Ev ya da iş yerlerinizin kurtarıcılarından biri olan çöp kovaları, kullandığınız alana göre farklı model ve materyaller içerebiliyor. Hijyenik olarak da toparlayıcı özelliğe sahip olan bu ürün çeşitleri, kullandığınız alana ve zevklerinize göre farklı desenler ve boyutlarla da karınıza çıkıyor. 

Özelliklerine Göre Çöp Kovası Modelleri

Evlerinizin olmazsa olmaz parçaları arasında ilk sırada yerini alan çöp kovaları, farklı materyalleri ile özellikle mutfak ve banyolarda oldukça işinize yarıyor. 

  • Paslanmaz çelikten üretilen klasik çöp kovaları, kaliteli ve uzun ömürlü bir yapı sunuyor. Sağlam yüzeyi sayesinde çizilme ve kırılma gibi dış etkenlere karşı dayanıklılığını artırıyor. Ancak materyal çeşidi bununla sınırlı kalmıyor. Plastik malzemeden oluşan çöp kovaları da ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Daha basit atıklarınız için plastik çöp kovalarını tercih edebilirken; bulaşabilecek ve koku yapabilecek ağır atıklarınız için daha sağlam materyale sahip ürünleri tercih ederek uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım elde etmeniz mümkün oluyor.
  • Çöp kovaları, kapaklı ya da kapaksız olarak farklı seçeneklerle de karşınıza çıkabiliyor. Kapaksız çöp kovaları kâğıt, cam, plastik gibi daha basit atıklar için ideal oluyor. Kapaklı çöp kovası modellerini tercih etmeniz halinde isterseniz elle açılabilen modelleri, isterseniz de pedallı modelleri tercih edebilirsiniz. Pedallı modeller ile el değmeden pratik bir kullanım elde etmeniz mümkün oluyor. Kapaklı çöp kovası modelleri, rahatsız edici kokuların bulunduğu ortama yayılma ihtimalini ve kötü atık görüntüsünü engellemenize yardımcı oluyor.
  • Klasik, yerde kullanabileceğiniz çöp kovalarının dışında dolap içine monte ederek kullanabileceğiniz ya da asarak tezgâh altında kullanabileceğiniz pratik ve kullanışlı yapıdaki çöp kovaları da ihtiyacınıza cevap verebilecek niteliklere sahip oluyor. Bu çöp kovalarını banyoda kullanabileceğiniz gibi mutfakta da kullanarak alandan tasarruf edebilir ve temiz bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Çöp kovası modelleri şekil, desen ve renk çeşitliliğinin yanında farklı boyutlar ile de karşınıza çıkabiliyor. 3 litreden 50 litreye kadar farklı iç hacme sahip çöp kovaları sayesinde ihtiyacınıza uyan boyutu tercih edebilirsiniz. Evde kullanmak için daha küçük iç hacme sahip çöp kovalarını tercih edebilirken; restoran, kafe gibi iş yerlerinde çok daha geniş iç hacme sahip, konteyner tipi çöp kovalarına ihtiyaç duymanız mümkün olabiliyor.
  • Farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkan çöp kovalarını düz ve tek renkte tercih etmiyorsanız desenli banyo çöp kovası çeşitleri size uygun seçenekler sunuyor. Dilerseniz siyah beyaz ya da farklı renklerde değişik desenlere sahip çöp kovaları ile banyonuzda hijyen ve düzeni sağlarken dekoratif bir görünümü de elde etmeniz mümkün hale geliyor.

Banyo Çöp Kovası Setleri

Banyonuzun her alanını düzenlemek istiyorsanız çöp kovası setlerini tercih edebilirsiniz. Farklı içeriklere sahip olan setlerden ihtiyacınıza uygun olanı tercih etmeniz mümkün oluyor. Eğer Banyonuzu baştan aşağı yenilemek istiyorsanız klozet fırçası, diş fırçalık, sabunluk ve çöp kovasından oluşan ve tüm düzenleyici ihtiyacınıza tek seferde cevap veren setleri tercih edebilirsiniz. Ancak ihtiyacınızın bu kadar geniş olmaması hâlinde, size uygun olan 2'li ya da 3'lü mini setlere göz atarak farklı ihtiyaçlara cevap verebilen setlere ulaşmanız da mümkün hâle geliyor. Örneğin; çöp kovası ve klozet fırçasından oluşan 2'li hijyen seti ile banyonuzda eksik olduğunu düşündüğünüz malzemelere kolayca sahip olabilirsiniz.

Kâğıt, plastik, cam, pil gibi ayrıştırılması gereken dönüştürülebilir atıklarınız için çöp kovası setleri de edinebilirsiniz.

Sahip olacağınız bu setler aynı desen ya da renkler ile banyonuzda bir bütünlük oluşturuyor hem de işlevselliğiyle ihtiyaçlarınıza hitap ediyor.

Banyo Çöp Kovası Fiyatları

Çöp kovası fiyatları materyallerine ve diğer özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahip olabiliyor. Örneğin; düz ve klasik bir çöp kovası düşük fiyat aralığında olabiliyor iken pedallı ve daha sağlam materyale sahip olan çöp kovaları sade çöp kovalarına göre daha yüksek bir fiyat aralığına sahip olabiliyor. Ayrıca çöp kovası seti fiyatları da setin içeriğine göre fiyat farklılığı gösterebiliyor.

Siz de hijyene ve ev düzenine karşı hassas iseniz, ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz çöp kovası çeşitleri ile bir yandan arzu ettiğiniz düzeni sağlarken diğer yandan dekoratif seçenekler ile göz dolduran tasarımlara sahip olabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Çöp Kovası Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 2976 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021941