En Ucuz ve Kaliteli Mutfak Setleri

Evin en önemli bölümlerinden olan mutfaklar, yeni dekorasyon trendleri ile değişir. Değişen mutfaklarda dolap, tezgah, beyaz eşya gibi mobilyaların ve temel mutfak gereçlerinin yanında tekstil ürünleri de bulunur. Mutfakta kullanılan en temel tekstil ürünlerinin başında ise mutfak setleri gelir. Örtüden peçeteye kadar birçok ürünü kapsayan mutfak seti, ürünün modeline ve türüne bağlı olarak farklılık gösterir.

Mutfak tekstil ürünleri arasında tek satılan ürünler ve set halinde satılan ürün çeşitleri bulunur. Setlerde masa örtüsü ve peçeteden oluşan temel ürünler öne çıkar. Mutfak masasında sürekli olarak kullanabileceğiniz duck kumaştan üretilmiş, karışık çiçek desenli ürünler özellikle dayanıklı yapısı ile tanınır. Örtü ve peçete ile birlikte runner, mutfak önlüğü, tutacak ve mutfak eldiveni gibi parçalardan oluşan çoklu setleri de tercih edebilirsiniz. Takım halinde üretildiği için uyumlu renkleri ve desenleri ile mutfağınıza şıklık katacak ürünler, mavi ve pembe gibi renk tonları ile farklı zevklere hitap eder. Çok parçalı setler arasında önlük ve örtü gibi temel parçaların dışında eldiven, peçete, saç bonesi, peçetelik ve birden fazla runner örtü içeren 18 parçalık setler de yer alır. Mutfakta gerekli olacak tekstil ürünlerinin tamamını kapsayan 18 parçalı setleri, farklı renk ve desenlerde bulabileceğiniz gibi tek renk ürünlere de ulaşabilirsiniz. Önlük takımlarında ise masa örtüsü, nihale, ekmek torbası ve eldivenden oluşan el dikimi ürünler öne çıkar. Özellikle renkleri ve canlı desenleri ile dikkat çeken önlük setlerinin ebatları hakkında bilgi edinebilir, kumaş niteliklerini inceleyebilirsiniz.

Tek satılan ürünlerin başında ise örtü, önlük, eldiven gibi temel mutfak tekstili ürünleri yer alır. Örtülerde keten gibi kaliteli kumaş türlerinden üretilmiş nakış işlemeli şık temalara sahip ürünler bulunur. Dayanıklı bir dokuya sahip olan ve modern yapısı ile uzun yıllar kullanılabilecek örtüleri seçebilirsiniz. Tek parça önlük çeşitlerinde ise farklı uzunluklara sahip, kot gibi farklı kumaşlardan üretilen ürünler, rahat ve şık bir kullanım sunar. Tekstil ürünleri arasında aşçı beresi, tutacak, ekmek sepeti, çaydanlık kılıfı, alışveriş torbası gibi ürünlere de ulaşabilirsiniz. Alışveriş torbalarında farklı iç hacmi olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Mutfak Seti Fiyatları

Farklı modellere ve özelliklere sahip olan mutfak seti fiyatları ürünün niteliğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Pamuklu kumaştan üretilen ve peçetesi ile birlikte satılan masa örtüsü setlerini fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Mutfakta kullanılan eldiven, önlük gibi temel tekstil ürünlerini de içeren setler ise ürünlerin parça sayısına, modeline ve kalitesine bağlı olarak belirlenir. 18 parçadan oluşan setler ile 6 parçadan oluşan setleri fiyat ve gereklilik açısından karşılaştırabilirsiniz. Üç parçadan oluşan desenli ve tek renk mutfak setleri daha uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur.

Tek satılan ürün çeşitlerinde ise ürünün kalitesi ve desenleri fiyatları belirler. Sol anahtarı, piyano ve nota gibi müzik temalı özel üretilmiş önlükler, fiyatları benzer ürünlerden ayrılır. Renkli, fırfırlı ve çiçek desenli pamuktan üretilen klasik önlükler ise daha uygun fiyatlara satılır. Erkeklerin kullanabileceği sade ya da esprili desenlere sahip modelleri de aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz.

Eldiven, tutacak ve ekmeklik fiyatları da ürünlerin kalitesine paralel fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Özellikle eldiven ve tutacaklarda elyaf dolgulu sıcağa dayanıklı ürünleri seçebilirsiniz. Poşetleri ya da benzeri eşyaları düzenli bir şekilde saklamak için geliştirilen mutfak poşetliklerin fiyatları ise modellerine bağlıdır. Duvara asmak için askı başlığına sahip ürünler ile çanta şeklinde üretilen poşetlikleri karşılaştırabilirsiniz. Mutfak dekoru ve diğer mutfak tekstil ürünleri ile uyumlu seçilmesi gereken önlük, eldiven, tutacak çeşitlerini inceleyerek mutfağınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mutfak Seti Fiyatları

506 ürün listeleniyor
Gfc Life Store
Gpteks
Ninglongrankai
Anadolia
Joyso
Bella Maison
Lilies Atelier
Nantuan-HB
Eternal
Feel
Nuvomon
Alsi Home
Boni Tasarım
Hobiceyiz
Huge Home
Anne Kokusu
Bimotif
Hersey Evinizde
NLB Ticaret
Sumicorn Design
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 506 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?