1990 yılında faaliyetlerine başlayan ve günümüzde Türkiye’nin lider gazlı portatif cihazlar üreticileri arasında yer alan Nurgaz, kampçılık ekipmanları ile de ön plana çıkar. Başlangıç seviyesinden profesyonel kullanıma kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi olan firma kullanıcı memnuniyetini ön planda tutması ile dikkat çeker.

Nurgaz Kamp Mutfağı Ekipmanları

Doğada zaman geçirmek ve kent yaşamının stresinden arınmak için planlayacağınız kamp aktivitelerinde lezzetli yemekler hazırlamak ve sevdiklerinizle paylaşmak için Nurgaz kamp ekipmanlarından yardım alabilirsiniz.

Nurgaz kamp ocaklarında yemeğinizi pişirebilir, çay ve kahve hazırlayabilirsiniz. Farklı özellik ve modellerdeki kamp ocakları arasında seçim yaparken alacağınız ürünün ağırlığını, yakıt olarak kullanılan maddeyi ve ocağın büyüklüğünü göz önünde bulundurabilirsiniz. Kamp ulaşımında özel aracınızı kullanmıyorsanız hafif malzemeden üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca ocağın üzerinde dahili çakmağın bulunması doğa koşullarında işinizi kolaylaştırabilir. Ocak ve mangallarda kullanabileceğiniz Nurgaz kartuşlar da ocakların ayrılmaz parçalarındandır. Yanınızda yedek kartuş bulundurarak kamp keyfinizin yarıda kalmasını önleyebilirsiniz.

Ocak ve mangallarda kullanabileceğiniz çaydanlık, tencere ve tavalar kamp yemeklerinizin daha lezzetli olmasına yardımcı olur. Kamptaki kişi sayısına ve yapacağınız yemeklere uygun ekipmanları tercih edebilirsiniz. Alacağınız ürünlerin hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılmasına dikkat etmelisiniz.

Kampların kritik ekipmanlarından olan bıçak ve çakılar, yemek yaparken işinizi kolaylaştıracağı gibi ateş yakarken çalı çırpıları kesmenize de yardımcı olur. Nurgaz kamp malzemeleri fiyatları arasında en geniş yelpazeye sahip olan bıçak ve çakılardır. Bütçenizi göz önünde bulundurarak ihtiyaç ve beklentilerinize uygun modelleri inceleyebilirsiniz.

Nurgaz Kamp Konaklama Ekipmanları

Hafif ve kolay taşınabilir tasarımları ile ön plana çıkan Nurgaz uyku tulumları, her mevsimde kamp yapmanızı mümkün kılan ekipmanların başında yer alır. Konforlu dizaynları ile dikkat çeken Nurgaz uyku tulumu modelleri arasında seçim yaparken ürünün kullanım sıcaklıklarını inceleyebilirsiniz. Kamp yapacağınız mevsim ve iklime uygun değerlere sahip modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca ürünün rüzgâr ve neme karşı dayanıklı olmasında da fayda vardır.

Uyku tulumunun altına sererek daha yumuşak bir zeminde uyumak ve ısı yalıtımı sağlamak için kullanabileceğiniz Nurgaz matlar arasında seçim yaparken kamp yapacağınız bölgenin zeminini göz önünde bulundurabilirsiniz. Taşlı ve nemli zeminlerde dayanıklılıkları ile ön plana çıkan eva matları tercih edebilirsiniz. Kullanımında daha fazla dikkat etmeniz gereken ancak sundukları yüksek konfor ile dikkat çeken şişme matları kuru ve yumuşak zeminlerde kullanabilirsiniz.

Nurgaz Kamp Aksesuarları

Doğada zaman geçirirken rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan Nurgaz kamp malzemeleri arasında farklı kullanım alanları ve beklentilere uygun seçenekler bulunur. Kamp mutfağını bir adım ileriye taşıyarak orman sobası modelleri sayesinde hem ısınabilir hem yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

Nurgaz hamaklar ile doğada daha keyifli zaman geçirip dinlenebilirsiniz. Ayrıca sıcak günlerde hamakta uyumayı da tercih edebilirsiniz. Hamak alırken, tercih edeceğiniz üründe hafif ve dayanıklı malzemeler kullanılmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca hamağın maksimum taşıma kapasitesini ve ebatlarını da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Nurgaz portatif tuvaletleri, kamp ve avcılık aktiviteleri esnasında kullanabilirsiniz. Kolay taşınan ve kurulan tasarımları ile kamplardaki en büyük sorunlardan birisine çözüm olan portatif tuvaletler kamp esnasında ekstra rahatlık sunar.

Kamplarınıza Keyif Katan Nurgaz Ürünleri

  • Her beklenti ve bütçeye uygun seçenek sunan firmanın arasında kamp aktivitelerinizi daha konforlu kılan ekipmanları bulabilirsiniz.
  • Nurgaz mutfak ekipmanları sayesinde kamp esnasında yemeklerinizi kolaylıkla pişirebilir ve keyifli bir şekilde yiyebilirsiniz.
  • Kamp yapacağınız alana ve kişisel tercihlerinize uygun uyku tulumu ve matı seçerek rahat bir şekilde uyuyabilir ve güne daha enerjik başlayabilirsiniz.
  • Nurgaz oturma ve dinlenme ekipmanları ile tek başınıza ya da sevdiklerinizle konforlu şekilde doğada zaman geçirebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nurgaz Kamp Malzemeleri Fiyatları

1630 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Çadır
Çadır
Oturma & Dinlenme
Oturma & Dinlenme
Outdoor Çantalar
Outdoor Çantalar
Kamp Mutfağı
Kamp Mutfağı
Şişme Yataklar
Şişme Yataklar
Uyku Tulumu
Uyku Tulumu
Kamp Matı
Kamp Matı
Çakılar & Bıçaklar
Çakılar & Bıçaklar
İlk Yardım & Hayatta Kalma Malzemeleri
İlk Yardım & Hayatta Kalma Malzemeleri
Kamp Aksesuarları
Kamp Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1630 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/nurgaz