızda yer verebileceğiniz alternatiflerden biridir.

Mutfak Perdesi Fiyatları

Yeni nesil mutfakların en gözde dekoratif ürünlerinden biri olan mutfak perdeleri, tarzınızı yansıtması ve güne güzel başlamanıza katkıda bulunması açısından da özenle seçerek edinmeniz gereken ürünler arasında yer alır. Zira güne başlarken aileniz ve sevdiklerinizle mutfağınızda yapacağınız güzel bir kahvaltı, mutfağınızda asılı olan perdelerin renk ve tasarımının size yansıttığı enerji ile çok daha güzel bir hale gelebilir.

Mutfağınızdaki pencere ölçüsünü dikkatle tespiti sonucunda edineceğiniz mutfak perdesi fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, boyutları ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre değişiklik gösterir. Bu bağlamda mutfağınızın genel yapısını göz önünde bulundurmanız ve perdeyi, dekoratif amaçla mı yoksa mutfak işleriniz sırasında size sağladığı rahatlık dolayısıyla mı seçeceğinizi belirlemeniz yerinde olur. Amacınız mutfak dolaplarınızın renk ve desenleriyle uyumlu, aynı zamanda çeşitli modellerdeki tüllerle birlikte kullanabileceğiniz bir perde edinmekse, markaların sunduğu klasik yapılı kumaş perdeler sizin için ideal olabilir. Pamuk, pamuk - polyester karışımı olan ürünler, mutfağınızın son derece şık görünmesini sağlarken, mutfağınıza canlılık kazandırabilir. Hedefiniz geleneksel çizgilerden biraz olsun sıyrılıp yeni nesil perdelerle mutfağınızın atmosferini değiştirmekse, birbirinden güzel tasarımlara sahip jaluzi veya stor perde modellerine yönelebilirsiniz. Dekoratif olmalarıyla birlikte kolay temizlenebilmeleri ve mutfağınıza gelen güneş kaynaklı ışığı kolayca kontrol edip büyük oranda engelleyebilmenize imkan tanıyan bu ürünler, 200 santimetre uzunluğundaki boyları ve seçeceğiniz modele göre 80 ile 150 santimetre arasında değişen enleriyle mutfağınız için ideal kullanım sunar.

İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yöneleceğiniz mutfak perdesi modelleri; renkleri, tasarımları ve üretim teknikleriyle zengin bir ürün gamı içerisinde bulunur. Siz de mutfağınızın genel yapısına en uygun olan mutfak perdelerinden arzu ettiklerinizi seçerek kullanmaya başlayabilir, evinizin genel havasını, mutfağınızdan başlayarak kolayca değiştirebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Mutfak Perdesi

44 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Ebatlar A-Z
 4. Markalar
  1. Comforsun Mutfak Perdeleri
  2. Bedinn Mutfak Perdeleri
  3. Daria Mutfak Perdeleri
  4. Wellstil Mutfak Perdeleri
  5. Buldan Concept Mutfak Perdeleri
  6. İrem Home Mutfak Perdeleri
  7. Premier Mutfak Perdeleri
 5. Renk
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Kumaş Dokuması
 9. Satıcı
 10. Kumaş Türü
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/60008820
Başa dön