Farklı araç modellerine uyum sağlayabilen ampul çeşitleriyle Osram, otomobiliniz için ihtiyaç duyduğunuz ışıklandırmayı sağlıyor. Aracınızın iç ve dış ışıklandırması için çeşitli modellerde oto ampulü sunuyor. Güçlü performansı, şık tasarımı ve konforlu kullanımıyla Osram oto ampul modelleri kullanıcıları memnun ediyor. Far ampulü, park, gösterge, stop ampulü gibi seçenekleriyle her ihtiyaca cevap veren marka, ideal fiyatlarıyla da araç sahiplerinin beğenisini alıyor. En yeni teknolojiler takip edilerek tasarlanan ampul modelleri güçlü aydınlatması, sarsıntılara dayanıklı olması ile ideal bir kullanım sunuyor. Kalitesine göre uygun fiyatlarıyla da beğeni alan marka yolculuklarınızda ışığınız olmaya devam ediyor. 

Osram Oto Ampulü Modelleri

Tavan, plaka, park, stop gibi farklı ihtiyaçlara yönelik ampul seçenekleriyle Osram, otomobillerin ışıklandırma ihtiyacını karşılıyor. Her araç modeli için farklı özelliklerde tasarlanan oto ampulleri doğru bir seçimle, olması gereken aydınlatmayı sağlıyor. En çok tercih edilen modellerden olan H serisi ampuller standart ve led olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Bu ampuller aracın yaşına, modeline uygun olarak H1, H4, H7, H10 gibi farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. H serisi ampuller genellikle uzun ve kısa aydınlatması, sis aydınlatması için tercih ediliyor. Markanın bir diğer serisi olan T10, T5 gibi seçenekleri olan dipsiz ampuller fren lambası, park lambası, plaka lambası gibi amaçlarla kullanılıyor. Bu modeldeki lambaların dikkat çeken özelliği dip kısmında duy bulunmaması oluyor. Tercih edilecek tüm araç ampullerinin, araçla uyumlu modelde olması gerekiyor. Her bir modelin kendine özgü bağlantı noktaları ve gücü bulunuyor. Markanın sofit serisi bazı araçlarda plaka aydınlatması, bazı araçlarda tavan aydınlatması olarak kullanılıyor. Sofit serisi ampullerin araca uyum sağlayacak farklı boyutları bulunuyor. Bu lambalar uç kısımlarındaki duylar ile kolaylıkla takılıyor. Stop lambası, sinyal lambası olarak kullanılan P21W serisi de kenarındaki iki tırnak ve duydan oluşuyor. Araçlara göre değişen çok sayıda ampul modelleri arasından seçeceğiniz aracınızla uyumlu lambalar, konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. 

İdeal Oto Ampulü Fiyatları

Kullanım amacına göre farklı modelleriyle öne çıkan Osram oto ampulleri, fiyatlarıyla da farklı seçenekler sunuyor. Modele göre değişen fiyatlarıyla marka, ihtiyaç duyduğunuz aydınlatma ürünlerini en ideal fiyatlardan sizlere ulaştırıyor. Markanın set ampul fiyatları tekli modellere göre daha yüksek olmasıyla dikkat çekiyor. İki ampulden oluşan bu setler ihtiyacınız olan aydınlatmayı sağlıyor. Çoğunlukla stop lambası olarak kullanılan çapraz tırnaklı standart duy ampuller ise her bütçenin alabileceği uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Markanın kullanım yerine göre farklı tasarımlara sahip oto ampul modelleri, üstün aydınlatma özellikleriyle araç sahiplerinin tercihi oluyor. Osram oto ampul fiyatları bütçenizi yormadan aracınızın ihtiyacını karşılıyor. Markanın ampul modelleri kolaylıkla çıkarılıp takılabilecek şekilde tasarlanıyor. Böylece satın aldığınız ampul yardım almadan rahatlıkla takılıyor. Kalitesine göre, her araç sahibinin zorlanmadan satın alabileceği fiyatlarıyla marka, kullanıcıların beğenisini alıyor. 

Oto Ampul Seçerken Dikkat Edilecekler

  • Ampulün aracın modeline uygun tasarıma ve renge sahip olması sorunsuz bir kullanım sağlayabilir. 
  • Güvenli bir sürüş için gözü yormayan ve kamaştırmayan Xenon modeller tercih edilebilir. 
  • Ampulün renk sıcaklığına, kullanılacak ortama göre dikkat etmek gerekebilir. Gece sürüşleri için en ideal olan 6000K ampullerdir.
  • Aracın standart ampulünden farklı bir model tercih edilecekse bu modelin aracın elektronik sistemine uyumlu olması gerekir. 
  • Seçilecek ampulün kaliteli olması da iyi bir aydınlatma için önemlidir. 

Osram Oto Ampül Avantajları

  • Markanın ürettiği lambalar otomobil üreticilerinin talepleriyle aynı standarttadır. Orijinal tasarıma sahip bu ürünler kaliteli bir aydınlatma sunar.
  • Led olarak tasarladığı Xenon model ampuller ile daha uzun ömürlü ve verimli bir kullanım sağlar.
  • Trafikte daha güvenli bir araç kullanımı için ideal ışık gücüne sahip ampuller üretir.
  • Farklı kullanım amaçlarına uygun olarak farklı ebatlarda ve renkte ampul seçenekleri sunar.
  • Markanın ampul türleri kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Osram Oto Ampulü Fiyatları

140 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Aydınlatma Ürünleri
Aydınlatma Ürünleri
Oto Ampülleri
Oto Ampülleri
Far Ampülü Xenon Tip
Far Ampülü Xenon Tip
Park Ampülü
Park Ampülü
Tavan Ampülleri
Tavan Ampülleri
Far Ampülü Normal Tip
Far Ampülü Normal Tip
Gösterge Ampülleri
Gösterge Ampülleri
Stop Ampülleri
Stop Ampülleri
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 48 / 140 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?