Teknolojinin çok yönlü gelişmesi, hayatı kolaylaştıran ürünleri artmasına, var olanların yeni özelliklerle donatılmasına yol açıyor. Özellikle ev elektroniği ve beyaz eşyalar, ev işlerini kolaylaştırarak, kullanıcıların konforunu arttırıyor. Türkiye’nin önde gelen markalarından Regal, kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciye sunmayı hedefliyor. Markanın, beyaz eşya, televizyon, küçük ev aletleri, ısıtma– soğutma sistemleri, ankastre kategorilerinde birçok ürün modeli bulunuyor.

Çamaşır, bulaşık, kurutma makinaları, elektrikli süpürge modelleri, ev işlerinde pratiklik sağlarken kullanıcılarına zaman kazandırıyor. Marka, tasarlayarak ürettiği ürünleri, farklı özelliklerle donatarak tüketicilerine sunuyor. Ürünlerin farklı tasarımlarla satışa sunulması, tüketicilerin kullanımlarına uygun cihazları kolaylıkla seçmesine olanak sağlıyor. Mesela, Regal bulaşık makineleri, 2, 4, 10, 8, 5, 6 program seçenekleri ile satılıyor. Bu çeşitlilik ile marka, daha da geniş tüketici kitlelerini hedefliyor. Regal ürünleri, kalitesi, pratik kullanım imkanı, çevre dostu tasarımı ile müşterilerini memnun ediyor.

Markanın dört mevsim kullanılabilen iklimleme cihazları, yaşam alanlarının ideal sıcaklıkta kalmasına olanak sağlıyor. Regal klima modelleri, ısıtma ve soğutma işlemlerinde kullanıcıların konforunu sağlıyor. Küçük ev aletleri ile tüketicilerin dostu olan marka, çay-kahve makinaları, tost makinesi, blender gibi ürünlerle mutfak işlerini kolaylaştırıyor. Pazarda çok yönlü gelişmeye devam eden Regal, duvar saat modelleri, ofis ve yaşam alanı mobilyaları da modelliyor. Son teknolojik gelişmeleri ürünlerini geliştirmekte kullanan marka, satış sonrası servis hizmeti ile tüketicilerinin yanında oluyor. Marka, yenilikçi teknoloji kullanması, ürünlerinin kalitesi, kullanıcı odaklı hizmet anlayışı ile tercih ediliyor. Tüketicilerine güven veren Regal’in ürünlerini Hepsiburada platformunda bulabilirsiniz. Markanın kullanıcı dostu tasarımları ile yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Teknolojiyi, ulaşılabilir fiyatlarla sunan Regal, kullanıcılarının çok yönlü tasarruf etmesine katkı sağlıyor. Regal kategorilerinde yer alan cihazlarla zamanınız size kalırken, enerji, su sarfiyatlarında tasarruf edebilirsiniz.

Regal Marka Özellikleri

Zorlu Holding bünyesinde 2002 yılında kurulan marka, teknolojiyi yakından takip ederek, yenilikleri ürün tasarımlarında kullanıyor. Başta televizyon olmak üzere, beyaz eşya, ısıtma- soğutma sistemleri için üretim yapan marka, çevreci tasarımları ile dikkat çekiyor. Enerji performansını sürekli yenileyen marka, tasarımlarında enerji, su ve doğal kaynakların tasarrufunu amaçlıyor. Yeni ürünlerin tasarım ve üretim aşamalarında çevre faktörünü dikkate alan Regal, güvenilir ürünlerin üretilmesine önem veriyor. Hatta üretim sürecinde çevreye zararlı madde kullanımını azaltmayı hedefliyor. Markanın daha az çevresel etkiye sahip, daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme ile üretim yapması tüketicilerin takdirini kazanmasına neden oluyor. Yüksek tasarruflu ürünleri ile dikkat çeken Regal, ürünlerinde enerji ve su verimliliğini arttırmayı, plastik kirliliği azaltmayı hedefliyor.

Zorlu Grubu’nun güçlü altyapısı ve tecrübesini kullanan Regal, beyaz eşya sektörünün ileri gelen markaları arasında yer alıyor. Regal marka özellikleri arasında tüketicilerine kaliteyi ve teknolojiyi ulaşılabilir fiyatlarla sunması yer alıyor.

Regal Ürünleri

Regal, televizyon, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi birçok kategoride ve farklı teknolojik özelliklerde ürünler üretiyor. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda modellediği ürünleri, kaliteden taviz vermeden, ileri teknolojinin özellikleri ile donatarak tüketime sunuyor. Sürekli ürün yelpazesini geliştiren marka, ev ofis dekorasyon ürünleri ile pazar içindeki yerini genişletiyor. Dekorasyonların önemli parçası olan duvar saat modelleri Regal’in ürün yelpazesi içine yer alıyor. Modern çizgiler taşıyan lazer kesim modeller, ince kenarlı slim duvar saatleri farklı yüzey renkleri ile her tarza uyum sağlayabiliyor.

Regal, LED, QLED ve DLNA teknolojilerini kullanarak farklı boyut ve çözünürlük seçenekleri ile televizyon üretimi yapıyor. Markanın akıllı özelliklerle donattığı televizyonlar, internete bağlanabiliyor. Bu ürün modellerine akıllı telefondan, tablet ya da bilgisayardan dosya yollayabilirsiniz. Kablosuz bağlantı yapabileceğiniz ürüne diğer akıllı cihazlarınızdan gönderdiğiniz video, müzik gibi dosyaları oynatabilirsiniz. Marka, farklı televizyonlara da uyumlu kumanda modelleri üreterek satıyor. Regal TV kumanda modelleri ile televizyonunuzu kolaylıkla kumanda edebilirsiniz. Bu ürün modelleri televizyonunuzun tüm özelliklerini kullanmanıza olanak sağlayabilir.

Regal beyaz eşya ürünleri arasında çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, fırınlar, derin dondurucular yer alıyor. Birçok model seçeneği ile üretilen makineler, kullanıcı dostu tasarımları ile ilgi çekiyor. Çevre dostu özellikleri ile öne çıkan ürün modelleri, kullanım kolaylığı ile tercih ediliyor. Fonksiyonel tasarımları ile dikkat çeken ürünler, yaşam alanlarında işleri kolaylaştırırken kullanıcılarının konforunu arttırıyor. Modern çizgileri ile dikkat çeken ankastre ürünleri marka, tekli ve set halinde satışa sunuluyor. Set şeklinde satışa sunulan ürünler ocak, davlumbaz ve fırın olacak şekilde üç parça hazırlanıyor. Mutfak dekorasyonuna katkı sağlayan ürün modelleri, enerji sınıf özellikleri ile kullanıcılarına tasarruf sağlıyor.

Regal ısıtma soğutma kategorisinde klima ve termosifon modelleri yer alıyor. Regal klima modelleri, inverter özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kısa sürede ısıtma ve soğutma yapabilen ürün modelleri, sağladıkları enerji tasarrufu ile tercih ediliyor. Farklı BTU kapasiteleri ile tasarlanan klimalar, farklı modelleri ile tüketicilere birçok seçenek sunuyor. Regal, farklı modellerde tasarladığı güçlü ve çevre dostu su ısıtma cihazları ile tüketicilerin tercihi oluyor. Kare ve silindir şekilleri ile modellenen ürünler, farklı kapasite seçenekleri ile üretiliyor. 10 ile 75 derece arası sıcaklık ayarlama imkanı olan ürün modelleri, C sınıfı enerji grubunda üretiliyor. Bu özellikle az elektrik harcayan Regal termosifon modelleri, çevre dostu ve tasarruflu olması ile öne çıkıyor. Kullanım miktarına bağlı olarak kapasite seçiminizi yapacağınız Regal termosifon ile ekonomik olarak sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Regal, gelişen teknolojiyi kendi ürünlerine entegre ederek, kaliteyi tüketicilerine sunuyor. Marka, satış sonrası destek hizmetleri ile kullanıcılarına her konuda destek oluyor. Yaygın servis ağına sahip Regal, tüketicilerine profesyonel düzeyde yedek parça ve servis hizmeti sağlıyor. Satış sonrası destek hizmetleriyle kullanıcılarına güven veren marka, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Mutfak İşlerini Kolaylaştıran Ürünleri İle Regal Ürünleri

Regal, tasarladığı küçük ev aletleri ile işlerin kolaylıkla tamamlanmasına yardımcı oluyor. Günlük hayatın her alanında kullanıcılarına konfor sunmayı hedefleyen markanın, geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Birçok görevi hızlı ve güvenli şekilde yerine getiren küçük ev aletleri, zamandan tasarruf yapmaya olanak sağlıyor. Regal Blender modelleri, farklı güç seviyeleri ve parça sayıları ile parçalama, çırpma, doğrama işlemlerini yapabiliyor. Güçlü motorla tasarlanan ürünler, parçalayıcı bıçaklar, çırpma kolları, geniş hazne ile tasarlanıyor. Gıda hazırlamayı pratik ve kolay hale getiren blender modelleri ile zaman gerektiren tarifleri kısa sürede lezzetiyle hazırlayabilirsiniz.

1000 w motor gücüne sahip Regal Multiblender Set RMBS1000 B blenderin kademeli ayarlanabilen hız ayarı bulunuyor. Paslanmaz bıçaklarla tasarlanan ürün ile karıştırma, kesme, püre yapma, yoğurma, çırpma gibi pek çok işlevi uygun miktarlarda yapabilirsiniz. Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlü kullanım vadeden ürün modeli, mutfakta vakit kaybına neden olmadan iş gücünü azaltıyor. Çok yönlü özelliklere sahip ürünün 1500 ml'lik doğrayıcı kapasitesi bulunuyor. Bu ürün modeli ile salatanız için sebzelerinizi kısa sürede rendeleyebilirsiniz. Püre, krema, içecek hazırlamada kullanabileceğiniz ürün, mutfak işlerini yorulmadan yapmanıza olanak sağlar.

Ergonomik tasarlanan REBS1000 B blender seti, çırpma ve doğrama işlemlerini yapabiliyor. 1200 watt motor gücü olan ürün ile ezme çorbaları süzgeç kullanmadan, yorulmadan, kıvamında hazırlayabilirsiniz. Kişisel blender Rkb 1000 M, Regal’in büyük ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor. 600 ml’lik doğrayıcı kapasitesi olan ürün ile tek kişilik sıvı gıdaları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Buz kırma özelliği olan cihazla, donmuş sebze ve meyveleri parçalayabilirsiniz. Bu özelliği ile kişisel meyve dondurmaları yapabileceğiniz ürün, yaz aylarının vazgeçilmez cihazı olabilir. Alışkanlık yapabilecek ürünü yanınızda taşıyabilir, dilediğiniz yerde gıdalarınızı hazırlayabilirsiniz. Diyet listelerinde sıklıkla yer alan smoothie tariflerini kişisel blenderı kullanarak yapabilirsiniz. Geniş kullanım alanına hitap eden Regal blender modelleri, mutfağınızın en sadık yardımcısı olabilir. 4 Bıçaklı Doğrayıcı RCD 1000 G ile kolaylıkla doğrama yapabilir, buz kırabilirsiniz. Bu ürün modeli ile yemek yapabilmek için kolaylıkla malzemeleri hazırlayabilirsiniz. Kısa sürede kalabalık sofralar için salata yapabilirsiniz. Regal, blender modelleri ile yemek hazırlama sürecini kısaltarak kullanıcıların zamandan tasarruf yapmasına katkı sağlıyor.

El kullanımı için tasarlanan REB 1000 G blender modelini doğrudan tencere ya da servis kabı içinde kullanabilirsiniz. Sıcak ya da soğuk yiyeceklerle rahatlıkla temas edebilen yapıya sahip ürün, kısa sürede karıştırma, ezme, çırpma işlemlerini yapabiliyor. Paslanmaz çelik bıçakları ile buz kırabileceğiniz ürün, işlevselliği ile tercih ediliyor. 800 W güç ile çalışan ürün, uzun ömürlü kullanım vadediyor. Bu ürün modeli ile ezme çorbalar, soslar, bebek atıştırmalıkları, tapenadeler yapabilirsiniz. Mutfakta çok az yer kaplayan ürünü çekmece ya da dolapta saklayabilirsiniz.

Yemek yapmak için fazla vaktiniz olmadığında markanın RI 1000 B tost makinası ile çeşitli pratik sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Çıkarılabilir alüminyum plakalarla tasarlanan ürün, 1800 W güç ile çalışıyor. 6 dilim ekmek kapasiteli ürün, yapışmayan yüzeyleri ile kolaylıkla kullanılabiliyor. Tek düğmeli tasarımı olan ürün ısı düğmesi açınca çalışmaya başlıyor. Taşınabilir özelliği ile seyahatlerde, yazlıkta ya da ofiste hızlı yemek yapabilmek için bu ürün modelini değerlendirebilirsiniz.

Damak tadınıza uygun çay demleyebileceğiniz RC 1000 B çay makinası, ikili ısıtma sistemi ile çalışıyor. 1700 W’luk güce sahip ürünün su ısıtıcısının 1,9 L kapasitesi bulunuyor. Cam materyal ile tasarlanan demlik bölümü, 0,9 Litrelik geniş kapasiteye sahip. Bu ürün modeli ile başta siyah çay olmak üzere farklı sıcak içecekleri kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Su ısıtıcısı ile mutfağınız için gereken sıcak su ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Çıkarılabilir paslanmaz çelik süzgeçle tasarlanan ürünü kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hızlı çay demlemeye olanak sağlayan ürün ile demi ve lezzeti yerinde çay demleyebilirsiniz.

Regal küçük ev aletlerinin tasarımlarında işlevselliği, kullanım kolaylığını, dayanıklılığı, güvenli kullanımı ön planda tutuyor. Farklı kapasitelerde tasarlanan ürünler, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapmasını kolaylaştırıyor.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Regal Modelleri

Regal, günlük hayatın her alanında kullanıcıların hayatını kolaylaştırarak konforunu yükseltmeyi hedefliyor. İleri teknoloji kullanılarak kaliteli malzemelerle tasarladığı ürünleri, satış sonrası servis hizmetleri tüketicilerin markaya güvenini artırıyor. Regal, kullanıcıların yaşam kalitesini arttırmak, günlük rutinlerde daha az zaman geçirmek için farklı özelliklerde cihazlar üretiyor. Yatay ve dikey şekillerde modellenen Regal süpürgeler, fonksiyonel özellikleri ile ortam temizliğinde tüketicilerin tercihi oluyor. Emiş gücünü ayarlayabileceğiniz RH1000 K toz torbasız süpürge ile yaşam alanlarınızın temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. HEPA 12 filtre ile tasarlanan ürün, havadaki toz, partikül, polen gibi atıkları cihaz içinde tutarak, havanın temizliğine de katkı sağlıyor. Alerjik bünyeli kullanıcıların tercihi olan ürün, farklı uç aparatları ile satışa sunuluyor. 700 W emiş gücüne sahip ürün, halı, seramik gibi farklı yüzeylerde kullanılabiliyor. 76 DBA ses seviyesi ile çevreyi rahatsız etmeyen ürün, kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Dikey süpürge olarak tasarlanan RH 1000, şarjlı tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Enerji tasarrufu ile dikkat çeken ürün, çok yönlü kullanım imkanı sağlıyor. Az enerji harcayarak tasarruf yapan Regal elektrikli süpürge ile her çeşit kiri ve tozu temizleyebilirsiniz. Ürün modelleri, fitre özellikleri ile kullanıcılar için sağlıklı ortamlar oluşturuyor. Kuvvetli emiş gücüne sahip ürünlerle yaşam alanlarınızda ideal temizliği sağlayabilirsiniz.

Regal Fırınlar ve Ocaklar

Regal ocak modelleri, set üstü, fırınlı ocak, ankastre ürünler olmak üzere farklı modellerle kullanıcılara sunuluyor. Farklı renk ve fonksiyonlarla tüketicilerin beğenisine sunulan ürün modelleri, gazlı, elektrikli olmak üzere farklı enerji kaynaklarına uyumlu olarak üretiliyor. Set üstü ocak modelleri kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda yandan ya da önden düğmeli olarak modelleniyor. Emaye ve cam yüzey seçenekleri ile tasarlanan ürünler, kullanıcıların mutfak dekorasyonuna uygun model seçmesini kolaylaştırıyor. SO 6041 GCY 4 gözlü, gazlı, cam yüzeyli ocak, renkleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Mutfakta kişilere kolaylık sağlayan set üstü ocak modeli, gaz emniyeti ile güvenli kullanım vadediyor. Regal’in ocak modelleri, kullanıcıların güvenliği için bir dizi emniyet özelliği ile tasarlanıyor. Gaz söndürme emniyeti olan ürünün ateşlemesi ocağın kontrol düğmeleri ile yapılıyor. Regal SO 6041 SCY 4 gözlü set üstü ocak, gri renk tasarımı ile dikkat çekiyor. Markanın beğenilen modellerinden olan ürün, modern çizgileri, cam yüzeyi ile tercih ediliyor. Mutfak iş yükünü azaltan ürünün ankastre modeli de bulunuyor.

Markanın ankastre ocak modelleri, şık görünümü ve pratik kullanım özellikleri ile sıklıkla tercih edilebiliyor. Farklı tasarımları ile dikkat çeken Regal ankastre ocak modelleri, mutfağına şıklığı getirmek isteyenler için avantaj sağlıyor. AO 6101V SC Ankastre Ocak, cam yüzeyi, dokunmatik ateşleme tipi, modern tasarımı ile markanın beğenilen ürünleri arasında yer alıyor. Elektrikle çalışan ürün cam yüzeyi ile kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Tasarımı ile esnek duruş sergileyen ürün, mutfakta vakit geçirmeyi sevenlerin tercihi oluyor.

Kullanışlı Özellikleri ile Regal Modelleri

Regal ürünleri farklı özellikleri ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Beyaz eşya açısından pek çok seçenek sunan marka, yenilikçi teknoloji ile ev iş yüklerini azaltıyor. Farklı tarz banyolara uyum sağlayabilen Regal çamaşır makineleri, güvenli kullanımı destekleyen özelliklerle donatılıyor. Sağladığı enerji tasarrufu ile öne çıkan ürünler, program çeşitliliği ve tasarım özellikleri ile tercih ediliyor. Ön yıkama, elde yıkama, ekstra durulama gibi özellikleri olan makineler, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Regal bulaşık makinesi modelleri, çevreci tasarımları ile dikkat çekiyor. En az su miktarı ile 12 kişilik yıkama yapabilen ürün modelleri, ayarlanabilir raf sistemi, esnek yerleşime düzeni özelliklerle üretiliyor. Bulaşık miktarınıza ve kapların şekline göre ayarlanabilen iç dizayn kullanıcılarına avantaj sağlıyor.

Regal Fiyatları

Zorlu grup bünyesindeki Regal, kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda beyaz eşya, televizyon, ısıtma ve soğutma kategorilerinde birçok ürün tasarlayarak üretiyor. Kalitesi, performansı, dayanıklılığı ve kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çeken ürünler, kullanım kolaylığı ile tercih ediliyor. Regal fiyatları, ürünün işlevi, özellikleri, üretiminde kullanılan teknolojiler doğrultusunda belirleniyor. Kalitesi ve fiyat dengesi ile tüketiciler arasında popüler olan marka, tüketici ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. Yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz beyaz eşya ya da tüketici elektroniğine ait ürünleri Regal markasının tasarımları arasında bulabilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan ürünleri Hepsiburada sayfalarında inceleyebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran Regal ürünlerini satın almak için Hepsiburada platformunu tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Regal

729 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar