Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Power English Animasyonlu İngilizce Eğitim Seti

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164
Power English Animasyonlu İngilizce Eğitim Seti BU SETTE NELER VAR ?
1000’den fazla günlük yaşantımızda en çok kullandığımız kalıplar
İngilizce deyimler
İngilizce atasözleri
Yüzlerce gramer kalıpları
İngilizce Puzzle (bulmacalar)
Gruplandırılmış en sık kullanılan binlerce isim sıfat fiil zamir zarf edat kelime listeleri
Yüzlerce Phrasal Verbs kelimeler
Çocuklarınızın İngilizcelerinin gelişmesi için eğlenceli İngilizce çizgi filmler
İngilizce Türkçe yüzlerce hikayeler
Gramer’i pratik olarak öğreten İngilizce hikayeler
Görsel hafıza teknikleriyle ve animasyonlarla hazırlanmış kalıplar ve kelimelerle akıcı cümleler kurun!


Kalıp ifadeleri öğrenin
Birçok insan doğru cümle kurabilmek için kelimeler ezberler ve doğru şekilde sıraya koymaya çalışır. Bazı öğrencilerin bildiği kelime sayısı çok fazladır; ama bir tane bile doğru cümle kuramazlar. Bunun sebebi kalıp ifadeleri öğrenmemeleridir. Çocuklar dil öğrenirken, kalıp ifadeleri birlikte öğrenirler. Aynı şekilde, siz de kalıp ifadeler ile çalışmalısınız ve kalıp ifadeleri öğrenmelisiniz.

1000 kelime biliyorsanız, muhtemelen bir doğru cümle kuramayabilirsiniz. Ama bir kalıp ifade biliyorsanız yüzlerce doğru cümle kurabilirsiniz. Eğer 100 kalıp ifade biliyorsanız, kaç tane doğru cümle kurabildiğinize şaşıracaksınız. Son olarak, eğer 1000 kalıp ifade biliyorsanız, siz hemen hemen akıcı İngilizce’ye sahip birisiniz demektir .

Aylarca kurslara gidip ya da İngilizce eğitimi aldığını düşünen o kadar çok insan çok basit olan bir cümleyi söyleyemiyorlar. Mesela “BEN TOKUM” İngilizce bilmek gramer bilmek veya kelime bilmek değil kalıpları öğrenmektir…


Örneğin; eat -look-write-read -listen bu kelimeleri biliyorsunuz,
Ne yiyorsun ?
Ne bakıyorsun ?
Ne vurguluyorsun ?
diyebilir miyiz ? Ama what are you eating ? (ne yiyorsun ?) kalıbını öğrendiğimizde bu kalıp ile öğrendiğiniz kelimeler, düzgün sırasıyla kullabilirsiniz. Gördüğünüz gibi 1 kalıp ifade ile ne kadar cümle kurabileceğimizi öğrendik .
What are you eating ? Ne yiyorsun ?
What are you looking ? Ne bakıyorsun ?
What are you writing ? Ne yazıyorsun ?
What are you reading ? Ne okuyorsun ?
What are you listening ? Ne dinliyorsun ?
Power Speaking kalıplar bölümü ile bir kalıp ifadeyle sayısız cümleler kurulmasının mükemmel bir örneğidir. Kelime öğrenmek için saatlerce çalışmayın. Onun yerine, bu zamanınızı kalıp ifadeleri öğrenmeye ayırın ve akıcı İngilizceye daha yakın olun.

Point of view stories ( odak noktalı ingilizce hikayeler )

İngilizce gramer dersleri çalışmadan nasıl İngilizce dil bilgisi kurallarını doğru olarak kullacağınızı öğreneceksiniz. Aslında bu teknik; çok basit, kolay ve güçlü bir tekniktir ve araştırmalar göstermiştir ki, İngilizce gramer öğrenmek için en güçlü tekniktir. Peki, nedir bu teknik? Bu tekniğin adı “Point Of View Stories“dir.


Bu tekniğin sırrı nedir? Size grameri nasıl öğretir?
Point of view mini story, Küçük bir hikayenin zamanını yada bir şekilde gramer kurallarını değiştirerek anlatmaktadır. Şimdi size çok basit bir örnek verelim. Size bir dersleri anlatırken, komik ve ilginç bir hikaye öğretiriz. Bunu ilk defa anlatırken basit zamanda anlatırız.
Örneğimiz: Bir genç var, adı Bill. Bill, mağazaya gider. O bir şişe su satın alır. Su için 2 dolar öder. Şimdilik mini hikayemiz bu kadar olsun. Bu hikayemiz basit zamandı. Şimdilik tek yapmanız gereken bunu sürekli dinlemektir .
Sonra aynı hikayeyi geçmiş zamanda anlatırız. Örneğimiz: Bill adında bir genç vardı. Bill dün mağazaya gitti. O, bir şişe su satın aldı. O, su için 2 dolar ödedi. Evet şimdilik hepsi bu kadar. Normalde Point of view mini hikayelerimiz biraz daha uzun ve tabi daha zor olur. Küçük hikayemizi, gramer kurallarını düşünmeden, geçmiş zamanda da tekrarlı olarak sürekli dinlersiniz.
Küçük İngilizce hikayeleri dinlerken, gramer kurallarını kesinlikle düşünmeden, sadece anlama yoğunlaşarak dinlersiniz. İşte bu kolay ve zahmetsiz gramer öğrenmedir. Bir sonraki aşamada, hikayemizi gelecek zamanda anlatırız. Bu şekilde küçük hikayemizi, gelecek zamanda da tekrar tekrar dinleyerek, gelecek zaman yapısını öğrenirsiniz. Aynı hikayeyi, (past perfect) tamamlanmamış geçmiş zamanda da dinlersiniz .


Ne kadar zamanda İngilizce öğrenebilirim?
Bu soruyu son zamanlarda çok duymaya başladık. Şimdi bu soruya biraz açıklık getirerek cevap aramaya çalışalım. Öncelikle bu sorunun kesin bir cevabı yoktur. Daha doğrusu cevap sizsiniz. Bazı arkadaşlar bir İngilizce kursuna giderek veya bazı kitapları bitirerek İngilizce işini çözeceklerini düşünebilirler. Ancak İngilizce öğrenme süresi, ne gittiğiniz kurslara, ne hocalara, ne de okuduğunuz kitaplara bağlıdır. Birde hangi seviyeye kadar İngilizce öğrenmek istiyorsunuz? Okuduğunuzu anlayacak ve yazışma yapabilecek kadar mı? Yoksa İngilizce filmleri ve dizileri anlayacak kadar mı? bu konuda da ideal olan akıcı İngilizce konuşabilecek kadar öğrenmektir
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön