Tuvalet ve banyolarınız için âdeta olmazsa olmaz ürünlerden olan çöp kovaları Primanova koleksiyonunda geniş bir seçkiyle yer alıyor. Primavova çöp kovalarının banyo ve tuvaletlerinizin yanı sıra tezgâh üstü seçenekleri de bulunuyor. Kırılmaz plastik, krom, paslanmaz çelik, porselen gibi materyallerden üretilen modeller görünüm olarak son derece şık görünüyor. 1988 yılından bu yana banyo dekorasyonlarının önemli bir parçası haline gelen Primanova aksesuar ürünleri size şıklığı ve fonksiyonelliği vadediyor. Primanova çöp kovaları ile banyolarınıza küçük ama etkili bir dokunuş sağlayabiliyorsunuz. Farklı renk ve dizaynlara sahip ürünlerin tek başına ya da tuvalet fırçası ile birlikte satılan alternatifleri var.

Şık ve Hijyenik Tasarımlarla Banyo Temizliği 

Banyo ve tuvaletlerinizin temizliği açısından son derece önemli hatta âdeta olmazsa olmaz ürünlerden kabul edilen çöp kovaları Primanova'nın koleksiyonunda çok sayıda seçeneğiyle yer alıyor. Hem işlevsel hem dekoratif açıdan önem taşıyan ürünler arasında birçok model ve renk alternatifi bulabiliyorsunuz. İster kapaklı ister pedallı isterseniz elle itmeli yarım döner modelleri tercih etme şansınız var. Sertleştirilmiş melaminden üretilen seçenekler kırılmalara karşı dayanıklı oluşlarıyla beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Ürünlerin ham maddeleri dolayısıyla pratik bir şekilde banyonuzdaki hijyeni sağlama şansınız var. Pedallı çöp kovalarının mekanizmaları kaliteli materyallerden üstün teknolojiyle üretilmiş olmaları dayanıklılıklarını artırıyor. Tuvalet temizleme fırçaları ile birlikte satılan ürünler, temizlik ve hijyen açısında eksiksiz ikili olarak fayda sağlıyor. 

Primanova çöp kovaları hakkında bilmeniz gereken birçok detay bulunuyor:

  • Primanova çöp kovalarının iç hacmi 6 lt ila 20 lt aralığında değişiyor. 
  • Modellerde paslanmaz çelik kullanılıyor.
  • Sadece çöp kovası tercih edebileceğiniz gibi arzu ederseniz çöp kovası ve tuvalet temizlik fırçasını set halinde satın alma şansınız bulunuyor.
  • Birçok üründe iç kova bulunuyor. 
  • Tasarımların kapakları yavaş ve sessiz açılıp kapanıyor. 

Tasarım Harikası Ürünler

Primanova çöp kovaları fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla da banyolarınıza değer katıyor. Şeffaf tasarımlar kaliteli plastikten üretilmiş olup sert ve parlak görüntüleriyle fark yaratıyor. Beyaz, gri, ekru, bej gibi sade renklerin yanı sıra kırmızı çöp kovaları, kelebekli ve daha birçok detaya sahip rengârenk modeller de tercihinize sunuluyor. Krom kombinasyona sahip seçenekler, tamamı çelik olanlar, porselenden üretilenler ve daha birçokları her zevke hitap ediyor. Banyonun yanı sıra mutfağınız için tasarlanan tezgâh üstü çöp kovası çeşitleri de işlevsel ve şık ürünler olarak değerlendiriliyor. Primanova size hem mükemmel hijyen hem de göz alıcı şıklığı bir arada sunmayı başarıyor. Kapak bölümü elle açılan modeller de ergonomik olarak pratik kullanım sağlıyor. Yüzeyi parlak olan çöp kovaları yerleştirildikleri alana pırıl pırıl bir hava veriyor. 

Çöp kovası seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı detaylar var:

  • Çöp kovalarının temizliği, materyal özelliklerine bağlı olarak kolayca yapılabiliyor.
  • Ürünlerin içine tercihinize bağlı olarak çöp torbası yerleştirme şansınız var.
  • Melamin ve sert plastikten üretilen modeller kırılmıyor.
  • Tasarımlarda hiçbir şekilde sağlığa zararlı boya ve ham madde kullanılmıyor.
  • Her büyüklükteki banyoya uygun ebatta ürün, markanın seçkisinde yer alıyor. 

Primanova Çöp Kovası Fiyatları 

Primanova çöp kovaları birçok ebat, renk ve tasarım seçeneğiyle karşınıza çıkıyor. Banyo dekorasyon tarzınıza göre çok sayıda seçeneğe ulaşma imkânınız var. Ürünlerin fiyatları tasarımların özellikleriyle doğru orantılı olarak ilerliyor. Materyal özellikleri, işçilik, renk, ebat gibi özellikler fiyatlarda değişkenlik yaratıyor. Çöp kovalarını evinizde, yazlığınızda, dükkanınızda ve ofisinizde kullanabiliyorsunuz. Kaliteli ve dayanıklı olan modelleri daha yakından incelemek için ürünlere göz atabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Primanova Banyo Çöp Kovası Fiyatları

Marka
Toplam 24 / 399 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021941/primanova