Banyolara şık bir görünüm katan çöp kovaları, kirli maddeleri kolayca banyonuzdan temizleyebilmeniz için size yardımcı olur. Farklı boyutlardaki banyolar için geliştirilmiş olan çöp kovaları arasından evinizdeki küçük tuvalette kullanabileceğiniz modellere de erişebilirsiniz. Hijyen yaratan banyo çöp kovası modelleri, pratik bir biçimde kirli maddelerden kurtulabilmeniz için idealdir. Aynı zamanda banyo temizliği esnasında çöpleri tek tek mutfağınıza taşımanıza da gerek bırakmayan bu kovalar, kısa bir sürede kirli ürünleri çöpe atabilmenizi sağlar. Farklı kapasitelere sahip olan çöp kovalarını çöplerle dolmalarının ardından kısa bir sürede boşaltabilirsiniz. Çıkarılabilir kapak bölümüne sahip olan kovalar, çöplerinizi saniyeler içerisinde çöp tenekelerine dökebilmenizi sağlar. Aynı zamanda gövdelerine çöp poşeti geçirerek de bu kovaları kullanabilirsiniz. Böylece ürününüzü çöp tenekesine kadar taşımanıza gerek kalmaksızın sadece çöp poşetini yanınıza alarak kirli maddelerden kurtulabilirsiniz. Koku oluşumuna karşı dayanıklı malzemelerle imal edilmiş olan banyo çöp kovası seti modelleri, banyonuzda hijyen elde edebilmeniz için uygundur. Bu setlerin yarattığı estetik görünüm banyonuza zarif bir detay katar.

İşlevsel ve Kullanışlı Banyo Çöp Kovaları

Parlak gövdeleri ile dikkat çeken metal banyo çöp kovası modelleri, banyonuzun daha ferah ve estetik bir görünüm kazanmasına yardım eder. Yıkanabilir şekilde üretilmiş olan çöp kovalarını su yardımıyla kirlerden kolayca arındırabilirsiniz. Kapaklarının geniş açılı şekilde açılabilir olmasıyla dikkat çeken ürünler de beğeninize sunulan modeller arasında yer alır. Geniş açılı kullanım imkânı yaratan bu kovalar, büyük çöpleri ürününüzün içerisine rahatça atabilmenize imkân tanır. Pedallı banyo çöp kovası modelleri akılcı tasarımları ile kullanıcılarına pratik bir deneyim yaşatır. Alt kısmında pedal bölümüne yer veren bu kovaları tercih ederek çöplerinizi ürünün gövdesine temas etmeden atabilirsiniz. Pedala ayağınızla basarak çöp kovasının ağzının geniş açılı şekilde açılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece banyonuzda kullandığınız çeşitli maddelerden arta kalan çöpleri çok kısa bir sürede atabilirsiniz. Darbelere ve suya karşı dayanıklı olan gövdeleriyle dikkat çeken çöp kovaları, sert ya da ıslak cisimleri çöpe atabilmeniz için size kolaylık sağlar. Geniş tabanları ile öne çıkan banyo çöp kovası modelleri, zemine dengeli bir şekilde yerleştirebilmeniz için uygundur. Böylece banyo aksesuarınızın kaymasını ve devrilmesini önleyerek güvenli bir şekilde kullanımınızı sürdürebilirsiniz.

Banyo Çöp Kovası Kullanarak Şıklık Yaratın

Sahip oldukları alternatif modellerle geniş bir seçenek alanı yaratan banyo çöp kovası çeşitleri, klozet takımınızla uyumlu olan ürünleri size sunar. Aynı zamanda banyonuzdaki musluklarla ya da dolaplarla uyumlu renklere sahip olan modelleri tercih ederek estetik bir dekor oluşturabilirsiniz. Mermer desenli ya da krom kaplı çöp kovası modellerinin oluşturduğu şıklıkla banyonuzda dikkat çekici bir temizlik aksesuarına yer verebilirsiniz. Kızılötesi indüksiyon özelliği bulunan akıllı çöp kovaları da tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. El hareketlerini algılayan bu kovalar kendiliğinden açılarak size kolaylık sağlar. Parmak temasını önleyen otomatik açılma özelliğine sahip çöp kovaları, bulaşıcı hastalıkların yayılımını önlemenize de yardım eder. Mağaza, restoran gibi işletmelerde de kullanılabilen otomatik çöp kovaları, teknolojinin sunduğu olanakları konforlu bir şekilde deneyimleyebilmenizi sağlar. Çöp torbalarının gövdelerine otomatik olarak takılmasını sağlayan akıllı çöp kovaları ile hijyen koşullarını pratik bir şekilde yaratabilirsiniz. Şarj edilebilir olan otomatik çöp kovalarını kısa bir sürede şarj edip bu ürünleri sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Taşıma Kulbu Bulunan Banyo Çöp Kovaları

Gövdelerinin üst kısmında taşıma kulbuna yer veren banyo çöp kovalarını tercih ederek bu ürünleri kolayca hareket ettirebilirsiniz. Yuvarlak hatlara sahip olan çöp kovalarının yanı sıra kare dikdörtgen şeklinde imal edilmiş modeller de bulunur. Böylece banyonuzun fiziksel özellikleri ile tam uyumlu çöp kovalarına sahip olabilirsiniz. Klozetin yanında duşakabin bölümünün yanı başında yer verebileceğiniz çöp kovaları ile banyonuzda hijyen koşullarını oluşturmanız kolaylaşır. Özel tasarımları ile kullanışlılık yaratan birçok model de bulunur. Kapakları her iki tarafa doğru da açılabilen kovalarla beraber çöplerinizi çok pratik bir şekilde atabilirsiniz. Depolama kapasitelerine göre oteliniz ya da işletmeniz için sipariş edebileceğiniz bu ürünler, banyo çöp kovası fiyatları bakımından oldukça ekonomik seçenekleri size sunar. Dayanıklılıkları ile uzun ömürlülük yaratmayı başaran çöp kovaları yardımıyla hijyen şartlarını uzun süreli şekilde oluşturabilirsiniz. Su sıçraması sorununa karşı dayanıklı olan çöp kovası çeşitleri aynı zamanda çatlama ve kırılma gibi problemlere karşı da dayanıklılık yaratmayı başarır.

Yüksek Kapasiteli Metal Banyo Çöp Kovası Çeşitleri

Sahip oldukları yüksek depolama kapasitesi ile dikkat çeken metal banyo çöp kovası modelleri geniş iç hacim desteğini size sunar. Böylece büyük boyutlara sahip çöpleri atmak için elverişli bir alan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda mutfaklarda ve küçük tuvaletlerde kullanılmaya elverişli şekilde tasarlanmış olan modellerden de evinizde yararlanabilirsiniz. Paslanmaya karşı dayanıklı olan metal çöp kovaları, alternatif renk opsiyonlarını size sunarak dekorunuzu zenginleştirebilmenizi sağlar. Yükseklik, çap ve derinlik değerlerinin yanı sıra kalınlık seviyelerine bağlı olarak banyo çöp kovalarını inceleyip siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Pedallı modelleri ergonomik şekilde üretilmiş olan banyo çöp kovaları, terlikte ya da çıplak ayakla pedallarına basabilmeniz için elverişlidir. Geniş ve tırtıklı yüzey özelliği bulunan pedallı çöp kovaları, tek hamlede iç kısımlarına erişebileceğiniz şekilde geliştirilmiştir. Set halinde üretilmiş olan çöp kovalarını da banyonuz için tercih edebilirsiniz. Tuvalet kâğıtlığına sahip olan modeller, hem çöplerinizi atabileceğiniz bir kovaya hem de tuvalet kâğıdı rulolarını kolayca takabileceğiniz bir aksesuara içeriklerinde yer verir.

Banyo Çöp Kovası Takımlarıyla Tuvalet Fırçalarına Sahip Olun

İçeriklerinde yer alan tuvalet fırçası ile kullanışlılık yaratan banyo çöp kovası setleri, tuvaletinizi kolayca temizleyebilmeniz için size yardım eder. Kapaklı ve korunaklı şekilde imal edilmiş olan tuvalet fırçalarını ihtiyaç anında kolayca kavrayıp kullanabilirsiniz. Sert yüzeylere başarılı bir şekilde etki eden fırçalar, suya ve temizleyici maddelere karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Çizilme sorununa dayanıklı olan tuvalet fırçalarının metal gövdesi şık gereçlere banyonuzda yer verebilmenizi sağlar. Tuvalet fırçalı çöp kovası setleri, mikroplara karşı çözüm üretebilmeniz için de uygundur. Tuvalet fırçanızı yerleştirebileceğiniz metal gövdelerin alt kısmı tamamen kapalı olduğu için ekstra hijyen kazanabilirsiniz. Aynı zamanda çöp kovalarının gövdesi de çizilmeye ve solmaya karşı dayanıklılık gösterdiği için oldukça kaliteli aksesuarlara evinizde yer verebilirsiniz.

Dolap İçi Kullanım Olanağı Sunan Banyo Çöp Kovaları

Hem banyonuzdaki dolaplara hem de mutfağınızdaki dolaplara monte edebileceğiniz çöp kovası modelleri ile alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Vidaları ve menteşeleri ile kullanışlılık yaratan bu çöp kovaları, dolabınızın kapağının iç kısmına kısa bir sürede monte edebileceğiniz şekilde geliştirilmiştir. Çöp atmak istediğinizde dolabınızın kapısının açarak kirli maddeleri kovanızın içine saniyeler içerisinde ulaştırabilirsiniz. Kapak kısmı açık halde bırakılabilen banyo çöp kovaları da size avantaj sağlamayı başaran ürünler arasında bulunur. İç kısımlarında yer alan dayanak noktasını dik konuma getirerek bu kovaların kapaklarının açık halde kalmasını sağlayabilirsiniz. Yanıcı maddeleri, aşırı sıcak ve aşırı soğuk ürünleri çöp kovanıza atmamaya özen göstererek güvenli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Prizma şeklinde tasarlanmış olan estetik çöp kovaları da evinizde yararlanabileceğiniz şık modellerdendir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Çöp Kovası Fiyatları

.
.
Toplam 24 / 2913 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021941