Rustik Ampuller

Klasik ampullerin yerini alamaya başlayan rustik ampuller, iç mekânlarda kullanılan dekoratif ampul modeli oluyor. Sarı renge sahip olan normal ampul çeşitlerinden farklı olarak ampul içinde yer alan flaman telinin dekoratif biçimlerle şekillendiği ampul olarak tanınan rustik ampüller, şık tasarımları ile öne çıkıyor. Dış mekânlardan ziyade iç mekânlarda tercih edilen ürünler, tasarımı sayesinde kullanıldığı ortama sıcak bir hava katıyor. Sıcak atmosferi ile bar, kafe, restoran gibi ortamların yanı sıra evlerde de kullanımı yaygınlaşan rustik ampuller, tasarım açısından değişen ürün çeşitleri oluyor.

Rustik Ampul Modelleri

Rustik ampul modelleri, genel olarak ampulün biçimine bağlı olarak değişiyor. İç tasarım açısından değişik flaman biçimleri ile süslü olan ampullerin içinde geometrik desenler ve özel süslemeler bulunuyor. Şık iç tasarımı sayesinde yanmadığında bile dikkat çekici bir görünüme sahip oluyor ve aydınlık ortamlara bile nostaljik bir görünüm kazandırıyor. Rustik ampuller iç flaman görünümün yanında dış tasarım açısından da çok ilgi çekici biçimlere sahip oluyor. Klasik Edison ampulü olarak adlandırılan armut biçimli ampul tipinin dışında küre biçiminde olan ve normal ampule nazaran biraz daha büyük olan ürünler, rustik ampul modelleri arasında yer alıyor. Diğer bir dikkat çekici dekoratif model ise kristal görünümlü küre ampuller oluyor. Yemek odaları ve salonlar için duvar aydınlatmalarında kullanılmak için ideal olan ürünleri farklı boyutlarda temin edebilirsiniz.

Ampul modelleri arasında ayrıca kıvrık mum, üçgen, altıgen, benekli modelde ampullere ulaşılabiliyor. Farklı dış biçimler ile dekoratif iç tasarımı birleştiren geometrik biçimli ürünlerin ışık parlaklığını inceleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak sarı ışık olmasına rağmen beyaz ışık ve gün ışığına yakın hafif sarı ışık yayan ampullere de erişebilirsiniz. Sarı ışıklı ürünlerde olduğu gibi yine dekoratif biçimlere sahip farklı renkteki ampullerin aydınlatma gücü yani watt değerlerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Şık tasarımlı ürünler arasında daha özel ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanan yıldız ve kalp biçimli ampuller de bulunuyor. Ayrıca model açısından avize için tasarlanan daha sade biçimli ampuller, farklı aydınlatma güçleri ile ürünlerin arasında satılıyor.

Rustik Ampul Fiyatları

Dekoratif ampul çeşidi olarak yaygınlaşan rustik ampuller, ürün modeline bağlı olarak farklı bütçelere hitap ediyor. Genellikle tekli ampuller olarak alıcıya sunulan ürünler arasında fiyat açısından öne çıkan ürünler, şık ampul çeşitleri oluyor. Hem iç tasarımı hem de dış tasarımı ile dekoratif olan ampullerin aydınlatma güçleri de yüksek olduğu için diğer modellerden ayrılıyor. Daha geniş ortamları aydınlatmaya fırsat veren ürünler, tekli satılıyor ve ölçüleri ile de farklılık gösteriyor. Fiyatları ile farklı bulunan diğer bir model ise yıldız veya kalp biçimli modeller oluyor. Düşük enerji tüketimi ile bütçe dostu olan ampuller, amber cam rengi ile gece gündüz ortama hoş bir hava katmaya yetiyor.

Daha uygun bütçelere hitap eden ürünler arasında ise daha sade tasarımlı ampuller bulunuyor. Armut biçimine sahip olan veya avizelere uygun üretilen ürünleri bulacağınız uygun fiyatlı ürünler arasında yine iç tasarımı oldukça şık modellere erişebilirsiniz. Tekli ampul modellerinin yanında setler halinde satılan ürünler de ampuller arasında yer alıyor. 6’lı setler halinde bulacağınız rustik ampul fiyatları ise set içeriğine uygun fiyat seçenekleri ile satılıyor. Ayrıca set halindeki ürünler arasında ürünün watt değerine bağlı olarak fiyatların değiştiğini görebilir, ampullerin tasarımlarını karşılaştırabilirsiniz. Evinize hoş bir hava katacak olan birbirinden farklı dekoratif rustik ampul çeşidine erişebilir, en uygun ürünleri temin edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rustik Ampül

759 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Işık Rengi
Toplam 45 / 759 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?